Samsung Galaxy Xcover2 (S7710) - obecná diskuzezvětšení interní pameti

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Pravidla fóra
Hledáte nějaké servisní středisko pro značku Samsung, nebo se chcete s ostatními podělit o své zkušenosti s některém servisem? Pokračujte do této sekce.

Navštivte také vlákno uživatele pRo_lama, který nabízí servis mobilních telefonů značky Samsung pro SR.
Odpovědět
halamala564
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: stř 27. lis 2013 12:58:34
Typ mobilu / ROM: samsung S7710

zvětšení interní pameti

Příspěvek od halamala564 »

Kamarád mi nedávno řekl, že si nechá navýšit vnitřní paměť. Tak jsem se ho zeptal jak to myslí, protože jsem nepochopil co tím myslel. A on mi řekl že ten telefon někde nechá a tam mu nějak přidají paměť (prý si ji nechá navýšit o 4gb) a údajně to nebude stát moc peněz, říkal že to bude stát zhruba tolik jako by jste si koupili normální flešku. Jelikož v mobilu samsung S7710 není moc vnitřní paměti (bez rootu) tak by se to třeba aj šiklo, když to ''není moc drahý'' tak těch pár korun bych si připlatil. Já se v těchto věcech moc nevyznám tak bych byl rád jestli by mi tady někdo mohl říct co je na tom pravdy.
Předem dík :)



PS: až mu to ''navýšý'' tak sem napíšu co na tom bylo pravdy ;)
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: zvětšení interní pameti

Příspěvek od ludekbrno »

To je pořádná kravina, kamarád někomu pěkně naletěl... Do mobilu se žádná paměť přidat nedá, není kam. Existují ale samozřejmě metody, jak k vnitřní paměti připojit určitou část SD karty, jde to snadno, ale vyžaduje to root. Pokud to není přímo podvod, tak to 100% řeší tímto způsobem. Hardwarově to nejde.

píšu z mobilu
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
halamala564
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: stř 27. lis 2013 12:58:34
Typ mobilu / ROM: samsung S7710

Re: zvětšení interní pameti

Příspěvek od halamala564 »

Já jsem si to taky myslel, že je to úplná kravina ale jelikož se v mobilech zas tak moc nevyznám tak jsem nevěděl co by na tom mohl být pravdy!

Schválně si počkám až to kámošovi ''udělají'' a podívám se jak to ti borci,kterým to dá vyřešili.
Uživatelský avatar
puschpull
Stálý androiďák
Příspěvky: 127
Registrován: stř 12. úno 2014 12:26:42
Typ mobilu / ROM: Google Pixel 6 Pro /128GB (Android 12)
Tablet: Lenovo TB-8704X (Android 8.1.0)
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: zvětšení interní pameti

Příspěvek od puschpull »

Zdravím! Nechci zakládat nový thread a tak se zeptám zde. Lze někde zjistit, zda nepodporuje Samsung S7710 Galaxy Xcover 2 nově třeba i Micro SDXC 64GB ? Oficiálně se uvádí "jen" Micro SDHC maximálně 32GB a naformátované FAT ....
Děkuji
P.S. toto mě inspirovalo k otázce: http://www.mobiltec24.de/Samsung/S7710- ... -64GB.html
Google Pixel 6 Pro /128GB (Android 12)
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: zvětšení interní pameti

Příspěvek od don_alex »

Zkus prohledat xda, víc Ti tu asi nikdo moc neporadí.

@phablet
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
Uživatelský avatar
puschpull
Stálý androiďák
Příspěvky: 127
Registrován: stř 12. úno 2014 12:26:42
Typ mobilu / ROM: Google Pixel 6 Pro /128GB (Android 12)
Tablet: Lenovo TB-8704X (Android 8.1.0)
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: zvětšení interní pameti

Příspěvek od puschpull »

Už jsem to zjistil. Podle všeho je jisté, že 32GB karta je maximum (očekával jsem to) :-)
Google Pixel 6 Pro /128GB (Android 12)
S4TYR
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 13. úno 2014 4:43:48
Typ mobilu / ROM: SG xCover2

Re: zvětšení interní pameti

Příspěvek od S4TYR »

> puschpull
ja jsem s 64 micro SDXC sledoval v pohode filmy a poslouchal hudbu :-) ale bez rootu atp. a s kartou formatovanou predem v SG Xcover2

@pisu mobilem
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Xcover2 (S7710) - obecná diskuze“