Samsung Galaxy Xcover2 (S7710) - obecná diskuzePo vybiti se nestihne nabit

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Pravidla fóra
Hledáte nějaké servisní středisko pro značku Samsung, nebo se chcete s ostatními podělit o své zkušenosti s některém servisem? Pokračujte do této sekce.

Navštivte také vlákno uživatele pRo_lama, který nabízí servis mobilních telefonů značky Samsung pro SR.
Odpovědět
halamala564
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: stř 27. lis 2013 12:58:34
Typ mobilu / ROM: samsung S7710

Po vybiti se nestihne nabit

Příspěvek od halamala564 »

Povedlo se mi vybít mobil na 0% a pokaždé, když jsem dával vybitý mobil na nabíječku, tak se mi tam vždy začalo něco načítat a pak se mi tam objevilo, kolik z baterky je nabité, ale teď se to nejspíš nestihne nabít a než mi to ukáže kolik je tam baterky, tak se mobil vypne. (pokud jsem chtěl aby se ta baterka neukazovala, tak v době kdy tam byla ta baterka, jsem ten mobil dal vypnot a už se to neukazovalo....)
Jenomže nyní se mi to k té baterce ani nedostane, a proto nemůžu mobil dát vypnout, aby se mohl dobít !
Popřípadě mám mobil v záruce, proto by nebyl problém dát jim ho, ať ten problém vyřeší za mě. Ale pokud by to šlo, rád bych to vyřešil rychlejší cestou !
Předem všem děkuji za odpověď !

Diakritiku a čárky jsem doplnil, a doufám, že jsem nic nepřehlídl !
Uživatelský avatar
mrnus
Moderátor
Příspěvky: 1013
Registrován: čtv 03. lis 2011 11:07:59
Typ mobilu / ROM: HUAWEI HONOR 8 PREMIUM
Tablet: Asus TF300T
Rom: 4.2.1 JB (root)
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Po vybiti se nestihne nabit

Příspěvek od mrnus »

Ahoj,
To bude snad baterkou, pokud máš v záruce, tak to běž reklamovat.
halamala564
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: stř 27. lis 2013 12:58:34
Typ mobilu / ROM: samsung S7710

Re: Po vybiti se nestihne nabit

Příspěvek od halamala564 »

Problém se najednou vyřešil sám a konečně se mobilu povedlo dobít 2% z baterie a já ho spustil.
Ale nenapadá někoho, jak by se dalo vyřešit to, aby se ten mobil po úplným vybití a následným připojení k nabíječce neukazovalo to načítání a následné ukazování stavu baterky ?
Chtěl bych, aby když se mi ten mobil vybije a já ho připojím k nabíječce, aby zůstal zhasnutý a v klidu se nabíjel !
Uživatelský avatar
verny94
Moderátor
Příspěvky: 4054
Registrován: stř 22. kvě 2013 18:26:02
Typ mobilu / ROM: Huawei P30
Mobil 2 / ROM: Samsung Gear S3 Frontier
Bydliště: Kladno

Re: Po vybiti se nestihne nabit

Příspěvek od verny94 »

Možná by to šlo změnit s rootem, ale nevím :) Přijde mi to nepodstatné, jelikož zdravá baterka se dobije tak jako tak :)
Na poděkování slouží tlačítko v rohu příspěvku :palec:
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Xcover2 (S7710) - obecná diskuze“