Samsung Galaxy Xcover2 (S7710) - ROM/ROOT/FWS7710 - restartuje se v download módu

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Pravidla fóra
Hledáte nějaké servisní středisko pro značku Samsung, nebo se chcete s ostatními podělit o své zkušenosti s některém servisem? Pokračujte do této sekce.

Navštivte také vlákno uživatele pRo_lama, který nabízí servis mobilních telefonů značky Samsung pro SR.
Odpovědět
Uživatelský avatar
prousek
Androiďák!
Příspěvky: 419
Registrován: ned 12. čer 2011 16:34:33
Typ mobilu / ROM: Galaxy Note 10+ N9750 (Snapdragon), 512GB
Tablet: Samsung Galaxy Tab S6 LTE
Tablet 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 10.1 (2014) SM-P605 (root)
Bydliště: Hronov 4

S7710 - restartuje se v download módu

Příspěvek od prousek »

Ahoj,

kolega přinesl telefon, že ho syn flešoval a od té doby mu nejede. Když ho spustím v download módu, připojí se k ODIN, ale během nahrávání FW (stáhl jsem oficiální S7710XXAND2_S7710OXXANC1 ze Sammobile) se telefon zrestartuje a ROM do něj nemohu dostat.

Můžu ho nějak oživit doma?
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: S7710 - restartuje se v download módu

Příspěvek od don_alex »

Zkus flashnout vícesouborovou ROM.

Pokud se ale sám od sebe restartujte během flashe, je možné že se jedná o HW závadu, v nejlepším případě o vadnou baterii.

@phablet
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
carftun
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: sob 18. dub 2015 21:29:05
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG GALAXY XCOVER 2 GT-S7710
Mobil 2 / ROM: SAMSUNG GALAXY YOUNG S5360

Re: S7710 - restartuje se v download módu

Příspěvek od carftun »

to se mi ted stalo taky a kdyz jsem nahraval origin android 4.1.2 trvalo to moc dlouho a baterka při deletovaní recovery a sys souboru lehla (nefungoval konektor nevim proc) a nevim co s tim.

baterku jsem nabil a uz to nejde tak jsem tam omylem nahral cwm recovery a nefunguje vubec jen jde zapnout download mod na cca. 15 sek. a vypne se a kdyz du do recovery tak to udela screenshot download modu a nic nefunguje

super a ted se mi mobil porad zapina a vypina a je to otravny

porteboval bych se nejak narejpnout do pameti mobilu ale nevim jak nejde to pak bych tam mohl nahrat recovery menu a android

nejaky program na smazani dat na mobilu by se nenasel?
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Xcover2 (S7710) - ROM/ROOT/FW“