Ostatní Android zařízeníZabudovaná GPS navigace, nebo tablet

Android navigace, a podobně...
Odpovědět
Thorax10
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: sob 01. pro 2018 21:06:35
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8
Tablet: Samsung Galaxy Tab A 10,5",32 GB, Wifi
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Zabudovaná GPS navigace, nebo tablet

Příspěvek od Thorax10 »

Ahoj, pokud to tady už bylo v řešení, tak se omlouvám, ale dle napsaného předmětu je to asi jasné, jedná se mi o to, že využívám navigaci v dosavadním autě které mám ( Ford Focus 74kW, rok výroby 2011, karoserie kombi), pomocí telefonu a co jsem si objednal držák Brodit, tak pomocí tabletu Samsung 10.5 Tab (označení SM- T590). No a chtěl bych se zeptat na to co je lepší zda zabudovaná navigace+ kombinace radia apod. nebo Android zařízení zabudované ( i když to je docela střelba), anebo tablet a Android navigace (Waze,Sygic...apod.) A radio taktéž přes tablet a veškerá media přes tablet, když ho mám, tak proč ho nevyužít. Kdybych si pořizoval nové auto a mělo by zabudovanou sat. navigaci, tak se nebudu moci rozhodnout co užívat...je to docela složité.
Díky za každý podmět a přeji hezký den.
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Zabudovaná GPS navigace, nebo tablet

Příspěvek od LivArt »

Nejlepší je cokoliv, co podporuje Android Auto. Pak tam můžeš sdílet třeba Waze a neřešíš nic.
rm8989
Stálý androiďák
Příspěvky: 90
Registrován: stř 20. čer 2012 18:05:14
Typ mobilu / ROM: Motorola One Fusion+

Re: Zabudovaná GPS navigace, nebo tablet

Příspěvek od rm8989 »

Navigaci jsem vyřešil koupi mobilu z Číny za 15 stovek, držáku za 3 dolary a Twist datové sim za 3 stovky. Navigace střídám Igo, Mapy cz a někdy Waze. Svůj mobil jen připojím k infotainmentu kvůli volání. Mně to takto vyhovuje.

Píšu z mobilu

Odpovědět

Zpět na „Ostatní Android zařízení“