PískovištěHTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Pískoviště slouží pro neúplné a nedostatečně specifikované dotazy, které přesto mají mít šanci na nějakou odpověď. Pískoviště je jednou za čas promazáno.

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór, Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od don_alex »

Mirda: prosím o link na to pokračování :D
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od Mirda86 »

Androide: Drzim palce at vam vztah vydrzi :D

Alex:
https://smartmania.cz/sony-xperia-1-nab ... necekejte/
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od don_alex »

Tak tomu říkám happyend :D
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
Uživatelský avatar
šulda
Androiďák!
Příspěvky: 436
Registrován: stř 21. zář 2016 13:35:28
Typ mobilu / ROM: Poco M3 4/64GB

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od šulda »

Já to tady čtu rád, je zábavný sledovat ten opačnej efekt týhle témy. Aspoň se v práci nenudím :twisted:
Uživatelský avatar
policak
Droid
Příspěvky: 1571
Registrován: pát 21. čer 2013 20:43:28
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od policak »

Koukám, že o psychopaty na tomto fóru není nouze. Ale je dobré vědět, kdo je kdo.
Podpis...to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
Uživatelský avatar
šulda
Androiďák!
Příspěvky: 436
Registrován: stř 21. zář 2016 13:35:28
Typ mobilu / ROM: Poco M3 4/64GB

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od šulda »

Kvůli tomu sem chodíš, ne? :twisted:
Uživatelský avatar
Androidě
Robot
Příspěvky: 821
Registrován: čtv 19. srp 2010 6:30:24
Typ mobilu / ROM: Moto X 2nd. 2014
Tablet: Lenovo TAB3-710F
Bydliště: Praha

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od Androidě »

Mirda86/don_alex
Mirdo vztah jo? :DD vydží, fakt mě nebaví se pořád kočkovat a řešit s prominutím takový H...je časté že pak to přechází do osobních utoků, tohle je na internetu obecně velmi běžné


Alexi z mé strany snad ano, jirka se také umírnil, věřím a chci aby byl pokoj...jak to busdou mít ostatní nevím, snad to dopdne podobně, já udělal první krok pak to závisí na jejich rozhosnutí už...každopádně je lepší pokud tohle nechtějí se prostě přestat o toho druhého zajíma….každá máme svého dost a tohle je zbytečný zabiják času, řešit takové ptákoviny.
PRIM
Motorola Moto G8 Power Black 4/64GB Android 10, updated to 11 on 2021

OLD Not used Xperia XA1 White Android 8.0.0 Oreo Official

OLD Not Used Motorola Moto X 2nd. Gen 2014
Custom ROM Victara 6.0.1 Team OctOS Oct-M
Uživatelský avatar
egee
Robot
Příspěvky: 1146
Registrován: sob 12. kvě 2012 10:53:02
Typ mobilu / ROM: Xiaomi note10 pro 266 GB
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi Max 2
Tablet: Alldocube X Neo
Bydliště: Praha

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od egee »

Za sebe, dal jsem Jirkovi slib, že mu budu připomínat jeho chování a podobně kdekoliv dokud se mi za ty lži a pomluvy nemluví a nezruší moje Bany o které se postaral. Od toho neustoupím. Myslete si co chcete, slib je slib.
Uživatelský avatar
Androidě
Robot
Příspěvky: 821
Registrován: čtv 19. srp 2010 6:30:24
Typ mobilu / ROM: Moto X 2nd. 2014
Tablet: Lenovo TAB3-710F
Bydliště: Praha

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od Androidě »

Jo to je rozumné, otázka je zda se ti vůbec kdy Jirka omluví.
On to umí zkise ist mám je to déle, ale jestli si přizná že udělal chybu to nevím hlouběji do toho nevidím, jen dle screenu a na nokiamania jsem nikdy registrován snad ani nebyl a tamní diskuze co se dělo nesledoval.
PRIM
Motorola Moto G8 Power Black 4/64GB Android 10, updated to 11 on 2021

OLD Not used Xperia XA1 White Android 8.0.0 Oreo Official

OLD Not Used Motorola Moto X 2nd. Gen 2014
Custom ROM Victara 6.0.1 Team OctOS Oct-M
Uživatelský avatar
egee
Robot
Příspěvky: 1146
Registrován: sob 12. kvě 2012 10:53:02
Typ mobilu / ROM: Xiaomi note10 pro 266 GB
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi Max 2
Tablet: Alldocube X Neo
Bydliště: Praha

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od egee »

Budoucnost W10M (+ kam přejít?)
Příspěvek od htcjirka » čtv kvě 10, 2018 18:52

Nevadi me byt jednim z posledni, na zahranicncich forech je jeste obrovska spousta priznivcu a nez se zhnasne, bude tu davno nejaky novy microsofti pokus, taze ke zhasnuti vlastne nikdy nedojde. ;-)
Hlavne co vim bezpecne, ze nikdy nerozsvitim nad Androidem ci iOS.
Tak proč nedodržel své slovo?? .... zdroj informace ?
https://smartmania.cz/forum/viewtopic.p ... start=2260 , celá léta bojoval proti androidu a nyní se mezi majitele androidu v tichosti vetřel a tváří se jako svatý .... tomu se říká charakter, slušný člověk si odplivne před ním za to co celá léta dělal těm co ,,,, zradili nokii a přešli k androidu,,,,
Re: Budoucnost W10M (+ kam přejít?)
Příspěvek od Jumbo78 » úte kvě 08, 2018 9:03

htcjirka píše:
To rozhodne neni, stejne jako ty nemas problem, ja nemam roky jediny problem, ha a ted co?
No, rozhodně neříkáš pravdu. V minulosti jsi zde o problémech psal, nestojí mi za to, to hledat.
Dále, stačí si najít na netu problémy mobilních WIN a problémy iOS. No a pak to srovnat s množstvím prodaných zařízení.
Prostá logika a matematika...
Nahoru
Uživatelský avatarhtcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12219
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Lumia 925, Lumia 830, Lumia 930, Samsung Galaxy S9
Bydliště: Praha
Budoucnost W10M (+ kam přejít?)
Příspěvek od htcjirka » úte kvě 08, 2018 9:13

O takovych problemech, ktere nedosahuji techto, zadny OS neni 100% spolehlivy, ale to co predvadi ostatni OS a ted IOS je do nebe volajici. Za 4 leta na mych zarizenich jestli 3-4 restarty a zadne lagovani, studnice spolehlivosti, to co predvadi nyni iOS je opravdu vysmech. Jeste me o tom chvilku vypravej. :-D
A staci najit na netu problemu s Androidem a iOS, tolik asi k tve logice. :tlem:
Budoucnost W10M (+ kam přejít?)
Příspěvek od htcjirka » úte kvě 08, 2018 10:51

Vidím a dostatečně + paměť mám velice dobrou (nejspíše ty ne), všechny OS znám a navíc při opravách musím někdy používat telefony klientů i vice jak týden, takže chování systémů mám velice dobře zmapované.
To samé tedy bych mohl otočit a říct ja i o tobě.
Mé stížnosti jsou a byly na WP7 což byly nejhorší a uzavřené mobilní Win a vystihoval to tehdy i můj podpis.. a platí to o mobilních sedmičkách dodnes.
Od WP8.1 se konečně systém zacal rozjíždět a zbavoval se konečně omezeni, konče dnes desítkami je systém vyšperkován.
Opravdu ti doporučuji udělat si čas a projít si to (mé příspěvky) a zjistíš jaký v tom máš pěkný zmatek a mlhu (a žádné vážné časté problémy či velké stížnosti na mých vlastních přístrojích a běžícím OS na nich z mé strany nenajdeš).

Kdybych ti měl postnout/překopírovat stížnosti na Android a iOS, nestačilo by toto fórum. :-D :-D
Obrázek si musí udělat každý sám ...... Fanatický dlaždič přesel k androidu PROČ? když jeho systém byl
Nejrychlejší a nejstabilnější OS na trhu
Proč ho opustil ??? když podle něj byla podpora toho systému špičková ....... Stálo by za to aby se k tomu vyjádřil...
Uživatelský avatar
policak
Droid
Příspěvky: 1571
Registrován: pát 21. čer 2013 20:43:28
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od policak »

Běž se léčit, už je mi trapně za tebe.
Podpis...to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
Uživatelský avatar
Flynne
Robot
Příspěvky: 954
Registrován: ned 04. srp 2013 19:33:31
Typ mobilu / ROM: myPhone Next - Stock ROM
Mobil 2 / ROM: iPhone 2G a WP HTC Radar - custom ROM Dynamics 2.0
Tablet: Prestigio Multipad PMP5780D

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od Flynne »

Tak tohle vlákno vynechej, nečti ho a bude ti blaze. Zřejmě ti tento exot asi nikdy neublížil, co? Mně jo, takže si rád přečtu názory na něj. :evil:
Uživatelský avatar
corve
Androiďák!
Příspěvky: 546
Registrován: úte 21. zář 2010 21:32:16
Typ mobilu / ROM: RN3SE-Gismo-lineageOS13
Tablet: Nexus 7
Rom: SlimRom 4.4.1

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od corve »

egee píše: čtv 04. dub 2019 22:52:48
Budoucnost W10M (+ kam přejít?)
Příspěvek od htcjirka » čtv kvě 10, 2018 18:52

Nevadi me byt jednim z posledni, na zahranicncich forech je jeste obrovska spousta priznivcu a nez se zhnasne, bude tu davno nejaky novy microsofti pokus, taze ke zhasnuti vlastne nikdy nedojde. ;-)
Hlavne co vim bezpecne, ze nikdy nerozsvitim nad Androidem ci iOS.
Tak proč nedodržel své slovo?? .... zdroj informace ?
https://smartmania.cz/forum/viewtopic.p ... start=2260 , celá léta bojoval proti androidu a nyní se mezi majitele androidu v tichosti vetřel a tváří se jako svatý .... tomu se říká charakter, slušný člověk si odplivne před ním za to co celá léta dělal těm co ,,,, zradili nokii a přešli k androidu,,,,
Re: Budoucnost W10M (+ kam přejít?)
Příspěvek od Jumbo78 » úte kvě 08, 2018 9:03

htcjirka píše:
To rozhodne neni, stejne jako ty nemas problem, ja nemam roky jediny problem, ha a ted co?
No, rozhodně neříkáš pravdu. V minulosti jsi zde o problémech psal, nestojí mi za to, to hledat.
Dále, stačí si najít na netu problémy mobilních WIN a problémy iOS. No a pak to srovnat s množstvím prodaných zařízení.
Prostá logika a matematika...
Nahoru
Uživatelský avatarhtcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12219
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Lumia 925, Lumia 830, Lumia 930, Samsung Galaxy S9
Bydliště: Praha
Budoucnost W10M (+ kam přejít?)
Příspěvek od htcjirka » úte kvě 08, 2018 9:13

O takovych problemech, ktere nedosahuji techto, zadny OS neni 100% spolehlivy, ale to co predvadi ostatni OS a ted IOS je do nebe volajici. Za 4 leta na mych zarizenich jestli 3-4 restarty a zadne lagovani, studnice spolehlivosti, to co predvadi nyni iOS je opravdu vysmech. Jeste me o tom chvilku vypravej. :-D
A staci najit na netu problemu s Androidem a iOS, tolik asi k tve logice. :tlem:
Budoucnost W10M (+ kam přejít?)
Příspěvek od htcjirka » úte kvě 08, 2018 10:51

Vidím a dostatečně + paměť mám velice dobrou (nejspíše ty ne), všechny OS znám a navíc při opravách musím někdy používat telefony klientů i vice jak týden, takže chování systémů mám velice dobře zmapované.
To samé tedy bych mohl otočit a říct ja i o tobě.
Mé stížnosti jsou a byly na WP7 což byly nejhorší a uzavřené mobilní Win a vystihoval to tehdy i můj podpis.. a platí to o mobilních sedmičkách dodnes.
Od WP8.1 se konečně systém zacal rozjíždět a zbavoval se konečně omezeni, konče dnes desítkami je systém vyšperkován.
Opravdu ti doporučuji udělat si čas a projít si to (mé příspěvky) a zjistíš jaký v tom máš pěkný zmatek a mlhu (a žádné vážné časté problémy či velké stížnosti na mých vlastních přístrojích a běžícím OS na nich z mé strany nenajdeš).

Kdybych ti měl postnout/překopírovat stížnosti na Android a iOS, nestačilo by toto fórum. :-D :-D
Obrázek si musí udělat každý sám ...... Fanatický dlaždič přesel k androidu PROČ? když jeho systém byl
Nejrychlejší a nejstabilnější OS na trhu
Proč ho opustil ??? když podle něj byla podpora toho systému špičková ....... Stálo by za to aby se k tomu vyjádřil...
Proč? Proč? Proč? To ti tady nikdo nepoví, ptej se jinde. A ano nemusím tu číst tvoje názory, ale to je slziček, mohli by podle tohoto vlákna na Měsíci přejmenovat ty měsíční moře na Moře pláče.
roy100
Droid
Příspěvky: 1633
Registrován: sob 12. lis 2011 18:10:02
Typ mobilu / ROM: Redmi 4X
Mobil 2 / ROM: Ulefone Paris

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od roy100 »

Fakt nechápu proč se někteří v tomhle vláknu vyjadřují, zjevně neví o co jde, ale mistrovat si neodpustí.
BTW je to na pískovišti, tak sem nestrkejte nosy když vám topic nevoní. :facepalm:
Uživatelský avatar
šulda
Androiďák!
Příspěvky: 436
Registrován: stř 21. zář 2016 13:35:28
Typ mobilu / ROM: Poco M3 4/64GB

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od šulda »

Tak nám zjev o co jde? Třeba to pochopíme.
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od don_alex »

4 stránky nestačí? ;)
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
Uživatelský avatar
šulda
Androiďák!
Příspěvky: 436
Registrován: stř 21. zář 2016 13:35:28
Typ mobilu / ROM: Poco M3 4/64GB

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od šulda »

Ale jo, jen rejpu páč mistr nade mnou se chová stejně jako ten koho tu kritizujou. Oni tu totiž klesli ne na úroveň, ale už pod úroveň kritizovaného. Jirka z nich má zcela určitě velikou radost.
Uživatelský avatar
policak
Droid
Příspěvky: 1571
Registrován: pát 21. čer 2013 20:43:28
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od policak »

Neděláš dobře, tohle vyprovokuje další čtyři strany screenshotů.
Podpis...to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
Uživatelský avatar
Androidě
Robot
Příspěvky: 821
Registrován: čtv 19. srp 2010 6:30:24
Typ mobilu / ROM: Moto X 2nd. 2014
Tablet: Lenovo TAB3-710F
Bydliště: Praha

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od Androidě »

Tak HTCJirka v současné době doslova perli na serveru SMARTmania.cz
Stále se z něj zarytý uctivac Samsungu a jeho nadstavby,čistý android je prý fuj,nic neumi.
Kdyz napíši že mi stačí stačí střední třída jako nové koupena MotoOne a mam v životě jiné priority,než cpat do spotřebky tady telefonu 20k dostane se mi odpovědí že na tom nemám jen si nechci přiznat a podobně žvásty.

Doslova exceluje v kauze Huawei,skutečně odborník na slovo vzatý, podvodná firma,hnůj firma,hnůj Čína,hnůj Xiaomi,odpadkový telefon a podobně.
Každého kdo se mu odváží oponovat,začne urážet, ponižovat, zesměšňovat,nazyvat tupelem,omezencem, zabedněncem atd. a na vrchol pohrdání patří i jeho oblíbené "synku"

V týdnu se chlubil v době slouží s někým co ho přesvědčoval že ho tam vůbec nezajímá, svými dvěma S9, dvěma Noty, jízdou v půjčené Itálii a když tedy jako taťka dával vše m dobrou noc,pidotkl "Fotky když tak přes SZ já fóru pod mým Nickem chlapci".....co dodat......samolibý,egoistický zabedněnec

Hlavně chci aby se tady vědělo,že ten mrzák se nestiti urážet a vyhrožovat v domnění že je nepostihnutelny takhle na siti i z lidi co mají majáky handicap

Před lety nechutně psal o tehdy zemřelém Michalu Kolesovi.

Další věc je člověk ze SMARTmania jménem Pavel.
Pavla je fajn chlapik,je to muj dobrý známý, bohužel kvůli úrazu v zaměstnání přišel o jeden důležitý orgán a navíc jako astmatik To ma ztizene.htcJirka s ním měl jako s x dalšími také co do činění a to jak urážel jeho a urážel a napadal jeho nejbližší (Pavle tuším psal že i vyhrožoval) tohle je vrchol a za tohle pokud jsem toho někde svědkem, uštědřim ránu mezi oči,ostatně na vojně se to i stalo a já byl dvá dny v lochu.a to šlo pouze o verbální útok.

Tohle téma jsme oživil aby se na tohoto Exota nezapomnělo,kdo s dotyčnym nemá zkusenost, nepochopí,postačí však přečíst několik ukázek jeho slovního projevu v komentářích u článku na SM a začne vám svítat.
PRIM
Motorola Moto G8 Power Black 4/64GB Android 10, updated to 11 on 2021

OLD Not used Xperia XA1 White Android 8.0.0 Oreo Official

OLD Not Used Motorola Moto X 2nd. Gen 2014
Custom ROM Victara 6.0.1 Team OctOS Oct-M
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od don_alex »

Tohle už fakt není normální. Tak na něj nereaguj, nevšímej si ho a budeš mít klid. Těmihle elaboráty ničeho nedocílíš, jen jsi ostatním pro smích.
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
Uživatelský avatar
egee
Robot
Příspěvky: 1146
Registrován: sob 12. kvě 2012 10:53:02
Typ mobilu / ROM: Xiaomi note10 pro 266 GB
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi Max 2
Tablet: Alldocube X Neo
Bydliště: Praha

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od egee »

Androidě
Děkuji za to co jsi napsal, mnozí si stále myslí že se zlepší a bla bla bla, smůla. Tak je lepší varovat před komunikací s ním. Varovat před křivákem a lhařem. Neodpovídat na jeho texty prostě izolovat, jeho poskokové, kterých měl dost, mají ze svého guru radost.
Tohle téma jsme oživil aby se na tohoto Exota nezapomnělo,kdo s dotyčnym nemá zkusenost, nepochopí,postačí však přečíst několik ukázek jeho slovního projevu v komentářích u článku na SM a začne vám svítat.
Něco se prostě neodpouští. Ti co nezažili - nevěří. A že lže opět -
RIP-lumia-windows-phone-650x380.jpg
RIP-lumia-windows-phone-650x380.jpg (41.2 KiB) Zobrazeno 4308 x
Nevadi me byt jednim z posledni, na zahranicncich forech je jeste obrovska spousta priznivcu a nez se zhnasne, bude tu davno nejaky novy microsofti pokus, taze ke zhasnuti vlastne nikdy nedojde. ;-)
Hlavne co vim bezpecne, ze nikdy nerozsvitim nad Androidem ci iOS.
Uživatelský avatar
Androidě
Robot
Příspěvky: 821
Registrován: čtv 19. srp 2010 6:30:24
Typ mobilu / ROM: Moto X 2nd. 2014
Tablet: Lenovo TAB3-710F
Bydliště: Praha

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od Androidě »

No vedel to tak jiste ze presedlal na samsung a OneUI si nemuze vynachvalit....on...najednou...on odpurce reklamosystemu, nadstaveb a samsungu taktez.
Kasal se jak nebude minimalne rok dva nikam prechazet, proc system chodi jak vino nic mu nechybi....opet si nevidel ani na kraj pusy.....proc presel na android kdyz mu vsechno na w10m tak bajecne funguje a naprosto nic neschazi.

Ja nepopiram ze mobilni win byly dobry OS ktereho je skoda, MS je zabil vlastni neschopnosti jej vice prosadit, motivovat vyvojare a vyrobce hw...a kdyz jendo z toho neni nejlepsi, uzivatele nejsou tak hloupi aby cokoliv kupovali

Mimochodem jirik ma po vcerejsim trooleni na SM tydenni BAN, trosku jsem se o nej zaslouzil a srazil tomu K hrebinek protoze to se uz nedalo to cist.



don alex
Rozumim ti chlape, ja to napsal jen aby to tu nezapadlo a mas pravdu, on se patrne dobre bavi, zobrazuje to tady tutove ale nereaguje


EDIT:
Prijde mi ze dotycny zde opet tentokrat ne pod HTCjirka ale Jirkash dostal BAN
memberlist.php?mode=viewprofile&u=85293
U profilu zminka neni, ale pri snaze udelit reputaci to pise: "You are not allowed to give reputation points to banned users."
PRIM
Motorola Moto G8 Power Black 4/64GB Android 10, updated to 11 on 2021

OLD Not used Xperia XA1 White Android 8.0.0 Oreo Official

OLD Not Used Motorola Moto X 2nd. Gen 2014
Custom ROM Victara 6.0.1 Team OctOS Oct-M
COOKIE
Nové Androidě
Příspěvky: 9
Registrován: úte 26. bře 2019 7:27:25

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od COOKIE »

Na smartmanii dostal vcera BAN, takze na tyden bude klid. Ja osobne tohle psychopaticke jednani nedokazu pochopit. Snad uz vice nez deset let byt nonstop online na vsech diskuznich forech a nicit vsechny diskuze, lhat,... neprijde mi to normalni.

Dovedu pochopit, ze ma nekdo rad technologie, ale tohle uz mi prijde uplne pres caru byt az takovy fanatik a urazet ostatni jen kvuli systemu/telefonu, ktery dany clovek pouziva.

Ja osobne jsem kvuli nemu na smartmanii a i dalsi weby prestal temer chodit, protoze kdyz se chci podivat na diskuze co si mysli ostatni, je tam nablito od htcjirka nebo od nekoho s prezdivkou xzeit, ktery jde "uspesne" v jeho slepejich a dela v podstate to stejne (mozna to je dalsi jirkovo alter ego, kterych ma vice nez dost).

Zlate zahranicni servery a diky za dobrou znalost anglictiny. Tam se poradek sjednava bez milosti.
Přílohy
Výstřižek.PNG
Výstřižek.PNG (25.52 KiB) Zobrazeno 4097 x
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od don_alex »

Androidě píše: sob 01. čer 2019 7:38:14 Prijde mi ze dotycny zde opet tentokrat ne pod HTCjirka ale Jirkash dostal BAN
memberlist.php?mode=viewprofile&u=85293
U profilu zminka neni, ale pri snaze udelit reputaci to pise: "You are not allowed to give reputation points to banned users."
Ano, má trvalý ban už od března
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
Uživatelský avatar
egee
Robot
Příspěvky: 1146
Registrován: sob 12. kvě 2012 10:53:02
Typ mobilu / ROM: Xiaomi note10 pro 266 GB
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi Max 2
Tablet: Alldocube X Neo
Bydliště: Praha

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od egee »

Můžu jako autor vlákna vědět důvod?
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od don_alex »

Ne. Já ho taky neznám, zjistil jsem to včera. Ban mu udělil kolega.
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
Uživatelský avatar
policak
Droid
Příspěvky: 1571
Registrován: pát 21. čer 2013 20:43:28
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od policak »

Mně se moc líbí, když se tady fňukna, co celé týdny na někoho kydá špínu a dožaduje se jeho exkomunikace, žádá vysvětlení, proč nakonec dostal ban. Chlapče, ty bys měl změnit medikaci, nebo odborného lékaře, protože ti to evidentně přerostlo přes hlavu. To už je obsese.
Podpis...to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
Uživatelský avatar
egee
Robot
Příspěvky: 1146
Registrován: sob 12. kvě 2012 10:53:02
Typ mobilu / ROM: Xiaomi note10 pro 266 GB
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi Max 2
Tablet: Alldocube X Neo
Bydliště: Praha

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od egee »

Hmm pokud dostal BAN, jasně že mě to zajímá, pak se jen potvrdí to o čem se zde píše. Vidíš v tom nějaký problém? Já na něj kydám špínu? Jakou prosím, buď konkrétní a nebo mlč. Nebo ho začni litovat a taky utěšovat, protože mu zrušili ten něj systém v mobilu a musel,, jak psal,, přejít k samozasíracimu reklamosystemu, jak hluboko klesl.
Naposledy upravil(a) egee dne stř 05. čer 2019 9:10:41, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
policak
Droid
Příspěvky: 1571
Registrován: pát 21. čer 2013 20:43:28
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od policak »

Asi jsem se nevyjádřil jasně. Běž se léčit. Tady nespamuje žádný Jirka, tady otravuješ pořád jen ty.
Podpis...to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
roy100
Droid
Příspěvky: 1633
Registrován: sob 12. lis 2011 18:10:02
Typ mobilu / ROM: Redmi 4X
Mobil 2 / ROM: Ulefone Paris

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od roy100 »

To vlákno je egeeho, pokud se ti nelíbí, nečti ho, jak jednoduché. :facepalm:
Odpovědět

Zpět na „Pískoviště“