PískovištěHTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Pískoviště slouží pro neúplné a nedostatečně specifikované dotazy, které přesto mají mít šanci na nějakou odpověď. Pískoviště je jednou za čas promazáno.

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór, Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět
-Pavel-
Kyborg
Příspěvky: 4700
Registrován: pon 31. kvě 2010 19:08:18

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od -Pavel- »

Toto téma přineslo to, že ho četlo přes 12 tisíc lidí, což je velmi dobře. Naopak, už se tu opakují stejné věci a už je to pouze kolotoč vět. Kluci sorry, ale já bych toto téma uzamknul, protože htcjirka a jeho nicky se chovají slušně a možná mají mít i šanci. Nemyslím si potom co je to toto téma, bude Jirka za hlupáka a začné být sám sebou. Tohle téma ukázalo na člověka, který opravdu nemá po internetu dobré jméno, ale tady se prezentuje slušně a do té doby co to bude dělat, není na ban a není nutné už krmit dále toto téma.

Uzamknout a kdyby něco, nasledně odemknout.

Pavel.

dufko: ano jsi jistě velký hrdina za klávesnicí. Přestaň urážet mou osobu, slovem " pacient ", já k tobě mluvím slušně a neznáš mě, takže se uklidni a chovej se důstojně a ne jako hlupák.
Naposledy upravil(a) -Pavel- dne ned 23. čer 2019 11:10:46, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Androidě
Robot
Příspěvky: 821
Registrován: čtv 19. srp 2010 6:30:24
Typ mobilu / ROM: Moto X 2nd. 2014
Tablet: Lenovo TAB3-710F
Bydliště: Praha

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od Androidě »

Tak ano, asi bude vhodné téma zamknout
PRIM
Motorola Moto G8 Power Black 4/64GB Android 10, updated to 11 on 2021

OLD Not used Xperia XA1 White Android 8.0.0 Oreo Official

OLD Not Used Motorola Moto X 2nd. Gen 2014
Custom ROM Victara 6.0.1 Team OctOS Oct-M
Uživatelský avatar
egee
Robot
Příspěvky: 1146
Registrován: sob 12. kvě 2012 10:53:02
Typ mobilu / ROM: Xiaomi note10 pro 266 GB
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi Max 2
Tablet: Alldocube X Neo
Bydliště: Praha

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od egee »

dufko píše: ned 23. čer 2019 10:59:12 Áno ja som sa na vás pobavil. Bohužiaľ, ty mi nebudeš diktovať koho a čo budem komentovať...s tým sa zmier, pacient Pavel :)
Ty na druhou stranu nemáš právo někoho nazývat pacientem. Pokud nemáš nic k Jirkovi tak běž dělat něco užitečného. Můžeš komentovat co chceš ale k věci. Nepřeji ti nic zlé ale jen malou zkušenost s někým kdo tě urazí a podobně - odpustil bys mu to - narovimu ano/ ne a proč. Když tady napíšu že jsí dement a pitomec - a že mi dlužíš 10000 ,- co uděláš? Takže občas přemýšlej hlavou a nediv se nám kterým se děla řadu let křivda, byli jsme banováni protože si to jeden přál, byly nám mazány oficiální texty jen proto že nechválily systém.... To není fňukání - jen obrázek jednoho ,, člověka,, ? a zároveň jen varování před ním, důkazů je víc než dost a jen ty to nechceš vidět. Měj krásnou neděli.

EDIT
-Pavel- SZ ...
-Pavel-
Kyborg
Příspěvky: 4700
Registrován: pon 31. kvě 2010 19:08:18

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od -Pavel- »

Doufám, že tyto urážky od tohoto člena (dufko) diskusního fóra, budou po mém nahlášení řešeny:

viewtopic.php?p=1186791#p1186791

viewtopic.php?f=84&t=83645&start=150#p1186778

Nahlásil jsem i tento příspěvek, po vyřešení případu urážek, prosím o smazaní.
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od don_alex »

dufko: při vší účtě k Tobě to zatím ještě budu řešit pouze slovním varováním. Naposledy Tě žádám, abys přestal komentovat v tomto tématu a přestal ostatní urážet. Policak už to snad pochopil, pevně věřím, že i Ty se k němu přidáš.

Totéž samozřejmě platí i pro ostatní, kteří by chtěli pokračovat se zbytečnými urážkami.
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
Uživatelský avatar
policak
Droid
Příspěvky: 1571
Registrován: pát 21. čer 2013 20:43:28
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od policak »

Policak si k tomu řekl své a nemá potřebu to těm pomalejším pořád do omrzení opakovat.
Podpis...to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od don_alex »

Když to tu chtějí řešit, ať to tu řeší. Mně to nevadí, jak už jsem několikrát řekl, je to na pískovišti, žádná pravidla neporušují, tak proč by sakra nemohli diskutovat, když tu potřebu cítí? Nikdo vás nenutí to číst, nikdo vás nenutí reagovat, a hlavně, nikdo vám nedává právo je označovat jako pacienty, pomalejší, atd. Naopak, toto už pravidla porušuje. A od teď za to budu rozdávat bany.
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
Uživatelský avatar
dufko
Droid
Příspěvky: 3095
Registrován: pát 11. lis 2011 22:24:33
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi9
Mobil 2 / ROM: xiaomi mi note 3
Tablet: teclast t10
Bydliště: Bratislava

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od dufko »

Ak mi chceš dať ban za oslovenie pacient, nech sa páči. Daj mi ban.

Nie som si však vedomý porušenia žiadneho pravidla fóra. Pacient nie je urážka.

Ja sa na tejto téme už len bavím, prestal som riešiť zmysel tejto témy, ak tieto psychické výlevy nevadia adminovi, nech si ju tu má.

Mimochodom, skúste si ešte raz prečítať príspevky po príspevku....a keď pozriete diskusie kam odkazujú, tak som tam čítal výhražné príspevky na jirku, ako mu fyzicky ublížia atď...
A títo pacienti sa tu idú sťažovať na mňa a hlásia moje príspevky?

Nech sa páči, môžete pomaly skĺznuť na úroveň smartmanie...:).

Btw pacienti mi odkazujú že som "pitomec" atď. Drahí pacienti, vaše príspevky ma naozaj nechávajú chladným, nemôžete ma uraziť. Rovnako mi je a rovnako každému inému užívateľovi, ukradnuté, či nejaký Jirka predtým chválil Windows phone a teraz má Samsung. Že to neviete prežiť je v podstate váš problém, ale aj to niečo naznačuje....



-Pavel-
Kyborg
Příspěvky: 4700
Registrován: pon 31. kvě 2010 19:08:18

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od -Pavel- »

dufko: ještě naposledy, nenazívej mou osobu " pacientem " v tomto tématu nemám s tebou žádný spor a nikde tě neurážím. Takže to respektuj a přečti si mé příspěvky a ukaž kde tě urážím. Snižuješ se přesně na úroveň htcjirky, takhle začínal. Nadával všude a na každěho a urážkami nešetřil a ještě nerespektoval moderátory. Naštěstí tady moderátoři fungují a tak to nemůže dopadnout jako na SMARTmania. Neurážej a bude pohoda. Nic více nic měně.

Já jsem tě slušně požádal ať mě tak nenazíváš. Nebereš slovo " pacient " jako urážku ? I slovo " Debilita " není urážka, ale diagnóza. Takže toho prostě nech.

Myslím, že nejsi vůbec klidný, naopak, cítíš se velice ponížený (stačí si přečíst poslední komentář ) a stačilo být jen k mé osobě slušný, když jsem tě požádal. Nezajímáš mě, nejsi pro mě nic, jsi mi jako člověk úplně fuk, ale neurážím tě.

Naposledy upravil(a) -Pavel- dne ned 23. čer 2019 14:52:19, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
egee
Robot
Příspěvky: 1146
Registrován: sob 12. kvě 2012 10:53:02
Typ mobilu / ROM: Xiaomi note10 pro 266 GB
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi Max 2
Tablet: Alldocube X Neo
Bydliště: Praha

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od egee »

dufko »
Máš něco k tématu? Téma má název že, je to zde píškoviště a proč ti vadí že se zde o lháři a podrazákovi bavíme? Ty jsi jeho advokát? Může ti být spisovně u řiti co se zde probírá. Jsem o nějaký pátek starší než ty a jako pacient se necítím. Takže jen tady pindáš a spamuješ, nebo co ti mistr světa slíbil za to co zde děláš? Máš odvahu nazvat někoho zde že nepíše pravdu o něm? Směle do toho. Urážet někoho je praktika těch kteří nemají k tématu co dodat.

kde to je ? jmenuj kdo ! :
čítal výhražné príspevky na jirku, ako mu fyzicky ublížia
Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?
0 Ohlásit tento příspěvek Citace
Příspěvek od dufko » pon 25. bře 2019 10:47:45

Ja viem kto je a je to jeden z dôvodov prečo som prestal chodiť na smartmaniu.
co ti na něm teda vadilo? Máš prostor ...
Naposledy upravil(a) egee dne ned 23. čer 2019 15:32:55, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od don_alex »

dufko: slovo "pacient" normálně urážka není, ale ve smyslu, v jakém ho používáš Ty, urážkou skutečně je a nebudeme polemizovat o tom, zda mám pravdu nebo ne.

A pokud se u tohoto tématu už jen bavíš, pak nechápu Tvou potřebu neustále to tu komentovat a urážet ostatní za to, co tu píšou. Tak se dál bav, ale přestaň to komentovat. Tedy komentovat tak, že budeš ostatní urážet.

Co se týče HTCjirky, je vidět, že nemáš vůbec šajna o tom, o co tu jde. Já už z minulosti tak trochu vím, čeho je schopný, proto pro téma pochopení mám. Neumím si představit, že by mě takový jedinec dohnal k tomu toto téma založit a přispívat do něj své zkušenosti, ale někteří jsou prostě citlivější na křivdy a tak mají potřebu o tom diskutovat. Já na tom nevidím vůbec nic špatného, pokud je to zařazeno do Pokecu nebo (v tomto případě ještě lépe) na Pískoviště, není to proti žádnému pravidlu, ať psanému či nepsanému.

Tímto končím veškerou diskuzi ohledně urážlivých a jizlivých postů, od teď už jen bany. A ano, dufko, i za slovo "pacient" dám ban, pokud bude použito urážlivým způsobem.
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
Uživatelský avatar
dufko
Droid
Příspěvky: 3095
Registrován: pát 11. lis 2011 22:24:33
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi9
Mobil 2 / ROM: xiaomi mi note 3
Tablet: teclast t10
Bydliště: Bratislava

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od dufko »


egee píše: co ti na něm teda vadilo? Máš prostor ...
Začalo mi vadiť celé fórum, keďže sa zmenilo na jehovistickú obhajobu Windows phone, súčasťou bol samozrejme jirka, hulan a v podstate aj vedenie fóra. Takže som fórum prestal navštevovať a možno tak raz za rok nakukol, či si držia svoj štandard...

don_alex píše:dufko: slovo "pacient" normálně urážka není, ale ve smyslu, v jakém ho používáš Ty, urážkou skutečně je a nebudeme polemizovat o tom, zda mám pravdu nebo ne.



Tímto končím veškerou diskuzi ohledně urážlivých a jizlivých postů, od teď už jen bany. A ano, dufko, i za slovo "pacient" dám ban, pokud bude použito urážlivým způsobem.
nech sa páči daj mi ban, ale potom žiadam aj vymazať komplet celý účet a všetky príspevky na tomto fóre v súlade s gdpr.

Uživatelský avatar
Androidě
Robot
Příspěvky: 821
Registrován: čtv 19. srp 2010 6:30:24
Typ mobilu / ROM: Moto X 2nd. 2014
Tablet: Lenovo TAB3-710F
Bydliště: Praha

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od Androidě »

Účet ti vymazat mohou ale těmi příspěvky si jistý až tak nejsem a vytahovat tady hned GDPR je celkem úsměvné...
Založením účtu a navštěvovanim fóra, si se zavázal pravidla provozovatele respektovat a odsouhlasením si potvrdil že jim rozumíš.
Sotva tady budou mazat veškeré tvé komentáře a reakce na ně, byla by to práce na dlouho a kdyby smazali jen ty tvé bez dalších souvisejících, diskuze by nedávaly smysl.
PRIM
Motorola Moto G8 Power Black 4/64GB Android 10, updated to 11 on 2021

OLD Not used Xperia XA1 White Android 8.0.0 Oreo Official

OLD Not Used Motorola Moto X 2nd. Gen 2014
Custom ROM Victara 6.0.1 Team OctOS Oct-M
Uživatelský avatar
egee
Robot
Příspěvky: 1146
Registrován: sob 12. kvě 2012 10:53:02
Typ mobilu / ROM: Xiaomi note10 pro 266 GB
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi Max 2
Tablet: Alldocube X Neo
Bydliště: Praha

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od egee »

dufko »
takže ti vlastně vadilo to co mě ---
Spoiler:
Začalo mi vadiť celé fórum, keďže sa zmenilo na jehovistickú obhajobu Windows phone, súčasťou bol samozrejme jirka, hulan a v podstate aj vedenie fóra. Takže som fórum prestal navštevovať a možno tak raz za rok nakukol,
mlčel si tam, já ne - měl jsem ban, mazaly se mi texty, lhalo se o mě, nyní chceš zbaběle utéct místo toho abys popsal svoje zkušenosti s Jirkou? Jen jiným nevěříš a to není dobře. Jsme na poli mobilů nyní - jsi o dost mladší ( já ročník 1961) a fakt si myslíš že jsem z těch kterým může nějaký J kálet na hlavu?
Uživatelský avatar
policak
Droid
Příspěvky: 1571
Registrován: pát 21. čer 2013 20:43:28
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od policak »

„Kdo je tu nejstarší? Kdo je tu nejstarší?“ křičel prý jedenasedmdesátiletý Strauss a tloukl o stůl svým občanským průkazem.
Podpis...to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
Uživatelský avatar
Androidě
Robot
Příspěvky: 821
Registrován: čtv 19. srp 2010 6:30:24
Typ mobilu / ROM: Moto X 2nd. 2014
Tablet: Lenovo TAB3-710F
Bydliště: Praha

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od Androidě »

Mám syna imricha, je neduzivy, půda ho neuzivi a kromě toho.... Éréemyyý🤣

Jinak Egee v tomhle i chápu, že nemá zapotřebí aby mu v osma padesáti letech, nějaký trotl sr. na hlavu... hrdinsky se schovávají i za anonymitu sítí... mě by tohle taky vadilo, pár takových příhod jsem s dotyčným měl a fakt si na to kdo je starší nehraji.
V reálu ať v práci nebo osobním životě, vyjdu naprosto s každým umím slušně vystupovat, komunikovat a je mi jedno jestli je kolega na firmě dvacetiletý kluk, nebo táta od rodiny starší jak já, chováme se k sobě slušně, podporujeme se, v případě problémů si pomůžeme a na nějaký věk si fakt nehrajeme, to by ta firma šla brzy do kopru a o tom to je
Naposledy upravil(a) Androidě dne ned 23. čer 2019 18:25:40, celkem upraveno 2 x.
PRIM
Motorola Moto G8 Power Black 4/64GB Android 10, updated to 11 on 2021

OLD Not used Xperia XA1 White Android 8.0.0 Oreo Official

OLD Not Used Motorola Moto X 2nd. Gen 2014
Custom ROM Victara 6.0.1 Team OctOS Oct-M
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od Jumbo78 »

@dufko
Zjevně o GDPR nic nevíš.
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
Uživatelský avatar
Androidě
Robot
Příspěvky: 821
Registrován: čtv 19. srp 2010 6:30:24
Typ mobilu / ROM: Moto X 2nd. 2014
Tablet: Lenovo TAB3-710F
Bydliště: Praha

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od Androidě »

Nevím jak je to u vás, smluvní podmínky se v některých věcech liší, ale občas to čtu že když dá uživatel na web či diskuzni fórum nějaký příspěvek, přechází to pod provozovatele a on si nemůže nic nárokovat nebo vyžadovat smazání, víš jak to myslím a podle GDPR jsou už podmínky snad všude, náležitě upravený.
Na závěr dodám že celé jsem je opravdu nečetl, tak třetinu snad.
PRIM
Motorola Moto G8 Power Black 4/64GB Android 10, updated to 11 on 2021

OLD Not used Xperia XA1 White Android 8.0.0 Oreo Official

OLD Not Used Motorola Moto X 2nd. Gen 2014
Custom ROM Victara 6.0.1 Team OctOS Oct-M
Uživatelský avatar
egee
Robot
Příspěvky: 1146
Registrován: sob 12. kvě 2012 10:53:02
Typ mobilu / ROM: Xiaomi note10 pro 266 GB
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi Max 2
Tablet: Alldocube X Neo
Bydliště: Praha

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od egee »

Poličák
Moudří to pochopili, jak jsem to myslel... Ti druzí si z toho dělají srandu. Odlišný generační pohled se tomu říká. Časem na to sám přijdeš. Proč spamujes v tomto vlákně? Je to o zkušenostech s konkrétní osobou a tak se drž tématu.
Uživatelský avatar
policak
Droid
Příspěvky: 1571
Registrován: pát 21. čer 2013 20:43:28
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od policak »

Má odpověď je o zkušenosti s konkrétní osobou, tak se prosím mírni, tohle není tvé soukromé fórum. Můžeme se snad k sobě chovat slušně, ne?
Podpis...to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
Uživatelský avatar
egee
Robot
Příspěvky: 1146
Registrován: sob 12. kvě 2012 10:53:02
Typ mobilu / ROM: Xiaomi note10 pro 266 GB
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi Max 2
Tablet: Alldocube X Neo
Bydliště: Praha

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od egee »

Ano chovat slušně, tak si přečti co píšeš od začátku. Neni to moje fórum, jen jsem vlákno založil. Podívej se kdo koho a proč uráží a proč máš varování. Chovám se neslušně já?
Uživatelský avatar
dufko
Droid
Příspěvky: 3095
Registrován: pát 11. lis 2011 22:24:33
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi9
Mobil 2 / ROM: xiaomi mi note 3
Tablet: teclast t10
Bydliště: Bratislava

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od dufko »

Jumbo78 píše:@dufko
Zjevně o GDPR nic nevíš.
Pre teba to platí duplom. Zaujímavé že na xy fórach to tak funguje, dokonca majú na to aj v profile aj tlačidlo na vymazanie a zrušenie účtu. Žeby bola androidforum výnimka, či len neznalosť?

Ak by platilo to čo píše pacient tedy-androide:"
dá uživatel na web či diskuzni fórum nějaký příspěvek, přechází to pod provozovatele a on si nemůže nic nárokovat nebo vyžadovat smazání"

Potom by ani taký Facebook nemusel vyhovieť vymazaniun účtu....a že oni sú teda na takéto veci použité dávajú a účet vymažú. Však?

Že sú mimo miestni pacienti chápem... Ale aj moderátor?

https://www.mojandroid.sk/ochrana-osobn ... v-web/amp/
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od don_alex »

1) příspěvky se mazat nebudou, jak říkal Jumbo, znehodnotilo by to všechny diskuze, ve kterých jsi přispíval. Ale jednoduše se dají data anonymizovat a tom budou požadavky gdpr splněny.

2) ban na 2 dny za tu provokaci. Prdel si fakt nedělám. Jestli si myslíš, že díky své aktivitě jsi nepostihnutelný, tak se pleteš. Za celou dobu, co Tě znám, jsem Tě napříč celým fórem nesčetněkrát žádal, abys neurážel ostatní a choval se slušně. Vždy po dobrém. Teď už toho mám fakt dost.
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
Uživatelský avatar
Supík
Admin - kdysi hodnej
Příspěvky: 1809
Registrován: úte 23. zář 2008 13:07:22
Typ mobilu / ROM: MI9 + HTC G1
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od Supík »

Potvrzuji tímto, že ban je zcela v souladu s pravidly.
A co se týká onoho okamžitého ohánění se gdpr. Já tohle Obecné nařízení o ochraně osobních údajů budu ctít. A pokud se na způsobu jak to udělám nebude někomu něco líbit, tak si o tom s ÚOOÚ může chvilku dopisovat, mne to čas ani stát moc nebude ;) Spíš jeho.

A obecně lidi neserte se prosím.. je to k prdu.
Pokud vám AndroidForum pomohlo, tak jej prosím sdílejte a lajkute na FB a dalších sociálních sítích. A nebo ho třeba i podpořte vypnutím adbloku a nebo pošlete donation AF to potřebuje. Díík [/b]
Uživatelský avatar
Androidě
Robot
Příspěvky: 821
Registrován: čtv 19. srp 2010 6:30:24
Typ mobilu / ROM: Moto X 2nd. 2014
Tablet: Lenovo TAB3-710F
Bydliště: Praha

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od Androidě »

dufko
Hele ty bouráku, ani jednou jsem se o tobě teď nezmínil, myslím tím nějak urážlivé, či hanlivě, takže totéž čekám od tebe a kecy typu "pacient tedy-androide" si nech od cesty či na koledu, nejsem na tvé žblepty absolutně zvědavý.
PRIM
Motorola Moto G8 Power Black 4/64GB Android 10, updated to 11 on 2021

OLD Not used Xperia XA1 White Android 8.0.0 Oreo Official

OLD Not Used Motorola Moto X 2nd. Gen 2014
Custom ROM Victara 6.0.1 Team OctOS Oct-M
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od Jumbo78 »

To chce klid.
Vždyť říkám, že je úplně mimo...
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
Uživatelský avatar
Androidě
Robot
Příspěvky: 821
Registrován: čtv 19. srp 2010 6:30:24
Typ mobilu / ROM: Moto X 2nd. 2014
Tablet: Lenovo TAB3-710F
Bydliště: Praha

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od Androidě »

Nj.... ale tak ohradit se musím, s.. t na hlavu si nedám.
Koho mi to jen připomíná, další vševěd, od všeho má klíče, všude byl, všemu rozumí, všichni jsou de....é, pacienti ....zkráceně "všichni blázni jenom já jsem letadlo ✈"
PRIM
Motorola Moto G8 Power Black 4/64GB Android 10, updated to 11 on 2021

OLD Not used Xperia XA1 White Android 8.0.0 Oreo Official

OLD Not Used Motorola Moto X 2nd. Gen 2014
Custom ROM Victara 6.0.1 Team OctOS Oct-M
Uživatelský avatar
egee
Robot
Příspěvky: 1146
Registrován: sob 12. kvě 2012 10:53:02
Typ mobilu / ROM: Xiaomi note10 pro 266 GB
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi Max 2
Tablet: Alldocube X Neo
Bydliště: Praha

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od egee »

Policak
Dufko

Jak nazvete člověka, který skoro nebo už 12 000x napíše o svém systému Nej­rych­lej­ší a nej­sta­bil­něj­ší OS na tr­hu.. Všude kde má, měl svůj podpis.

.... a tvr­dí : Tak lo­gic­ky, An­dro­id i ve sve po­sled­ni ver­zi je sa­mo­zasi­ra­cim sys­te­mem, kte­ry ne­u­sta­le po­tre­bu­je ne­ko­li­krat do me­si­ce re­star­to­vat, ne­ko­li­krat do roka hard re­set apod.Ani po to­li­ka le­tech to ne­ni do­spe­ly sys­tem.Sle­pe­nec a hrac­ka s na­zvy slad­kos­ti.Win­dows Mo­bi­le jsou opro­ti to­mu ve­li­ce do­spe­lym a kva­lit­nim sys­te­men a tu oce­ni jen ti nej­na­roc­nejsi a chyt­rejsi li­dé.
Konec citací. Neznám majitele androidu který by měl stejnou potřebu toto psát do podpisu. Kdo pak je nemocný? Ten kdo oponoval a v pokecu vyvracel tvrzení a byl za to trestán? Nebo kdo byl fanatikem?
Uživatelský avatar
policak
Droid
Příspěvky: 1571
Registrován: pát 21. čer 2013 20:43:28
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od policak »

Jestli mi něco chceš, prosím do SZ. Nemám v úmyslu tuto retardovanou debatu držet při životě dalšími příspěvky.
Podpis...to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
Uživatelský avatar
šulda
Androiďák!
Příspěvky: 435
Registrován: stř 21. zář 2016 13:35:28
Typ mobilu / ROM: Poco M3 4/64GB

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od šulda »

egee píše: úte 25. čer 2019 7:48:01 Jak nazvete člověka, který skoro nebo už 12 000x napíše o svém systému Nej­rych­lej­ší a nej­sta­bil­něj­ší OS na tr­hu.. Všude kde má, měl svůj podpis.........
Stejně jako lidi, kteří nad tím dokola fňukají. On za to nestojí a ta vaše parta tady, stejně tak. To co zde předvádíte, je stejně ubohá úroveň jako ta jeho (viz např. zmiňovaný podpis atd.). Rozumný člověk se takto postiženému jedinci zasměje a je mu ho upřímně líto. Ti "ostatní" se s ním v diskuzích pustí do lítého boje :twisted: Znám jeho vystupování už x let, stejně jako tvoje, což dobře víš. Stačilo ho ignorovat a nevytvářet mu živnou půdu. Radši si zajděte s kamarádem na pivo (doporučuji pivovar Albrecht), jeďte s rodinou na výlet atd. Je to sakra rozumnější a zábavnější než se brodit v internetový žumpě plný sraček, do který jste vlezli (pro mě nepochopitelně) sami a dobrovolně. Přeji mnoho úspěchů ve Vaší žabomyší válce, která je podle mého názoru zralá na diagnózu, a do nedávna sem žil v omylu, že se tohle nebude dít mazákům. Každej holt ten pokrok snáší jinak :02:
Edit: proč myslíte že se tu znovu regnul :idea:
Odpovědět

Zpět na „Pískoviště“