Pískovištězlobí připomínky, zlobí oznámení na zprávy na WhatsApp, nahrávání hovorů funguje nahodile

Pískoviště slouží pro neúplné a nedostatečně specifikované dotazy, které přesto mají mít šanci na nějakou odpověď. Pískoviště je jednou za čas promazáno.

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór, Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět
Tomkk
Stálý androiďák
Příspěvky: 194
Registrován: ned 27. kvě 2012 11:43:39
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia M dual C2005 Root
Mobil 2 / ROM: LG P500 CM7.2
Tablet: DPS Titan 8
Tablet 2 / ROM: DPS Dual 7

zlobí připomínky, zlobí oznámení na zprávy na WhatsApp, nahrávání hovorů funguje nahodile

Příspěvek od Tomkk »

Zdravím,
mám už několik týdnů problém, že
1. Zlobí připomínky kalendáře, zvoní třeba až o půl hodiny později, a to, i když je zapnutí displej a jsem třeba na netu.
2. Whatsapp nepřijímá zprávy, nevyskočí upozornění, dokud ho ručně nespustím (mám ho nastavený do výjimek, aby ho systém nezabíjel).
3. Automatické Xiaomi nahrání hovorů přestalo fungovat spolehlivě, nahraje se nahodile cca jen každý třetí hovor.

Mobil mám Xiaomi Redmi 4A Android 6.0.1 root, MIUI 8.5.1. Ale nezačalo to dělat jen mně, ale i mým klukům,. kteří mají také 4A, ale bez root a aktualizovaný systém na 7, takže to nebude náhoda a jen můj problém, mohlo by to třeba nějak souviset s aktualizací MIUI. Čím to může být? Mám hledat problém se správou paměti, nebo s nějakou službou? Toto jsou věci, bez kterých se neobejdu, zrovna dnes jsem kvůli nefunkčním upomínkám přišel pozdě na poradu, v hovorech jsem nenašel, kdy jsem objednán k doktorovi a známí mi nadávají, že nereaguji na Whatsapp. :(
Odpovědět

Zpět na „Pískoviště“