PískovištěAlcatel pixi 4 nepromyšlené tovární nastavení

Pískoviště slouží pro neúplné a nedostatečně specifikované dotazy, které přesto mají mít šanci na nějakou odpověď. Pískoviště je jednou za čas promazáno.

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór, Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět
Víťa76
Stálý androiďák
Příspěvky: 160
Registrován: sob 24. lis 2012 12:18:00
Typ mobilu / ROM: nokia
Tablet: Sencor Element 7V2Basic

Alcatel pixi 4 nepromyšlené tovární nastavení

Příspěvek od Víťa76 »

Zdravím
Udělal jsem velkou hloupost chtěj jsem si vyčistit od všeho neřádu tento telefon na youtube podle videa
ale zapomněl nebo přehlédl jsem upozornění v textu pod tímto videem
WARNING!
Before performing a hard reset, make sure you know your Google login and password. If you have Android version 5.1 or higher on your device and you have added a Google account, you might be asked to input the Google account login and password after you perform o software repair.If you cannot provide this information during the setup process, you won't be able to use the device at all after software reset!

následek je nemožnost dokončit toto nastavení k vůli google účtu.Zkoušel jsem různé návody s byppas a tak dál nefunguje to z důvodu že nemám povolené v telefonu instalovat aplikace s jiných zdrojů.Nejde to nějak jinak ? Rottem a podobně narážím soubory zavirované jak odemknout Booloader a tak dál pomůže mi někdo ? předem dík
Předem uvádím že jsem pokud se týká Androidu a tabletu úplný nováček tak doufám že mně prominete možná s vašeho pohledu jednoduché a možná i hloupé otázky
Mirdyn
Stálý androiďák
Příspěvky: 68
Registrován: sob 16. lis 2019 7:43:11
Typ mobilu / ROM: Huawei P30 lite EMUI 10

Re: Alcatel pixi 4 nepromyšlené tovární nastavení

Příspěvek od Mirdyn »

Tak ho prostě vrať, když neznáš účet a heslo majitele.
Uživatelský avatar
policak
Droid
Příspěvky: 1571
Registrován: pát 21. čer 2013 20:43:28
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9

Re: Alcatel pixi 4 nepromyšlené tovární nastavení

Příspěvek od policak »

Přesně tak. Je dost zvláštní, neznat přístupové údaje k vlastnímu telefonu.
Podpis...to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
Víťa76
Stálý androiďák
Příspěvky: 160
Registrován: sob 24. lis 2012 12:18:00
Typ mobilu / ROM: nokia
Tablet: Sencor Element 7V2Basic

Re: Alcatel pixi 4 nepromyšlené tovární nastavení

Příspěvek od Víťa76 »

Tak tedy abych to uvedl na pravou míru v žádném případě není kradený je to prostě bráchův starý telefon který mi ho dal protože ví že jsem trefený troufám si napsat jako my všichni tady programováním nebo neutuchající touhou se vrtat v tom, aspoň já to mám
Předem uvádím že jsem pokud se týká Androidu a tabletu úplný nováček tak doufám že mně prominete možná s vašeho pohledu jednoduché a možná i hloupé otázky
Mirdyn
Stálý androiďák
Příspěvky: 68
Registrován: sob 16. lis 2019 7:43:11
Typ mobilu / ROM: Huawei P30 lite EMUI 10

Re: Alcatel pixi 4 nepromyšlené tovární nastavení

Příspěvek od Mirdyn »

:D :DD
Odpovědět

Zpět na „Pískoviště“