GSmart Roma R2/R2+ - Obecná diskuzePročištění už odinstalovaných aplikací z .android_secure

Moderátoři: negrbob, Moderátoři čínských mobilů, negrbob, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Sus
Stálý androiďák
Příspěvky: 78
Registrován: čtv 27. bře 2014 14:58:47
Typ mobilu / ROM: Gigabyte GSmart ROMA R2

Pročištění už odinstalovaných aplikací z .android_secure

Příspěvek od Sus »

Ahoj,

vzhledem k tomu, že si teď nemohu dovolit koupit větší SD kartu a stále už musím tedy přemýšlet, co na ní nepotřebuji "až tak nutně",
tak je (samozřejmě) každé uvolněné místo dobré ...
Jde mi o to, že už se mi jednou stalo, že jsem měl po bootu nečitelnou SD kartu a nebyla tedy jiná možnost, než formátovat.
Opravdu se mi tedy nechce instalovat (a ani obnovovat ze zálohy) všech 289 aplikací, protože mám zkušenost, že pokud se ".android_secure"
vymaže, tak se často musí po obnově aplikace ještě i přeinstralovat (protože se třeba neobnoví ikony ve všech složkách GO Launcheru kde byly, anebo někdy i tak nejde hned spustit),
ale všiml jsem si, že v ".android_secure" opravdu mám i soubory aplikací na 100% dávno odinstalovaných, takže bych potřeboval aplikaci,
která (pokud by neuměla soubory od těch odinstalovaných aplikací z ".android_secure" smazat přímo), tak by je alespoň dokázala detekovat,
protože jen podle názvů to kontrolovat po jedné aplikaci ručně je také docela dost obtížné - existuje na to prosím něco takového ???

Děkuju
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Pročištění už odinstalovaných aplikací z .android_secure

Příspěvek od LivArt »

Používej na zálohování helium a nemusíš to řešit.
Sus
Stálý androiďák
Příspěvky: 78
Registrován: čtv 27. bře 2014 14:58:47
Typ mobilu / ROM: Gigabyte GSmart ROMA R2

Re: Pročištění už odinstalovaných aplikací z .android_secure

Příspěvek od Sus »

Co si tím pomůžu ??? Mne se zdá, že se mi s tím (někdy) může stát úplně to samé a na víc na rootnutém telefonu mi mnohem víc vyhovuje Titanium, protože s ním dělám i plno dalších jiných věcí, anebo zálohuju jenom tak, jak zrovna potřebuju ...
Odpovědět

Zpět na „GSmart Roma R2/R2+ - Obecná diskuze“