GSmart Sierra S1 - ROM/ROOT/FWOrigo ROM přes flashtool

Moderátoři: negrbob, Moderátoři čínských mobilů, negrbob, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
mlenak
Stálý androiďák
Příspěvky: 90
Registrován: stř 13. říj 2010 20:49:59
Typ mobilu / ROM: Honor 7 lite

Origo ROM přes flashtool

Příspěvek od mlenak »

Ahoj,

nemáte někdo, nebo nedokážete někdo, vytvořit zálohu oficiální ROM přes flashtool Vaší S1čky? Trochu jsem laboroval s rozdělením vnitřní paměti, aby bylo víc místa pro aplikace a telefon už nenastartoval. Pokoušel jsem se nahrát znovu ofiko ROM z recovery, ale bez úspěchu. Něco se podělalo a instalace neproběhne. Po instalaci CWM se mi podařilo nahrát port MIUI z ruskýho fóra, ale má svý mouchy. Nicméně telefon najel. Pak jsem ještě našel zálohu přes flashtool z nějakýho čínskýho fóra, instalace proběhla, telefon najel, ale bez češtiny, pouze angličtina a čínština. Myslel jsem, že to aspoň pomůže tomu, abych mohl z recovery nahrát ofiko ROM, ale instalace zase neúspěšná...Proto bych potřeboval zálohu pro flashtool ROMky 1.39.14. Díky za případnou pomoc.
mlenak
Stálý androiďák
Příspěvky: 90
Registrován: stř 13. říj 2010 20:49:59
Typ mobilu / ROM: Honor 7 lite

Re: Origo ROM přes flashtool

Příspěvek od mlenak »

Tak vyřešeno. Po několikátém pokusu už se podařilo nahrát stock ROM :)
lapaloma
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pon 02. čer 2014 17:31:26
Typ mobilu / ROM: GSmart Sierra S1 - stock

Re: Origo ROM přes flashtool

Příspěvek od lapaloma »

Ahoj, tiez som experimentoval s velkostou pamate pre appky. ako sa ti nakoniec podarilo flashnut oficialny ROM? mozes poslat link? tie z officialnej stranky mam ale instalacia je stale neuspesna. Diki.
NAmor76
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: sob 21. čer 2014 11:37:48
Typ mobilu / ROM: Gsmart Sierra S1

Re: Origo ROM přes flashtool

Příspěvek od NAmor76 »

mlenak píše:Tak vyřešeno. Po několikátém pokusu už se podařilo nahrát stock ROM :)
Ahoj, experimentoval som s velkostou pamate pre aplikacie, a podarilo sa mi uplne zablokovat telefon, zobrazi sa len uvodne logo a potom nic, nevies mi poradit ako sa z toho dostat? Dik
Odpovědět

Zpět na „GSmart Sierra S1 - ROM/ROOT/FW“