GSmart Aku A1 - Obecná diskuze"Všechno" přestalo pracovat

Moderátoři: negrbob, Moderátoři čínských mobilů, negrbob, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Reek
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: stř 17. srp 2016 21:14:52
Typ mobilu / ROM: gigabyte gsmart aku a1

"Všechno" přestalo pracovat

Příspěvek od Reek »

Zdravím,

mám problém s Gsmart Aku A1, který mě v posledních dnech zlobí. Po zapnutí na mě začnou skákat všelijaké hlášky všech možných aplikací jak přestali pracovat.Takže se z toho stává odklikování všech těchto informačních okének typu "Facebook přestal pracoval" "Messenger přestal pracovat." "Hudba přestal pracovat"
Mezi tím se tam objevují třeba i com.google.process.gapps přestal pracovat nebo "android.process.media přestal pracovat".
Ať už tam skáče cokoliv, skončí to většinou samotným vypnutím se mobilu, kdy se objeví úvodní obrazovka zapnutí (nápis gsmart) s rozsvíceným displejem a mě nezbývá opět nic jiného než vyndat baterku...a tohle tak 50x za dnešek...
Někdo poradí obnovení továrního nastavení...no to jsem zkoušel taky několikrát...popravdě s tím nemám zkušenosti u jiných mobilů...ale pokud tento úkon udělám, jediný co se stane je, že za 10 vteřin je hotový, zapne se a vůbec nic se nesmaže, všechno zůstává jako předtím.
Budu rád za jakoukoli radu. Nejlépe vysvětlenou jak pro tříletého :)

Děkuji.
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: "Všechno" přestalo pracovat

Příspěvek od Jumbo78 »

Pokud se nic nesmaže, tak obnova neproběhla. Zkus udělat factory reset z recovery
http://www.hardreset.info/devices/gigab ... rt-aku-a1/" onclick="window.open(this.href);return false;
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
Reek
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: stř 17. srp 2016 21:14:52
Typ mobilu / ROM: gigabyte gsmart aku a1

Re: "Všechno" přestalo pracovat

Příspěvek od Reek »

Tak jsem zkusil i ten druhý způsob a absolutně stejný výsledek.Pokaždé po "wipe data/factory reset" a následném potvrzení to za 5-10 sekund je hotové a mobil se zapne se všemi daty co tam mám.
Takže možná by to chtělo nadpis změnit...nefunguje obnovení továrního nastavení.
Nějaké další možnosti, co s tim mohu provést?
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: "Všechno" přestalo pracovat

Příspěvek od Jumbo78 »

Pak jedině reflash ROM
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
Odpovědět

Zpět na „GSmart Aku A1 - Obecná diskuze“