GSmart Rio R1 - Obecná diskuzeGigabyte GSmart Rio R1

Moderátoři: negrbob, Moderátoři čínských mobilů, negrbob, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
J77
Stálý androiďák
Příspěvky: 82
Registrován: úte 05. črc 2011 17:12:27

Re: Gigabyte GSmart Rio R1

Příspěvek od J77 »

A jeste jeden zaverecny tip z praxe, ktery by mohl pomoct vsem, co se rozhodli trapit se s Riem dal, protoze ma dobry displej a GPS a nechteji neoriginalni FW:

Vcera vecer jsem znovu experimentoval a dosal jsem stavu, kdy to beha pomerne slusne beha i po 24 hodinach uptimu, bez vyraznejsiho zpomaleni nebo padajicich aplikaci. Spatny memory management made by Gigabyte to nezachranuje, ale dost to pomaha telefonu prezit v pouzitelnym stavu dyl nez od rana do vecera. Odzkouseno na 1.24. Takze:

0. v nastavenich telefonu se ujistit, ze mate vypnuty (nezaskrntuty) v Uctech zalohovani dat telefonu do Googlu a totez nekde opodal u uctu (zalohovat data uctu tamtez) ; toto vse by melo byt vypnute
1. Framaroot (apk lze stanout odkukoliv), nebo jinak rootnout
2. nainstalovat Root App Delete (https://play.google.com/store/apps/deta ... tall&hl=cs)
3. spustit appku, povolit prava roota, System Apps > Junior mode. Vyhledat Google Backup Transport v4.0.4 a nastavit na disabled.
4. rebootnout a primarni zdroj zaseku / sezrany pameti je pryc

Telefon zpomaluje a postupne RAM ukusuje jeste Pamet pro nastaveni v4.0.4, kterou jsem, coby soucast kernelu, ani nezkousel vypnout. U Gigabytu jsou fakt lemplove, kdyby tyhle dve appky odladily, nemelo by Rio zadny problem. Nebo kdyby jim aspon fungovalo to vypnuti zalohovani nastaveni / aplikacnich dat.
janocheats
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: sob 14. zář 2013 10:13:01
Typ mobilu / ROM: gigabyte rio

Re: Gigabyte GSmart Rio R1

Příspěvek od janocheats »

Zdarim rotnul jsem si telefon gigabyte rio ale nevim ktere aplikace mohu odinstalovat pomoci aplikace root app delete napriklad gogle+ mapy cz atd ale nektere veci nepouzivam ale nerad bych poskodil system tak jestli nekdo nemuze sepsat alpykacev gigabytu ktere mohu bez nasledku odinstalovat diky.
Uživatelský avatar
zemaniel
Moderátor
Příspěvky: 806
Registrován: úte 07. čer 2011 21:09:41
Typ mobilu / ROM: ACER Liquid ZEST Plus
Mobil 2 / ROM: XIAOMI Redmi 5 Plus
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Gigabyte GSmart Rio R1

Příspěvek od zemaniel »

Tady je takový malý nástřel co můžeš a co ne, je to v ruštině, použit Gtranslator.
http://www.custom-x.ru/
Zenfone 2 ZE551ML>Elephone P8000>THL 5000>HUAWEI P6>THL W100S>ZOPO ZP980 2/32>GoClever Fone 570Q>LG P880 Optimus 4X HD>HTC EVO3D>Huawei U8800>VF945>WM éra
J77
Stálý androiďák
Příspěvky: 82
Registrován: úte 05. črc 2011 17:12:27

Re: Gigabyte GSmart Rio R1

Příspěvek od J77 »

Tak postup z myho predchoziho navodu k zredukovani zpomalovani se RIA jsem dneska odzkousel i na FW 1.27 a funguje to i tam bez problemu.

Takze jedinym problemem zustava patrne neodstranitelna appka SettingsProvider.apk (mam obavy ji freeznout, aby to pak vubec jeste nabehlo a neskoncilo nejakym boot failem). Tahle aplikace se nafukuje a uzira RAM vyrazne pomaleji nez GoogleBackupTransport.apk, takze uptime tak 3-4 dny bez rebootu.

Samozrejem nic z toho neresi problem spatnyho memory managementu a odladenosti GSmartiho FW u RIA obecne. Ale aspon to pomaha zvysit pouzitelnost telefonu pro zakladni veci.
Uživatelský avatar
zemaniel
Moderátor
Příspěvky: 806
Registrován: úte 07. čer 2011 21:09:41
Typ mobilu / ROM: ACER Liquid ZEST Plus
Mobil 2 / ROM: XIAOMI Redmi 5 Plus
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Gigabyte GSmart Rio R1

Příspěvek od zemaniel »

Dobra prace. Telefon je sice uz z baraku ale ne daleko,takze ho asi jeste nekolikrat servisovat budu,tak vyzkousim. Jestli do te doby gigabyte nevyda update,cemuz ovsem neverim.
Zenfone 2 ZE551ML>Elephone P8000>THL 5000>HUAWEI P6>THL W100S>ZOPO ZP980 2/32>GoClever Fone 570Q>LG P880 Optimus 4X HD>HTC EVO3D>Huawei U8800>VF945>WM éra
janocheats
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: sob 14. zář 2013 10:13:01
Typ mobilu / ROM: gigabyte rio

Re: Gigabyte GSmart Rio R1

Příspěvek od janocheats »

Zdar mam takovy proble pri stahovani z app store mi to na riu hazi chybu url je neplatna a nestahne ani nenainstaluje se aplikace :-(.Nevite nekdo co stim ?Treba je chyba v gogle play ale nevim kde ji mam stahnout napreinstalovani ria kdyz mi nejde app store diky.
petrusa12323
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: úte 05. lis 2013 17:53:57
Typ mobilu / ROM: GIGABYTE GSmart Rio R1

Re: Gigabyte GSmart Rio R1

Příspěvek od petrusa12323 »

Ja by som chcela poradiť.
Čo by podľa vás bola výhodnejšia kúpa?
Samsung galaxy young alebo GIGABYTE GSmart Rio R1 ???
Ide mi len o to že tú druhú značku nepoznám, a neviem či je kvalitný.
Prosím poraďte, ktorý by ste si radšej kúpili a prečo?
ĎAKUJEM!
Uživatelský avatar
zemaniel
Moderátor
Příspěvky: 806
Registrován: úte 07. čer 2011 21:09:41
Typ mobilu / ROM: ACER Liquid ZEST Plus
Mobil 2 / ROM: XIAOMI Redmi 5 Plus
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Gigabyte GSmart Rio R1

Příspěvek od zemaniel »

janocheats píše:Zdar mam takovy proble pri stahovani z app store mi to na riu hazi chybu url je neplatna a nestahne ani nenainstaluje se aplikace :-(.Nevite nekdo co stim ?Treba je chyba v gogle play ale nevim kde ji mam stahnout napreinstalovani ria kdyz mi nejde app store diky.
Třeba tady: http://ulozto.cz/x6oLToW4/com-android-vending-4-1-6-apk
Zenfone 2 ZE551ML>Elephone P8000>THL 5000>HUAWEI P6>THL W100S>ZOPO ZP980 2/32>GoClever Fone 570Q>LG P880 Optimus 4X HD>HTC EVO3D>Huawei U8800>VF945>WM éra
Uživatelský avatar
zemaniel
Moderátor
Příspěvky: 806
Registrován: úte 07. čer 2011 21:09:41
Typ mobilu / ROM: ACER Liquid ZEST Plus
Mobil 2 / ROM: XIAOMI Redmi 5 Plus
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Gigabyte GSmart Rio R1

Příspěvek od zemaniel »

petrusa12323 píše:Ja by som chcela poradiť.
Čo by podľa vás bola výhodnejšia kúpa?
Samsung galaxy young alebo GIGABYTE GSmart Rio R1 ???
Ide mi len o to že tú druhú značku nepoznám, a neviem či je kvalitný.
Prosím poraďte, ktorý by ste si radšej kúpili a prečo?
ĎAKUJEM!
Young (pokud se bavíme o S6310) má menší a horší displej (u RIA je 4" ve velice dobré kvalitě!), horší foťák a má jen jednojádro. Zase má Android 4.1 a 768MB RAM. Kdybych koukal po dual SIM v čechách, tak asi něco od LG nebo Sony, ale to je o jiných penězích. Já objevil "kouzlo" čínských eshopů a už bych v CZ nic nekoupil. Pro případné šťouraly: za ty prachy co to tam koupím případnou reklamaci neřeším a házím do popelnice, nebo pošlu a za měsíc a něco mám zpět nový, když bych chtěl čekat.... :lol:
Zenfone 2 ZE551ML>Elephone P8000>THL 5000>HUAWEI P6>THL W100S>ZOPO ZP980 2/32>GoClever Fone 570Q>LG P880 Optimus 4X HD>HTC EVO3D>Huawei U8800>VF945>WM éra
J77
Stálý androiďák
Příspěvky: 82
Registrován: úte 05. črc 2011 17:12:27

Re: Gigabyte GSmart Rio R1

Příspěvek od J77 »

Tak jen pro info, dnes mi to nedalo, udelal jsem si backu a zkusil odstranit i SettingsProvider.apk

NEDELAT! Obavy se potvrdily, nenabootuje to. Prehral jsem z rootu standardni pripraveny FW 1.27 a nabeho OK, akorat totalne rozesrany veskery nastaveni. Napr.: prestalo reagovat tlacitko Home, v restart menu chybi rezim letadlo, poztracely se mraky nastaveni. Takze tudy fakt ne :)

Ad Galaxy Young - zapomen na to. Moje doporuceni je ani jedno. Jsou to oba krapy na druhou, kazdy v necem jinym. Proc jsem sveho casu poslal do sveta Samsung Ycko: tichy a spatne umisteny reprak sluchatka, otresny displej, ultrapomala GPS, a hlavne, naprosto debilni system prace se dvema simkami. Prepinas si mezi nimi, neco lze sice nastavit do defaultu, ale u sms napr. musis prepinat (pres horni listu). Debinlni az na pudu.

Pokud nemas moc love, kup si Prestigio 4044 v doprodeji. Lepsi nez oba tyto. Sice ma pomalejsi GPS a nema IPS displje jako Rio, ale narozdil od nej, opravdu funguje dobre.
janocheats
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: sob 14. zář 2013 10:13:01
Typ mobilu / ROM: gigabyte rio

Re: Gigabyte GSmart Rio R1

Příspěvek od janocheats »

Zdravim chtel jsem se zeptat na flash romky nejakou alternativni romkou.chtel jsem se zeptak jestli to probiha stejne jako s originalni romkou nebo je tam nejaky rozdil pri instalaci?Je to jako tento postup stejne?? http://gsmart.gigabytecm.com/en/images/ ... Update.pdf
diky za odpoved.

A jeste otazecku da se pouzit jakakoli romka a neni forum kde bych mohl stanout romku na rio diky.
Lybross
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: pát 04. pro 2009 9:17:47

Re: Gigabyte GSmart Rio R1

Příspěvek od Lybross »

Zdravím Vas do CZ, prosim už druhy den stahujem asi 8X posledny firmware Rio R1_V1.27.0 z

Kód: Vybrat vše

http://gsmart.gigabytecm.com/en/RIO_R1_sup.htm
ale pri rozbalovani suboru mam stale CRC Error, ani WinRAR mi nepomohol Repair It...
Mohli by ste mi niekto niekam na free server upnut to co je v tomto baliku ?
Myslim pod Rio R1_V1.27.0.zip je GBC_update.zip a ten by som rád...

Jednoducho to nedokazem rozbalit nicim ani rarkom ani zipkom ani winzipkom, furt mam CRC Error.
Pritom to Mozilla stiahne uplne cele.. Dakujem este vela krat. Mam za to ze CN server ma nejaku chybu..

KRASNE DAKUJEM :help:
EDIT 9X: Bad Very Bad !
C:\Documents and Settings\Admin\Desktop\GSmart_Rio R1_V.1.27.0.zip:
Nesúhlasí kontrolný súčet v GBC_update.zip. Súbor je poškodený
Uživatelský avatar
zemaniel
Moderátor
Příspěvky: 806
Registrován: úte 07. čer 2011 21:09:41
Typ mobilu / ROM: ACER Liquid ZEST Plus
Mobil 2 / ROM: XIAOMI Redmi 5 Plus
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Gigabyte GSmart Rio R1

Příspěvek od zemaniel »

Tady http://ulozto.cz/x65HwNjS/gbc-update-zip máš už rozbalený zip 1.27, stačí nakopírovat na SD a můžeš zkusit.
Zenfone 2 ZE551ML>Elephone P8000>THL 5000>HUAWEI P6>THL W100S>ZOPO ZP980 2/32>GoClever Fone 570Q>LG P880 Optimus 4X HD>HTC EVO3D>Huawei U8800>VF945>WM éra
Lybross
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: pát 04. pro 2009 9:17:47

Re: Gigabyte GSmart Rio R1

Příspěvek od Lybross »

@zemaniel :yes: DAKUJEM ale mas aj navod ako si to rozbalil ? nie som laik ale nedarilo sa mi...
Uživatelský avatar
zemaniel
Moderátor
Příspěvky: 806
Registrován: úte 07. čer 2011 21:09:41
Typ mobilu / ROM: ACER Liquid ZEST Plus
Mobil 2 / ROM: XIAOMI Redmi 5 Plus
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Gigabyte GSmart Rio R1

Příspěvek od zemaniel »

Hehe. Návod nemám, ale mám ho stažený asi před měsícem, takže je možné, že blbnou servery GGBYTE, někdo už to tu psal, že mu 1.24 hlásila taky chybu a druhý den to stáhl znova a už to šlo.
Zenfone 2 ZE551ML>Elephone P8000>THL 5000>HUAWEI P6>THL W100S>ZOPO ZP980 2/32>GoClever Fone 570Q>LG P880 Optimus 4X HD>HTC EVO3D>Huawei U8800>VF945>WM éra
Paiks
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 14. kvě 2013 13:53:21
Typ mobilu / ROM: Samsung GT5300

Re: Gigabyte GSmart Rio R1

Příspěvek od Paiks »

Dobry den, mohl by mi prosim vas nekdo poradit, jak nastavit v prijatych sms jmeno, zobrazuje se mi jen cislo odesilatele diky za odpoved
J77
Stálý androiďák
Příspěvky: 82
Registrován: úte 05. črc 2011 17:12:27

Re: Gigabyte GSmart Rio R1

Příspěvek od J77 »

Pokud je to po updatu firmwaru, tak bud factory reset, nebo zkus toto:

- vypnout aut. synchronizaci (v nastavenich)
- v nastavenich > Aplikace najit Uloziste kontaktu a Synchronizace kontaktu google, oboje Zastavit a Vymazat data
- nasledne rucne znovu sesynchrozizovat kontakty z Googlu
dougi
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: úte 26. lis 2013 20:22:02
Typ mobilu / ROM: GSmart Rio R1

Zabudnuty vzor (Email,Wifi,USB+)

Příspěvek od dougi »

Dobry den
----------------------Chcel by som sa opytat co mam urobit ked som urobil vela pokusov na vzor ( heslo ) na telefone (Gsmart Rio R1) a potom mi tam pisalo ze mi treba zadat email a heslo - Daval som rôzne e-maily ale neslo to ... Je mozne ze nemam zapnutu Wify .... Skusal som rôzne veci od vybratia sim , baterky , pamňťovky aš po nejaky program Android Debug Bridge ( ten nesiel lebo v mobile nemam nastavene aby mohol pc pracovat cez usb s telefonom ) ... Fakt neviem .. Skusal som stlacit na tiesnove volanie a tam zapnut wifi a nic ... Je to velmy surne .. Za kazdu odpoved budem vdacny .. Dakujem ------------------------



----- Toto som napisal a povedali ste mi ze sa to sto krat riesilo ... No na mojom tipe mobilu je to ine .. Hard reset nejde ... Nic nejde poriadne proste nechapem ako mozete temu len tak locknut ani neviete o com je rec ... Chcem poradit. Dik
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: Gigabyte GSmart Rio R1

Příspěvek od Jumbo78 »

Nepomůže nic jiného, než factory reset (hard reset)...

Edit : http://www.freepdfmanual.com/mobile-pho ... y-settings

@phablet ;)
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
nostradamus
Nové Androidě
Příspěvky: 23
Registrován: pon 03. čer 2013 19:26:19
Typ mobilu / ROM: Nexus S THL W200 THL W100 LG G2
Tablet: GoClever TAB T76GPSTV Nexus 7II Zettaly Avy

Re: Gigabyte GSmart Rio R1

Příspěvek od nostradamus »

AHoj,
jak to vypadá s ROM CHERRY MIUI ???

Mám poslední fw 1.27 a root pomocí Framaroot.
Mohu tuto Rom v klidu zkusit?
Musím měnit i Kernel? Kernel jsem nikdy neměnil, přesně ani pořádně nevím, k čemu je.

ROMky jsem běžne přehrával ve svých phonech, ale s kernelem jsem se ještě nesetkal.
Předem Díky ;)
Geordie69
Stálý androiďák
Příspěvky: 50
Registrován: sob 14. pro 2013 16:45:08
Typ mobilu / ROM: Gigabyte GSmart Rio R1

Re: Gigabyte GSmart Rio R1

Příspěvek od Geordie69 »

Ahojte.Prosím Vás,ako vypnem vybrovanie a pípanie počas písania sms???Tak isto aj počas písania v browseri.
Vopred ďakujem
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: Gigabyte GSmart Rio R1

Příspěvek od Jumbo78 »

V nastavení dané klávesnice... Obvykle menu-nastavení-jazyk a zadávání

@phablet ;)
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
Geordie69
Stálý androiďák
Příspěvky: 50
Registrován: sob 14. pro 2013 16:45:08
Typ mobilu / ROM: Gigabyte GSmart Rio R1

Re: Gigabyte GSmart Rio R1

Příspěvek od Geordie69 »

Ahoj.Našiel som to po dlhóm pátraní.Ďakujem,ale v nastaveniach sms to nebolo.Bolo to v nastaveniach jazyka a Eng klávesnice.
Mám však iné otázky.
Ako spustím videohovor???
Aký Cyanogenmod tam môžem nahrať???
Akú Custom Rom???
Vopred ďakujem
Geordie69
Stálý androiďák
Příspěvky: 50
Registrován: sob 14. pro 2013 16:45:08
Typ mobilu / ROM: Gigabyte GSmart Rio R1

Re: Gigabyte GSmart Rio R1

Příspěvek od Geordie69 »

Ahojte.Dodrbkal som si mobil.Nedá sa ani zapnúť,ani recovery mod Vol+ a Power ani Vol+- a Power.Viete mi poradiť ako to opravím???Vopred ďakujem
Beris
Stálý androiďák
Příspěvky: 117
Registrován: stř 29. kvě 2013 11:40:41
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy A5 2016
Tablet: Minix NEO X8-H Plus
Tablet 2 / ROM: Lenovo A8-50 (A5500HV)
Bydliště: Ostrava

Re: Gigabyte GSmart Rio R1

Příspěvek od Beris »

zkusil si vyndat baterii?
nostradamus
Nové Androidě
Příspěvky: 23
Registrován: pon 03. čer 2013 19:26:19
Typ mobilu / ROM: Nexus S THL W200 THL W100 LG G2
Tablet: GoClever TAB T76GPSTV Nexus 7II Zettaly Avy

Re: Gigabyte GSmart Rio R1

Příspěvek od nostradamus »

Ahoj, nezkoušel jste někdo toto?

Rio dcerky je strašně zabržděný, tak hledám každou možnost.

http://forum.xda-developer.info/2013/05 ... -to_6.html
Beris
Stálý androiďák
Příspěvky: 117
Registrován: stř 29. kvě 2013 11:40:41
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy A5 2016
Tablet: Minix NEO X8-H Plus
Tablet 2 / ROM: Lenovo A8-50 (A5500HV)
Bydliště: Ostrava

Re: Gigabyte GSmart Rio R1

Příspěvek od Beris »

Zkusil bych to,ale za love to stahovat nebudu. Stejně mi to připadá jako nějaká bouda. Máme přeci problémy s nedostatkem ram paměti a měl jsem za to,že JB si jí vezme ještě víc.
James
Robot
Příspěvky: 947
Registrován: ned 29. dub 2012 18:58:16
Typ mobilu / ROM: LG Optimus L9 II
Tablet: ACER Iconia One 8 (B1-810)
Kontaktovat uživatele:

Re: Gigabyte GSmart Rio R1

Příspěvek od James »

To není jen čistě o verzi Androidu, ale i o kvalitě jeho implementace pro daný kus HW. Pokud výrobce dá do svoji ROM "tunu balastu", tak se nelze divit, že se seká. Doporučuji jedno - používat alternativní launcher (doporučuji NOVA launcher s deaktivovanými animacemi) a deaktivovat i animace v menu pro vývojáře v nastavení. Ve stejném menu pak doporučuji i deaktivovat HW akceleraci ve 2D. Sice nemám tento model, ale mému Huawei Ascendu G300 toto hodně pomohlo. Nakonec jsem došel k názoru, že za to nemůže velikost volné RAM, ale jak již zmiňuji výše, implementace Androidu pro daný model, tedy že výrobce jej svými zásahy prakticky zpomalil...

Jinak JB a hlavně KitKat obsahují oproti ICS několik vylepšení se zaměřením na plynulost prostředí (u JB to je projekt "Butter", u KitKatu nevím, zda to má nějaký speciální název), čili JB a hlavně KitKat v čisté podobě by měli běžet lépe jak ICS.
Geordie69
Stálý androiďák
Příspěvky: 50
Registrován: sob 14. pro 2013 16:45:08
Typ mobilu / ROM: Gigabyte GSmart Rio R1

Re: Gigabyte GSmart Rio R1

Příspěvek od Geordie69 »

Nepomohlo ani vybrať batériu.
Ja som zas včera našiel toto....http://kitkatjellybeanupdatea.blogspot. ... r1-to.html
Nejak tomu neverím :roll:
Naposledy upravil(a) Geordie69 dne úte 31. pro 2013 13:39:45, celkem upraveno 1 x.
MarrowB83
Nové Androidě
Příspěvky: 19
Registrován: čtv 21. lis 2013 21:40:19
Typ mobilu / ROM: THL W200

Re: Gigabyte GSmart Rio R1

Příspěvek od MarrowB83 »

Mám stejný problém.

Snažil jsem se nahrát 3e hack recovery, ale neúspěšně. Bohužel jsem tam neměl ani žádní aktivní systém a s mobilem teď nemůžu vůbec nic dělat.

Když se chci dostat do recovery, jen modře problikne...

Může mi někdo poradit prosím? Děkuji.

EDIT:

PROBLEM VYŘEŠEN!!!

Pokud má někdo stejný problém, tzn. může se dostat do boot módu, ale nemůže zapnout recovery, vyřešil jsem to takto:

Začněte tímto:
zemaniel píše:Přes fastboot bych zkusil dávkou naflešovat boot.img - výsledek uvidíš v okně (OK) a měl by na konci restartovat telefon.
Pak bych dal na kartu GBC_update.zip 1.11 a vyšší a zkusil bych poslepu flash:
Volume UP+POWER - chvíli počkat
Jednou Volume Down- Enter (POWER)
Znovu Jednou Volume down - Enter (POWER) - tím jsi najetý na zipu a entruješ flash
cca do 4 min by měl flešnout a restartnout telefon.
Potom se už do systému na 99,99% dostanete, nahrejete clockwork.apk a jedete.
Odpovědět

Zpět na „GSmart Rio R1 - Obecná diskuze“