Google Nexus 5 - Obecná diskuzeChyba v nabíjení

Moderátoři: novas78, kecinzer, novas78, kecinzer

Odpovědět
anett98
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: ned 17. led 2016 11:55:08
Typ mobilu / ROM: Nexus 5

Chyba v nabíjení

Příspěvek od anett98 »

Dobrá den, mám problém s nabíjením telefonu. Všimla jsem si, že už se to zde řešilo, ale všechny rady, co zde byly řečeny jsem udělalo a žádná změna se nedostavila. Večer jsem si dala telefon na nabíječku, ráno jsem se probudila a měla jsem pouhých 26%. V nastavení baterie mi ukazuje "Nabíjení přes adaptér", ale nic se neděje. Vyměnila a vyzkoušela jsem několik USB i adaptérů a baterie pořád klesala dolů. Potom jsem vyzkoušela mobil vypnout a nechat nabíjet, to pomohlo. Po opětovném zapnutí telefonu se telefon už nabíjel, ale velmi pomalu. Nevíte čím by to mohlo být? Měla jsem pocit, že je to telefonem, a že zřejmě bude nutná reklamace, dokud je ještě v záruce.
Děkuji
kimi21
Nové Androidě
Příspěvky: 35
Registrován: čtv 31. říj 2013 12:05:57
Typ mobilu / ROM: LG Nexus 5
Tablet: Acer Iconia Tab A1

Re: Chyba v nabíjení

Příspěvek od kimi21 »

Ahoj, ak budeš dávať telefón na reklamáciu tak si daj pozor na to, či nemá baterka (ak je problém s ňou) záruku iba 6 mesiacov. Lebo mne sa zdá, že v záručnom liste bolo písané, že na baterku sa vzťahuje iba 6 mesačná záruka, ale nie som si istý, a pozrieť ti to neviem, kedže po prvej reklamácii mi nevrátili záručný list. Ale zasa keď som dal pred Vianocami mobil na reklamáciu, nie kvôli baterke, ale kvôli tlačidlu on/off tak mi tam vymenili aj baterku. Tento tvoj problém by som určite riešil reklamáciou ak je telefón ešte v záruke.
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: Chyba v nabíjení

Příspěvek od Jumbo78 »

Na funkčnost baterie je normálně 2 roky záruka, na kapacitu 6 měsíců...
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
Odpovědět

Zpět na „Google Nexus 5 - Obecná diskuze“