LG Optimus L9 II (D605) - Obecná diskuzeZamrznutí telefonu

Moderátoři: IQLogic, TheRiseAgainst, IQLogic, TheRiseAgainst

Odpovědět
kunder007
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: stř 21. říj 2015 14:54:26
Typ mobilu / ROM: Lg optimus l9 II D605

Zamrznutí telefonu

Příspěvek od kunder007 »

Dobrý den , tento mobil mám už 2 roky a najednou se vyskytl nepochopitelný problém...když telefon uzamknu (vydá čvachtavý zvuk) a pak ho zas odemknu, mobil absolutně nereaguje a změní se jeho tapeta, nechápu to..když ho zamknu, tak ten čvachtavej zvuk začne vydávat každý 2 vteřiny dokud ho nerestartuju nebo nevyndám baterku...ale ani to nepomáhá...mobil po každym uzamknutí prostě klepne...jen obraz, původní tapeta a celej telefon zamrzlej a nejde nic dělat...asi 1000x sem vyndával baterku nebo jsem ho restartoval, ale nic nepomáhá a já už si nevím rady..pomozte prosím :/
Uživatelský avatar
verny94
Moderátor
Příspěvky: 4054
Registrován: stř 22. kvě 2013 18:26:02
Typ mobilu / ROM: Huawei P30
Mobil 2 / ROM: Samsung Gear S3 Frontier
Bydliště: Kladno

Re: Zamrznutí telefonu

Příspěvek od verny94 »

Udělej tovární nastavení.
Na poděkování slouží tlačítko v rohu příspěvku :palec:
kunder007
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: stř 21. říj 2015 14:54:26
Typ mobilu / ROM: Lg optimus l9 II D605

Re: Zamrznutí telefonu

Příspěvek od kunder007 »

A to mi smaže všechny fotky, písně atd. ne?
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Zamrznutí telefonu

Příspěvek od ludekbrno »

Ty máš snad na SD kartě, ne?
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
lucky.jack
Nové Androidě
Příspěvky: 9
Registrován: pát 23. říj 2015 19:11:35

Re: Zamrznutí telefonu

Příspěvek od lucky.jack »

Zdravím. Z ničeho nic mi na LG naskočila hláška: Služba NFC se zastavil; a není možné se do telefonu dostat. Je to stále na vršku na displeji a po kliknutí na OK se znovu objeví hláška.
Nechci hned dělat tovární nastavení, protože mám spoustu údajů v kalendáři, poznámkách atd, tudíž bych o to přišel... :facepalm:
Věděl by někdo co s tím? Dík.

edit: telefon je rootnutej, ale už dlouho a do teď nebyl problém.
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Zamrznutí telefonu

Příspěvek od ludekbrno »

Zkusit nastartovat v nouzovém režimu. Podržíš vypínací tlačítko a vyskočí vypínací dialog, tak podržíš položku "restartovat". Měla by tam přibýt možnost "restartovat v nouzovém režimu" nebo tak nějak. Ale mimochodem, kalendář a poznámky snad máš synchronizované, ne? Co budeš dělat, když se telefon pokazí nebo ho ztratíš? Fakt nechápu, že lidi se najednou začnou bát o data teprve v okamžiku, kdy je problém...
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
lucky.jack
Nové Androidě
Příspěvky: 9
Registrován: pát 23. říj 2015 19:11:35

Re: Zamrznutí telefonu

Příspěvek od lucky.jack »

Není to můj telefon, ale manželky a ta nějaký synchronizace neřeší...Ještě ke všemu se na nabídku restartu nedostanu, protože mám stále na vrchu displeje informaci o nefunkčnosti NFC. Jediný co jde, je vyndat baterii, tak můžu telefon vypnout. Jedině nějaký postup jak se dostat do nouzovýho režimu hned při nabíhání telefonu...ale nevím jestli to jde, případně jak... :?:
lucky.jack
Nové Androidě
Příspěvky: 9
Registrován: pát 23. říj 2015 19:11:35

Re: Zamrznutí telefonu

Příspěvek od lucky.jack »

Telefon jsem nakonec rozchodil aktualizací androidu přes lg pc suite :) Sice to byl ojeb a přišel jsem o root, ale zůstaly všechny kontakty, poznámky atd :)
Odpovědět

Zpět na „LG Optimus L9 II (D605) - Obecná diskuze“