HTC One V - ROM/ROOT/FW[ROM] [4.4.4] CyanogenMod 11 - Beta

Moderátor: c.data

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
c.data
Moderátor
Reputace: 15
Typ mobilu / ROM: Nokia 6.1

[ROM] [4.4.4] CyanogenMod 11 - Beta

Příspěvek od c.data » čtv 19. čer 2014 5:16:58

Tak a je to tady :) máme na náš telefon CM11, i když se musím přiznat, že ten můj je za těch dva a půl roku už v dezolátním stavu :D

Co to je ION kernel, tahle romka ho obsahuje :)

XDA Vlákno

nejde:
- jakákoli kamera
- problém s /data po restartu. Některé Vaše aplikace se můžou ztratit po restartu, i když zůstanou v /data/apps/. Po druhém restartu se programy můžou vrátit.

Změny
Spoiler:
Alpha 1:
Initial firmware.
Success boot.
Not stable work.
Alpha 2:
Broken compilation.
Alpha 3:
Improved stability and acceleration start.
Alpha 13:
update sources.
fix sound.
fix torch.
few technical changes.
BETA-1:
update sources.
browser work.
email work.
now is ION.
BETA-5:
New adreno drivers;
Now browser work faster;
Change in ramdisk;
Visually, it works faster and smoother;
Download:
GAPPS pro CM11 + Oprava instalace
cm-11-2014xxxx-UNOFFICIAL-BETA-xx_byRastomanchik-primou.zip poslední romka

Instalace:
Klasika, stáhnete balíčky, obsah update-binary.zip nakopírujete do gapps-kk-20140606-signed.zip\META-INF\com\google\android\ a přes recovery nahodíte do telefonu :)
První boot je celkem dlouhý, ale nebojte se :) systém je svižný. zatím chybí podpora kamery, ale vzhledem k tomu, že autor ji rozjel ve své druhé rom tak bych v tom neviděl problém a v další verzi již určitě bude.

Příští verze bude mít již funkční kameru !!!

Postřehy z testu:
Původní testy jsem smazal, protože problémy z části způsobil balíček aplikací. Testuji tedy znova, přes jedinou překážku jsem se zatím dostal a tou je synchronizace kalendáře, stačilo odebrat účet, restart a znova jej přidat. Možná by stačilo přidat google účet až po plném nastartování a prvním restartu. Nyní se mi stahují aktualizace, systém mám nastaven a jede v mantinelech výkonu mobilu, což značí, že když něco instaluji tak je to pomalé, hold to že má telefon pomalou paměť vím už dlouho a je to dle mého hlavní brzda ve spojení s malou ramkou pak skoro smrt. Systém nyní budu používat jako primární. Zatím to vypadá že se systém snaží mi udržet ramku pokud možno volnou. Další postřehy tak za týden.

LG P500 - CM9 -> HTC one V - CM10 -> Honor 3C -> Nokia 6 -> Nokia 6.1

Autor tohoto vlákna
c.data
Moderátor
Reputace: 15
Typ mobilu / ROM: Nokia 6.1

Re: [ROM] [4.4.4] CyanogenMod 11 - Beta 5

Příspěvek od c.data » pon 11. srp 2014 5:49:14

Tak týden to není, ale postřehy z fungování systému nějaké mám. System ej svižný, vystačí si s méně volné RAM než myONEv. Na nějaké větší problém jsem nenarazil až na wi-fi, které potřebuje po probuzení vypnout zapnout pro aktivaci. Ale myslím, že to bud ev další verzi již opraveno. Prostředí se mi líbí a to dokonce více než sense 4.1, je takové svěží a podle mne i dříve po startu připraveno k pohodlnému použití. Ještě si stáhnu SMS z předešlého systému a přecházím na CM11.

EDIT: tak jsem z5 na myOneV bo to strašně lagovalo u náročnějších aplikací. Ale určitě se minimálně na test k tomuto systému vrátím po dalším update...

EDIT: vyšel další update jdu testovat
LG P500 - CM9 -> HTC one V - CM10 -> Honor 3C -> Nokia 6 -> Nokia 6.1

Odpovědět

Zpět na „HTC One V - ROM/ROOT/FW“