LG Optimus L5 II (E460) - Obecná diskuzeLG L5 nejde zapnout - ukazuje se jen logo

Moderátoři: IQLogic, TheRiseAgainst, IQLogic, TheRiseAgainst

Odpovědět
harpie
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 01. pro 2015 19:10:45
Typ mobilu / ROM: LG L5 E460

LG L5 nejde zapnout - ukazuje se jen logo

Příspěvek od harpie »

Ahoj, prosím, nevím jak se to stalo, ale když se mi vybil mobil a já ho šoupla do nabíječky a znova chtěla zapnout, tak se stalo tohle - nejde vůbec zapnout a stále se ukazuje jen logo LG...vše jsem už zkusila vyndat, baterku atd, je i nabitá už, ale vůbec nic se neděje, pořád jen to logo. Četla jsem diskuzi níž na stejné téma, ale bohužel vůbec netuším co to je "download modu" a jak se tam dostat, když telefon vůbec nereaguje na mačkání čehokoliv... LG Flash Tool 2014 taky vůbec netuším co je...nemohl by mi prosím někdo pomoct? Nerada bych přišla o všechno, co na tom mobilu mám :-(...moc prosím. Děkuju
mereksk
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: ned 06. pro 2015 16:23:46
Typ mobilu / ROM: LGE460 optimus L5

Re: LG L5 nejde zapnout - ukazuje se jen logo

Příspěvek od mereksk »

Mám podobný problem no ten mi nastal ked som dal aktualizovat soft cez pc suite zrazu to pri 98% zobrazilo hlasenie že inovacia sa neda dokončit a mobil mi ostal v download mode. Prosto nech robim čo robim svieti len logo LG dole male download mode no už ho win ani nerozpozna - nekomunikuje t mobilom
Uživatelský avatar
fujara
Nové Androidě
Příspěvky: 20
Registrován: ned 11. pro 2011 6:23:40
Typ mobilu / ROM: LG G3 ROM 5

Re: LG L5 nejde zapnout - ukazuje se jen logo

Příspěvek od fujara »

Stejný problém zahraje úvodní zvuk a dále jen logo a blikající home tlačítko, při pokusu oživení přes LGMobile Support Tool mobil nevidí přes USB ovladače přeinstalovány ale spojení se nedaří. Testovan hard reset a nic. Prosím o radu jak pokračovat, přes program LG-Flash-Tool-2014 + KDZ nelze přístroj načíst. Testováno i na jiném PC. Dostanu se pouze do Recovery mode s android panáčkem s otevřeným břichem a červeným vykřičníkem viz:
Obrázek
V tomto případě v PC telefon je vidět ale nahrát KDZ tam nejde.
Díky za info.
LG G2 mini + LG G2 + LG G3
kerrmitt49
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 05. kvě 2016 22:55:39
Typ mobilu / ROM: XPERIA MINI ST15

Re: LG L5 nejde zapnout - ukazuje se jen logo

Příspěvek od kerrmitt49 »

me ted pomohlo tohle http://forum.gsmhosting.com/vbb/f177/gu ... e-1629632/" onclick="window.open(this.href);return false; :palec:
Odpovědět

Zpět na „LG Optimus L5 II (E460) - Obecná diskuze“