LG Optimus L5 II (E460) - Obecná diskuzenejde zapnúť

Moderátoři: IQLogic, TheRiseAgainst, IQLogic, TheRiseAgainst

Odpovědět
dudusik123
Nové Androidě
Příspěvky: 20
Registrován: pon 12. led 2015 21:59:16
Typ mobilu / ROM: Homtom Ht6 - Oukitel+K6000_Aorom+v1

nejde zapnúť

Příspěvek od dudusik123 »

Zdravim, chcel by som sa spýtať že ked zapnem telefon tak mi ukaže len LG logo a nejde nabootovať, je podla vas bricknuty? Ja sa do toho moc nevyznam.
Ako by som to podla vás mohol riešiť? Ďakujem.
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: nejde zapnúť

Příspěvek od LivArt »

Podle toho, co jsi s tím dělal a tedy co je toho příčinou.
dudusik123
Nové Androidě
Příspěvky: 20
Registrován: pon 12. led 2015 21:59:16
Typ mobilu / ROM: Homtom Ht6 - Oukitel+K6000_Aorom+v1

Re: nejde zapnúť

Příspěvek od dudusik123 »

Tak chcel som urobiť factory reset, ale nešlo mi to ani cez dial čislo ani cez nastavenie v telefone ani som nemohol dostať do recovery módu, tak som stiahol cez obchod appku Simple Factory Reset ako som išiel cez ňu reset tak mi vyhodilo že mi formatuje aj sd kartu, spanikaril som a vypol som telefon a ked som ho zapol tak po nabootovani mi vyhadzovalo mazanie sd karty a potom že nepodarilo sa vymazať kartu a restartoval sa mi telefon, potom nabehlo LG logo a pod nim napisane Security Error, a vypol sa, tak sa to dialo stale..skušal som sa nejak dostat do recovery a urobit reset ale nešlo. Skušal som už vela razy flash cez Kdz update firmware a vždy nejaky error, bud phone was not found alebo iné..Asi sa niečo pokazilo a už mi vyhadzuje len logo LG a nič viac..
xposed12
Androiďák!
Příspěvky: 402
Registrován: úte 09. zář 2014 10:05:19
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 8
Tablet: Ainol Novo Elf II

Re: nejde zapnúť

Příspěvek od xposed12 »

brickol si si ho.. do download modu sa dostanes? skusal si aj cez LG Flash Tool 2014? ak ano a nedostanes sa ani do download modu tak ti pomoze jedine servis.Alebo este aj J-Tag ale to doma nespravis ak nemas na to vybavenie.
Telefon: Samsung Galaxy S8 midnight black 64GB
Octopus Box: Repair LG phone and Samsung Phone.
Medusa J-TAG Box: Repair Boot/Flash,Read Boot/Flash,Write Boot/Flash,Erase Boot/Flash
HXC Magma BOX
dudusik123
Nové Androidě
Příspěvky: 20
Registrován: pon 12. led 2015 21:59:16
Typ mobilu / ROM: Homtom Ht6 - Oukitel+K6000_Aorom+v1

Re: nejde zapnúť

Příspěvek od dudusik123 »

hm..do download modu sa dostanem vždy..skušal som aj LG Flash Tool 2014..ale vždy niečo vyhodilo..idem to ešte raz skusiť..ak by sa dalo mohol by si presne povedať čo tam mam ponastavovať vieš ako..či Dial alebo Emergency..lebo na každom inom fore to inak robia a som z toho blb..

EDIT: teraz pre istotu ked robim flash cez ten LG Flash Tool 2014 tak mi po extrahovani softéveru vyhodi toto
Obrázek
dudusik123
Nové Androidě
Příspěvky: 20
Registrován: pon 12. led 2015 21:59:16
Typ mobilu / ROM: Homtom Ht6 - Oukitel+K6000_Aorom+v1

Re: nejde zapnúť

Příspěvek od dudusik123 »

Nikto nič už? Skúšal som ešte raz cez LG Flash Tool 2014 a teraz som sa už posunul dalej ale zamrzne mi to pri 4% percentach..prikladam aj dva obrazky, dakujem za odpovede..
Obrázek

Obrázek
dudusik123
Nové Androidě
Příspěvky: 20
Registrován: pon 12. led 2015 21:59:16
Typ mobilu / ROM: Homtom Ht6 - Oukitel+K6000_Aorom+v1

Re: nejde zapnúť

Příspěvek od dudusik123 »

Podarilo sa flashnuť! ;) tento krat som ale cez program LG Flash Tool 2014 nastavil Select Type: 3GQCT a PhoneMode: CS_EMERGENCY a nie žiadny Dial alebo to obyčajne Emergeny..žiadny stuck počas nahravania firmware..
Môžte Lock :)
Odpovědět

Zpět na „LG Optimus L5 II (E460) - Obecná diskuze“