O tomto fóruProč je tu tak mrtvo?

Informace o tomto fóru a obecná oznámení. Diskuze a pripomínky k tomuto fóru.
Odpovědět

Proč je tu tak mrtvo?

Nikdo nemá zájem o Android telefony.
1
6%
Diskutéři vymřeli.
7
41%
Konkurenční diskuzní fóra aktivně přebrala zdejší přispěvatele.
1
6%
Moderátoři znechutili svými zásahy přispívající uživatele a ti odešli jinam.
2
12%
Jiný důvod. Upřesním v diskuzi.
6
35%
Není pravda, je tu živo, až moc.
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 17

Uživatelský avatar
dvzd
Troll - nekrmte mě! :)
Troll - nekrmte mě! :)
Příspěvky: 4505
Registrován: pon 06. úno 2012 10:38:34
Typ mobilu / ROM: Flip3

Proč je tu tak mrtvo?

Příspěvek od dvzd »

Několik dnů bez jediného příspěvku? Nyní tady asi standardní věc už po nějakou dobu. Pamatuji tu ale i jiné doby. Proč je tu tak mrtvo? :facepalm:
Uživatelský avatar
šulda
Androiďák!
Příspěvky: 431
Registrován: stř 21. zář 2016 13:35:28
Typ mobilu / ROM: Poco M3 4/64GB

Re: Proč je tu tak mrtvo?

Příspěvek od šulda »

Tak lidi mají zřejmě i jiné potřeby než pořád lozit po netu. Např. venku je relativně hezky a dá se toho využít, to ti internet opravdu nedá. Tvoje starosti bych nechtěl mít :twisted: btw ta anketa hodně vypovídá.
Uživatelský avatar
peta809
Droid
Příspěvky: 1975
Registrován: sob 03. zář 2011 9:03:46
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20 FE 5G
Twitter: @KoumiCZ
Tablet: Teclast M89 Pro
Rom: Stock
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč je tu tak mrtvo?

Příspěvek od peta809 »

Osobně vidím hlavní důvod ve Facebook komunitách a v konkurenčním fóru vydavatelství CNC. Ale přiznejme si, fóra tak jak je známe dnes jsou předurčeny k záhubě. Trend je jasný. Komunity na sociálních sítích to časem pohltí vše i za cenu, že tam není rozumné třídění příspěvků, o vláknech nemluvě. Bohužel :(
Pomohla ti moje rada, tip či odpověď? Chceš mi poděkovat? Ano? Učiň tak prosím pomocí palce nahoru.
Když jsem byl malý, chtěl jsem být pirátem. Jak se tak koukám na svůj disk, tak se mi to celkem povedlo.
Překládám následující Android projekty a Android aplikace do češtiny: https://crowdin.com/profile/KoumiCZ
Uživatelský avatar
policak
Droid
Příspěvky: 1571
Registrován: pát 21. čer 2013 20:43:28
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9

Re: Proč je tu tak mrtvo?

Příspěvek od policak »

Pro naprostou většinu lidí je už mobil jen spotřební materiál. Doby modingu, alternativních ROM a podobných záležitostí jsou pryč, je to otázka úzké skupiny uživatelů, kteří mají odborná fóra, ne tenhle mimi diskuzní kroužek v duchu Co mi poradíte za 6000? Prostě není důvod se ptát, ani odpovídat. Sám sem chodím už jen ze setrvačnosti. Řekněte upřímně, které téma za poslední půlrok vás tak zaujalo, abyste čekali na notifikaci o novém příspěvku? To nemá nic společného s konkurencí, ani moderátory. Prostě už to není téma k diskuzi, z mobilu je běžná konzumní záležitost.
Podpis...to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
Uživatelský avatar
peta809
Droid
Příspěvky: 1975
Registrován: sob 03. zář 2011 9:03:46
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20 FE 5G
Twitter: @KoumiCZ
Tablet: Teclast M89 Pro
Rom: Stock
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč je tu tak mrtvo?

Příspěvek od peta809 »

Když jsme u toho. Jaká diskuzní fóra s podobným zaměřením v českém/slovenském jazyce jsou v dnešní době dostatečně živá? Děkuji za tipy.
Pomohla ti moje rada, tip či odpověď? Chceš mi poděkovat? Ano? Učiň tak prosím pomocí palce nahoru.
Když jsem byl malý, chtěl jsem být pirátem. Jak se tak koukám na svůj disk, tak se mi to celkem povedlo.
Překládám následující Android projekty a Android aplikace do češtiny: https://crowdin.com/profile/KoumiCZ
Uživatelský avatar
AtamiiX
Stálý androiďák
Příspěvky: 221
Registrován: pon 22. čer 2020 18:32:55
Typ mobilu / ROM: Realme 7 (A.7X Stock + Magisk)
Mobil 2 / ROM: TCL SEOUL (ALCATEL 1B 2021.01 UPDATE)
Rom: Stock
Bydliště: To bys chtěl vědet co :D

Re: Proč je tu tak mrtvo?

Příspěvek od AtamiiX »

Android se za ty roky pořádně změnil. Ze systému zaměřeného hlavně na geeky se stal mainstream. Výrobci začali vydávat aktualizaci i pro levnější modely a Google se postaral o to, aby rooting a instalace custom firmwarů byla několikrát složitější. Prostě a jednoduše už se v mobilech tolik lidí nevrtá, a když se něco pokazí nebo něco potřebují, koupí si nový. Jinak konkurenční forum CNC zaměřené na MT je taky docela mrtvé (nejnovější příspěvek je z ledna). Jediné co jede tak je Reddit, FB nebo jedna PC poradna (kde se stejně ptá na mobily) na Z či Telegram.
Nokia 5130 -> Huawei Y530 -> Huawei Y550 -> Galaxy S3 Neo -> Huawei P8 Lite -> Redmi 4X Global -> Asus Zenfone Max Pro M1 -> Aligator S4090 -> Realme 7 4/64 48MPx / TCL SEOUL (Alcatel 1B 2020)

MediaTek developer a exploiter. Realme 7 scener.
Uživatelský avatar
ramon.dexter
Moderátor
Příspěvky: 12740
Registrován: pon 04. kvě 2009 18:04:58
Typ mobilu / ROM: Poco x3 pro/stock ROM
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7/stock
Bydliště: Kozolupy

Re: Proč je tu tak mrtvo?

Příspěvek od ramon.dexter »

No, proste, uz se v tom mobilu nevrtam, protoze k tomu uz nemam duvod, a ani me to uz nijak nebavi. Stejne tak jsem uz hodne dlouho nenarazil na nic, co bych sam neumel vyresit. Mobil beru jako spotrebku, atkze abych kolem nej skakal ve svym volnym case, na to je muj cas moc vzacnej.
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)
-Pavel-
Kyborg
Příspěvky: 4700
Registrován: pon 31. kvě 2010 19:08:18

Re: Proč je tu tak mrtvo?

Příspěvek od -Pavel- »

Také sem kliknu tak jednou denně, nakouknu a vlastně ani nevím proč. Co potřebuji, umím, nebo si sám poradím. Radit není komu. Teď už není mobil, jeho výběr, nadšení a komplikace života, to co nás zajímá. Android a ostatní SW se posunul, do této podoby ve které je, že téměř vše funguje bez jakéhokoliv problému, už konečně umíme i telefon používat a pořád neplakat, že něco nejde, nebo neumí. Je to vítězství nad mobilním telefonem. Už mu nesloužíme.
Uživatelský avatar
Mareman
Moderátor
Příspěvky: 4107
Registrován: sob 23. srp 2014 21:38:31
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi 10T PRO [MIUI]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi 9T PRO [MIUI]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE [CrDroid Q]

Re: Proč je tu tak mrtvo?

Příspěvek od Mareman »

Bohužel musím přiznat, že co se týče Androidu, i ze mě se stal uživatel :roll: Sice pořád potřebuju pro různý použití root, ale řeším vlastně jen to aby po aktualizacích nepřestaly s rootem fungovat Google platby :?

Každopádně ten důvod toho proč je tu mrtvo bude jednoduše v tom, že nikdo nic řešit nechce, tím pádem není co řešit......hm myšlenka dne otce Fura :DD
Android SmartPhones: Mi 10T Pro, Mi 9T Pro, Redmi Note 9 Pro, Pocophone F1, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Huawei Honor 7, Elephone P8000, Lenovo P770, Lenovo A660 ...
Android Tablets: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE, Nexus 7 2013 LTE, Acer B1 730HD, Nexus 7 2012, Asus Memopad HD7 ...
siley
Androiďák!
Příspěvky: 574
Registrován: ned 11. zář 2011 15:22:09
Typ mobilu / ROM: Samsung S21 FE
Rom: stock 12

Re: Proč je tu tak mrtvo?

Příspěvek od siley »

Jak pisou ostatni tak v tom se vidim i ja. Android se uplne zmenil, v podstate vse co clovek drive potreboval a musel dodelavat je uz v zakladu stejne nebo dostatecne. Ja jsem rootoval naposled pred 7 lety u LG G2 (andorid 5). Pak jsem mel G7 a ted S21 FE a proste uz nemam duvod nejak modovat, vse co potrebuji uz tam je. A co tam neni tak asi nepotrebuji kdyz mi to nechybi.
Dalsi vec je ta ze hodne lidi dospelo (a nebo zestarlo) a maji jine potreby a priority. No a nastupce (mladsi generace) uz tohle proste nezajima.

Offtopic: Moc dobre si to pamatuji z dob kdy jsem programoval free server na world of warcraft. Tech 10 let zpatky forum zilo jako tady, furt tam nekdo byl, furt se neco resilo ci pomahalo. No Lide postupne starli a odchazeli a nebyl nikdo novy kdo by je nahradil stejnou kvalitou. Pomalu to umiralo az jednou prisel zlom a behem pul roku forum uplne mrtve. Je to 6-7 let od poslednich normalnich prispevku. Ted se udrzuje uz jen jako nostalgie.

A at chce clovek nebo ne jednou se to stane i tady a muj nazor je ze to nebude tak dlouho trvat.
Uživatelský avatar
Mareman
Moderátor
Příspěvky: 4107
Registrován: sob 23. srp 2014 21:38:31
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi 10T PRO [MIUI]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi 9T PRO [MIUI]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE [CrDroid Q]

Re: Proč je tu tak mrtvo?

Příspěvek od Mareman »

Asi se dá říct i to, že dneska lidi spíš plácají na sociálních sítí o ničem než by řešili nějakou konkrétní problematiku na foru....
Android SmartPhones: Mi 10T Pro, Mi 9T Pro, Redmi Note 9 Pro, Pocophone F1, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Huawei Honor 7, Elephone P8000, Lenovo P770, Lenovo A660 ...
Android Tablets: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE, Nexus 7 2013 LTE, Acer B1 730HD, Nexus 7 2012, Asus Memopad HD7 ...
Uživatelský avatar
dvzd
Troll - nekrmte mě! :)
Troll - nekrmte mě! :)
Příspěvky: 4505
Registrován: pon 06. úno 2012 10:38:34
Typ mobilu / ROM: Flip3

Re: Proč je tu tak mrtvo?

Příspěvek od dvzd »

peta809 píše: stř 15. čer 2022 4:58:02 Když jsme u toho. Jaká diskuzní fóra s podobným zaměřením v českém/slovenském jazyce jsou v dnešní době dostatečně živá? Děkuji za tipy.
https://forum.mobilmania.zive.cz/search ... d=newtrash
Uživatelský avatar
peta809
Droid
Příspěvky: 1975
Registrován: sob 03. zář 2011 9:03:46
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20 FE 5G
Twitter: @KoumiCZ
Tablet: Teclast M89 Pro
Rom: Stock
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč je tu tak mrtvo?

Příspěvek od peta809 »

O tom vím, však jsem psal o fóru vydavatelství CNC ;)
Pomohla ti moje rada, tip či odpověď? Chceš mi poděkovat? Ano? Učiň tak prosím pomocí palce nahoru.
Když jsem byl malý, chtěl jsem být pirátem. Jak se tak koukám na svůj disk, tak se mi to celkem povedlo.
Překládám následující Android projekty a Android aplikace do češtiny: https://crowdin.com/profile/KoumiCZ
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: Proč je tu tak mrtvo?

Příspěvek od don_alex »

peta809 píše: úte 14. čer 2022 12:17:58 Komunity na sociálních sítích to časem pohltí vše i za cenu, že tam není rozumné třídění příspěvků, o vláknech nemluvě. Bohužel :(
Lidi nikdy nebavilo nějakou informaci hledat, vždycky se radši znovu a znovu a znovu zeptali a odpověď chtěli ihned, ideálně do minuty. Však to všichni známe i odsud. No a sociální sítě přesně tento systém zjišťování informací nabízí, tak proč by někdo chodil na diskuzní fóra, když je to tak složitý? A když k tomu přičteme čím dál nižší potřebu informace shánět (protože všechno funguje), tak je úplně jasné, proč fóra umírají.

Zažili jsme tu hezké časy, ale to už je jen historie. Možná je to tak lepší - však si vemte toho času, který jsme tu každý z nás proseděli. A přitom je venku tak hezky... :)))
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
-Pavel-
Kyborg
Příspěvky: 4700
Registrován: pon 31. kvě 2010 19:08:18

Re: Proč je tu tak mrtvo?

Příspěvek od -Pavel- »

Tvl, teď jsem juknul do té ankety, to je úlet... :facepalm:
Uživatelský avatar
AtamiiX
Stálý androiďák
Příspěvky: 221
Registrován: pon 22. čer 2020 18:32:55
Typ mobilu / ROM: Realme 7 (A.7X Stock + Magisk)
Mobil 2 / ROM: TCL SEOUL (ALCATEL 1B 2021.01 UPDATE)
Rom: Stock
Bydliště: To bys chtěl vědet co :D

Re: Proč je tu tak mrtvo?

Příspěvek od AtamiiX »

Kámen urazu vidím také ve zastaralosti fora. Chyby dark mode, sekce pro vetsinu telefonu, funkcni mobilni rozhrani atd... Kdyz jsem prijde nekdy novy tak obcas nevi kam ma dotaz dat, protoze vetsina znacek novejsi nez 2014 zde nema vlastni sekci. O G+ , ICQ nebo AOL snad ani nemusim mluvit. Dalsi vec je overeni pri registraci, ktere vetsina mladsich uzivatelu nezvladne.
Nokia 5130 -> Huawei Y530 -> Huawei Y550 -> Galaxy S3 Neo -> Huawei P8 Lite -> Redmi 4X Global -> Asus Zenfone Max Pro M1 -> Aligator S4090 -> Realme 7 4/64 48MPx / TCL SEOUL (Alcatel 1B 2020)

MediaTek developer a exploiter. Realme 7 scener.
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: Proč je tu tak mrtvo?

Příspěvek od don_alex »

AtamiiX píše: čtv 16. čer 2022 20:39:10 Kdyz jsem prijde nekdy novy tak obcas nevi kam ma dotaz dat, protoze vetsina znacek novejsi nez 2014 zde nema vlastni sekci.
Máš pravdu, viníka patřičně pokáráme a snížíme mu osobní ohodnocení.
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
Uživatelský avatar
dvzd
Troll - nekrmte mě! :)
Troll - nekrmte mě! :)
Příspěvky: 4505
Registrován: pon 06. úno 2012 10:38:34
Typ mobilu / ROM: Flip3

Re: Proč je tu tak mrtvo?

Příspěvek od dvzd »

Kdyby alespoň v tapatalku fórum fungovalo, hned by bylo žádanější.
Uživatelský avatar
policak
Droid
Příspěvky: 1571
Registrován: pát 21. čer 2013 20:43:28
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9

Re: Proč je tu tak mrtvo?

Příspěvek od policak »

Podle recenzí Tapatalku poslední rok je to zdechající aplikace. To asi nebude cesta.
Podpis...to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
Uživatelský avatar
Supík
Admin - kdysi hodnej
Příspěvky: 1806
Registrován: úte 23. zář 2008 13:07:22
Typ mobilu / ROM: MI9 + HTC G1
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč je tu tak mrtvo?

Příspěvek od Supík »

- Tapatalk je aplikace, která místo aby forum pomahala, tak na nich parazituje. Nejspíš to tam řídí parta retadovaných kravaťáků co jen přemejšlej, jak fora podojit na nějaký další prachy. Proč tu není napíšu závěrem.
- Dark mode tu je fe formě tmavého tématu, který stejně nikdo nepoužívá. Pomohlo by snadnější přepínání. Proč tu není napíšu závěrem.
- Odliv lidí na sociální sitě agregujíicí další témata je něco s čím se dá bojovat jen těžko. CNC má hodně zdrojů, ze kterými si forum dokáže udržovat naháněním návštěvnosti. Souvisí to s tím co napíšu závěrem.
- Lidi android telefony opravdu moc nezajímají. To na čem AF rostlo tedy na rootování a alternativních FW je nyní zcela opomíjenou věcí a děje se většinou jen ve vzácných případech snahy udržet nějaký starý HW v chodu.
- Pofňukávání nad neexistujícími sekcemi či funkcemi ve srovnání s tím, že na sockách struktura neexistuje a lidi tam stejně sou a většina funkcí které, má forum tam není ani omylem mne vede jen k pokrčení ramen. Lidi prostě mají rádi jeden stream všeho na jedný kupě.


Závěr: Kdybych dokázal AF monetizovat jinak než adsense reklamou, kterou podle cca 5 let starého měření (nyní to bude asi ještě horší) 80% návštěvníků blokuje adblokem nebo tapatalkem (protože jsou celkem orientovaní v problematice a tedy zde výběrový efekt dost vládne) tak si vydělám na nákup programátorské práce a některé věci nebudou čekat na to až to udělám. Dřív si AF z větší části vydělalo na vlastní dedikovaný server běžící na kvalitním housingu. Nyní si nevydělá ani na obyčejný VPS. A bohužel pokud se musím rozhodovat jestli budu mít hlad a doma zimu a nebo budu ladit platformu, která už je za zenitem. (což dokazuje pokles na všech tradičních forech která jsou dole o 90-99% a nebo už neexistují) tak vítězí přežití mé osoby.
Forum budu udržovat klidně dalších deset let jako existující zdroj informací. Stále budu závislý na ochotě moderátorů občas něco zmodovat a nebo mi dát vědět, že se něco nekalého děje. Jediný čím se jim ale mohu odvděčit je muj nekonečný dík. Napsal bych sem víc, ale musim jet pro materiál. Kdyby potřeboval někdo vyrobit ze dřeva na cnc frézce či vypálit na laseru. Tak přijímam objednávky. :)
Pokud vám AndroidForum pomohlo, tak jej prosím sdílejte a lajkute na FB a dalších sociálních sítích. A nebo ho třeba i podpořte vypnutím adbloku a nebo pošlete donation AF to potřebuje. Díík [/b]
Uživatelský avatar
policak
Droid
Příspěvky: 1571
Registrován: pát 21. čer 2013 20:43:28
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9

Re: Proč je tu tak mrtvo?

Příspěvek od policak »

OK, vypínám Adblock. Je to hrozný nezvyk, ale neudělat to by bylo nepochopit nic z tohoto vlákna. A úplně blbej snad ještě nejsem.
Podpis...to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
Uživatelský avatar
Supík
Admin - kdysi hodnej
Příspěvky: 1806
Registrován: úte 23. zář 2008 13:07:22
Typ mobilu / ROM: MI9 + HTC G1
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč je tu tak mrtvo?

Příspěvek od Supík »

Díky moc :) Každá troška opravdu pomůže.
Pokud vám AndroidForum pomohlo, tak jej prosím sdílejte a lajkute na FB a dalších sociálních sítích. A nebo ho třeba i podpořte vypnutím adbloku a nebo pošlete donation AF to potřebuje. Díík [/b]
-Pavel-
Kyborg
Příspěvky: 4700
Registrován: pon 31. kvě 2010 19:08:18

Re: Proč je tu tak mrtvo?

Příspěvek od -Pavel- »

Supík: Poslal jsem ti 10 koláčků, na pivko. Jsme přeci sousedé. :) Udělal jsi dost, díky za to.
Uživatelský avatar
Supík
Admin - kdysi hodnej
Příspěvky: 1806
Registrován: úte 23. zář 2008 13:07:22
Typ mobilu / ROM: MI9 + HTC G1
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč je tu tak mrtvo?

Příspěvek od Supík »

Díky moc za donut. Na 20 dní je zaplacen VPS :)
Pokud vám AndroidForum pomohlo, tak jej prosím sdílejte a lajkute na FB a dalších sociálních sítích. A nebo ho třeba i podpořte vypnutím adbloku a nebo pošlete donation AF to potřebuje. Díík [/b]
Uživatelský avatar
P1azer
Droid
Příspěvky: 1278
Registrován: sob 30. kvě 2009 23:05:31
Typ mobilu / ROM: 1+8 Pro
Tablet: Galaxy tab S5e LTE

Re: Proč je tu tak mrtvo?

Příspěvek od P1azer »

Zdravím.
Musím přiznat, že jsem tady taky po hrozně dlouhé době, spíš z nostalgie.
Ano, velký vliv na odlivu lidí má to, že lidi už "se v mobilu nevrtají", minimálně z mého subjektivního pohledu a podle toho, jak to mám vlastně i já. Dřív jsem rád zkoušel custom ROM na předešlé telefony, ale dnes je mi pohodlnější v případě potřeby pokárat ofiko support nebo zajít na forum výrobce (aneb When never settle OnePlus settled).
Další věcí je záplava sociáních sítí, lidi radši těch XY minut stráví "skrolováním instáče" než aby diskutovali na fóru. Přiznejme si, že jsme sem dřív chodili i pokecat a nejen si radit.
Nejsem úplně ta nejstarší garda, ale pamatuju si, když začalo Symbianforum, jak to byl jednak silný mobilní OS a forum praskalo ve švech. Android sice nekončí, ale tohle forum už prostě není "IN".
Za mě nezbývá než poděkovat Supíkovi za jeho práci a život jde dál...
Uživatelský avatar
Crusty
Robot
Příspěvky: 938
Registrován: ned 19. črc 2009 17:30:40
Typ mobilu / ROM: Redmi Note 9 Pro
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč je tu tak mrtvo?

Příspěvek od Crusty »

na Twitchi je ted zvykem subovat a donatovat, tak mozna sem pridat neco podobneho?
Ale i s programovanim uz lidi asi chodi jen po tutorialech, stack overflow a chatGPT :)
edit: aha Sup ma neco v popisku :D avsak na mobilu oravy sloupec nevidim asi
Uživatelský avatar
Supík
Admin - kdysi hodnej
Příspěvky: 1806
Registrován: úte 23. zář 2008 13:07:22
Typ mobilu / ROM: MI9 + HTC G1
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč je tu tak mrtvo?

Příspěvek od Supík »

No je tam jen paypal. Ono by to chtělo nějaké propojení s nějakou odměnou zde na AF, aspon nějaký badge/label u ikonky/nicku.
Nejprve musím AF aktualizovat (automatika ale nefunguje) a mám pocit, že jsem zahlédnul nějaký plugin co by to mohl lépe řešit. No neslibuju radši nic. :)
Pokud vám AndroidForum pomohlo, tak jej prosím sdílejte a lajkute na FB a dalších sociálních sítích. A nebo ho třeba i podpořte vypnutím adbloku a nebo pošlete donation AF to potřebuje. Díík [/b]
-Pavel-
Kyborg
Příspěvky: 4700
Registrován: pon 31. kvě 2010 19:08:18

Re: Proč je tu tak mrtvo?

Příspěvek od -Pavel- »

Na aktualizaci a pivko nuzných 10 koláčků. Právě jsem je poslal. :palec:
Odpovědět

Zpět na „O tomto fóru“