O tomto fórupár konstruktivních připomínek (pravidla a ignoranti...)

Autor tohoto vlákna
VeruSKa
Robot
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia E Dual
Kontaktovat uživatele:

pár konstruktivních připomínek (pravidla a ignoranti...)

Příspěvek od VeruSKa » pon 25. kvě 2009 11:21:45

Nejsem tu na fóru nějak dlouho. Ale hned první setkání mě zarazilo. Fórum funguje tři čtvrtě roku a nemá pravidla. Spoléhá asi na to, že sem přijdou inteligentní lidé, kteří nebudou spamovat a nebudou se ptát na to, co zde již bylo řečeno tisíckrát. Zkrátka že návštěvníci umí číst. Pár let jsem se různých diskusí účastnila a z většiny fór jsem utekla kvůli ignorantům, kteří stejně nic užitečného nepřinesou. Kolikrát mě skutečně zaráží něčí lenost, bezohlednost a sprostota.
Zajímám se o nějaké téma. Někam "přijdu". Zaregistruji se. Jsou-li nějaká pravidla, pročtu je. Rozkoukám se. Projdu si sekce, topicy, udělám si přehled. ČTU!!! Jsou-li tam FAQ, pročtu je. Když mi něco není jasné, zeptám se. Snažím se najít nejlepší možnou sekci. Před zakládáním nového topicu ještě použiji funkci HLEDAT, abych se ujistila, že daný dotaz již skutečně nebyl rozebrán někde jinde. Snažím se nekomplikovat práci administrátorovi ani moderátorům (a v konečném důsledku ani čtenářům).
Když jsem přišla sem, byla jsem šťastná, že je tu tolik informací. Strávila jsem 3 dny pročítáním. Ale musím konstatovat jedno. Tím, že necháváte duplicitní topicy se ve všem dělá hrozný maglajs. Jeden topic je založen, pak se založí druhý stejný, třetí stejný...Někdo se vrátí ke druhému...někdo další k prvnímu.
Skutečně to ztěžuje nalezení žádaných informací. Nehledě na to, že ty slušné a přemýšlející jedince musí štvát, že někdo se neobtěžuje si informace, které zde jsou srozumitelně zpracované, najít sám. Místo čtení a hledání jen vyprskne hromadu dotazů (pokud možno i do absolutně nevhodné sekce) a je mu odpovězeno. A opět se o kousek zmenšila přehlednost diskusí...
Myslím, že fórum tím hrozně ztrácí hlavně na úrovni, kvalitě a pro čtenáře bohužel na PŘEHLEDNOSTI.
Je to jen můj názor, ale domnívám se, že nějaká pravidla, nějaké podmínky, zamčení a archivaci (či smazání) topiců, které nic nového nepřinášejí, by to skutečně chtělo. Obávám se, že jinak se tu za chvíli nevyzná už vůbec nikdo. Jsem jediná komu to vadí? :roll:

Zkrátka mi přijde škoda plýtvat časem všech současných diskutujících i těch budoucích slušných, kteří budou chtít něco najít, ale pokud nepročtou úplně vše, stejně nenajdou. Netvrdím, že řešení je hned rozdávat BANy, ale asi by to skutečně chtělo čtenáře donutit číst, aby se to tu nezvrtlo v diskuzi pochybné informační hodnoty. :|

T-mobileG1 White; RooT umřel, ať žije Sony Xperia E Dual Champagne
Je to malé, zelené a strašně nebezpečné. Co to je? Žabička s rootovskými právy ;o)

icicles
Stálý androiďák
Kontaktovat uživatele:

Re: pár konstruktivních připomínek (pravidla a ignoranti...)

Příspěvek od icicles » pon 25. kvě 2009 12:34:55

Hezký a pravdivý článek už jsem díky nepřehlednosti také rozebíral co už bylo rozebráno

kalion
Androiďák!
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: LG V10

Příspěvek od kalion » pon 25. kvě 2009 13:04:34

už nedávno jsem navrhoval aby nebylo umožněno přispívat neregistrovaným....

icicles
Stálý androiďák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od icicles » pon 25. kvě 2009 13:10:03

ješt jednou k diskuzi trochu jsem se i zastyděl a chtěl bych se omluvit tpělivému d750,příště pročtu všechno než se zeptám

mak
Androiďák!

Příspěvek od mak » pon 25. kvě 2009 13:12:23

ok, tak ja sem uz prestanu postovat soulozici androidy a prestehuju se na xda-developers.com. No bohuzel to co pises je tu nezrealizovatelne, protoze by to chtelo nekolik adminu kteri by se o to starali. Takze pak zbejva jedina moznost vyuzivat SEARCH ;( Dokud nebude AI tak nabusene, ze to bude resit za lidi, tak z dlouhodobeho hlediska nas spasi pouze pad databaze a 3 roky stary nejlepe nefunkcni backup. jedine co tu muze lehce zmirnit stavajici anarchii je podle mne, omezeni anonymu na prispevky pouze do jedineho threadu.

Autor tohoto vlákna
VeruSKa
Robot
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VeruSKa » pon 25. kvě 2009 13:25:30

nééééé postuj :) mně nejde o to aby zmizely srandičky a tak :) mně jde spíš o to aby zmizel 3x týdně nový topic který obsahuje dotaz na to, jestli je telefon (G1)blokovaný a jestli potřebuje internet :) prostě přestat na to reagovat, nechat je, ať si to najdou sami, kdo má o telefon zájem, tak si to sám najde ;) a ve většině případů se sem ten člověk myslím stejně ani nevrátí... a ta možnost přispívat pouze pro registrované by přehlednosti určitě napomohla ;)

edit 14:37 :)
Je to malé, zelené a strašně nebezpečné. Co to je? Žabička s rootovskými právy ;o)

d750
Kyborg
Typ mobilu / ROM: Dell Streak
Twitter: d750
Tablet: Asus EEE Pad

Příspěvek od d750 » pon 25. kvě 2009 14:05:34

Psal sem to už několikrát ale nu což. Většinu problému by odstranily jako na jiných fórech Sticky Topics.

mak
Androiďák!

Příspěvek od mak » pon 25. kvě 2009 15:06:13

VeruSKa píše:nééééé postuj :) mně nejde o to aby zmizely srandičky a tak :) mně jde spíš o to aby zmizel 3x týdně nový topic který obsahuje dotaz na to, jestli je telefon (G1)blokovaný a jestli potřebuje internet :) prostě přestat na to reagovat, nechat je, ať si to najdou sami, kdo má o telefon zájem, tak si to sám najde ;) a ve většině případů se sem ten člověk myslím stejně ani nevrátí... a ta možnost přispívat pouze pro registrované by přehlednosti určitě napomohla ;)

edit 14:37 :)
Ok pokud stihnu udelam dalsi polohu mejch androfukeru ;)
Ne vazne, asi by fakt stalo za to omezit prostor pro anonymy pouze do jedineho threadu. Casem to muzem smazat ;)

Supík
Admin - ten hodnej
Reputace: 250
Typ mobilu / ROM: MI9 + HTC G1
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Supík » pon 25. kvě 2009 15:59:10

Ahoj VeruSKo. Diky za zhodnocení situlace o které vím. Přiznám se že osobně využívám search jak se jen dá. :) Určitě mám v krátkodobém plánu zavést psát příspěvky pouze registrovaným. V kruhu adminů jsme to zrovna řešili. Nejspíš ale nechám minimálně pokec otevřený i neregistrovaným. V každém případě je slučování diskuzí sisyfoská práce.

Jinak pravidla jsou zde:

d750: Sticky Topics jsou fajn .. problém je, že je ignoranti stejně ignorují ;) ale máš pravdu rozdám více moderátorům právo vytvářet Sticky Topics. Teď ho mám jen já a xsoft.

Takže abych to shrnul:
Příspěvky jen registrovaní? - ANO
Pravidla vylepšit a posunout na více viditelné misto - ANO
Důslednější využití Sticky Topics - ANO (prosím vás o tipy jaká vlákna je vhodné přilepit nahoru kuju moc)

:)
Pokud vám AndroidForum pomohlo, tak jej prosím sdílejte a lajkute na FB a dalších sociálních sítích. A nebo ho třeba i podpořte vypnutím adbloku a nebo pošlete donation ..viz pravý sloupec. AF to potřebuje. Díík

d750
Kyborg

Příspěvek od d750 » pon 25. kvě 2009 16:20:01

Jako Sticky Topics do aplikací bych dal nějaký Info o firmwaru viz fw 1.5 nebo ten poslední mini update. Dál navigaci to bylo taky nejnavštěvovanější vlákno. Do multimédií by nebylo odvěci dat jak aplikovat theme protože je tu hodně článku a stejně se na to někdo ptá.

DeToX
Robot

Příspěvek od DeToX » pon 25. kvě 2009 17:29:47

Plne souhlasim. Urcite bych zakazal moznosti neregistrovanym. Proste kdyz nekdo neco chce tak at se zaregistruje nebo at jenom cte. Druha vec je to neustale ptani se. Nedelal bych to stylem neodpovidat ale spis jak to bylo tusim na Motorola foru. Moderatori meli tlacitko upozornit a fungovalo to tak ze po 3tim upozorneni uz byl tusim BANanek. Reseni je to dle meho nazoru dobre. Proste by si ti lidi davali vic pozor. Vzdy to vlakno zamknout, postnout tam proc bylo zamceno a odeslat upozorneni. Treti vec ktera mi vadi je, ze spousty lidi neumi pouzivat tlacitko "Edit" (upravit). Vlakno se pak stava strasne neprehledne kdyz nekdo vlozi 3 svoje prispevky hned za sebe. Pravidla jsou dulezita a mely by byt sticky pro kazdou kategorii (tak jak na vetsine ostatnich for). :) Tot muj nazor k veci ohledne pravidel a chovani lidi na foru.

Autor tohoto vlákna
VeruSKa
Robot
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VeruSKa » pon 25. kvě 2009 17:35:50

To Sup a d750Tak že slučování tady těch roztahaných topiců není a nebude snadné je jasné, aspoň by to chtělo již nadále tyhle duplicity netolerovat ;) (ony samy klesnou téměř na nulu, když nebudou moct přispívat neregistrovaní uživatelé úplně kamkoliv)
Snad když se trochu rozšíří pravidla (jak tak koukám, již se stalo ;) díky) tak to alespoň někoho naučí hledat a číst. S tím zbytkem se budem muset potrápit.
na Sticky Topics se asi všichni shodneme, že jsou užitečné - rozhodně by mezi nimi měla být ZÁVAZNÁ PRAVIDLA za jejichž opakované porušení by snad mohlo hříšníka i něco postihnout...
Jinak ono by do těch Sticky Topics asi bylo nejlepší udělat jedno nové téma, které by obsahovalo z dané kategorie nejdůležitější, nejvyhledávanější informace a nejdiskutovanější témata ale je mi jasné, že to je hodin a hodin a hodin práce... :roll: (
třeba u aplikací by mohl být seznam se základním popisem a odkazy na topicy kde se jednotlivé aplikace diskutovaly, u root by to chtělo nějaké STRUČNÉ a aktualní shrnutí...)

To:DeToX - tlačítko EDIT je již součástí pravidel ;)

xsoft
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: LG G3 32GB [stock rooted]
Mobil 2 / ROM: Galaxy Nexus [AOKP]
Twitter: xsoft
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xsoft » úte 26. kvě 2009 9:50:57

Pekne prispevky.
Pravidla uz jsou sticky. Tip: trochu je zkraslit, pak je hodit treba na tyden na Super sticky (to si je prectou vsichni) a pak zpet na sticky (globalni sticky to totiz ukaze pres vsechny sekce).

Ohledne sticky na 1.5 fw, tak bych to radeji nedelal.
Navody jsou jasne, ty clovek potrebuje porad, ale firmwary se meni. 1.5 fajn, ale za chvilku budou dalsi a dalsi. Nehlede na to, ze je kupa alternativnich firmwaru k 1.5. cili ne. Ale co by slo (a i se mi libilo) je jeden sticky topic s nazvem vsech firmwaru+alternativnich firmwaru a ten (1st post) by odkazoval na dalsi vlakna ve foru.

Cili neco jako:
STICKY "oficialni a custom firmwary - prehled"

Oficial RC29/RC7 - link
Oficial cupcake (CZ, Tmobile.CZ, Simtoolikt) - link

Custom firmware:
JF - link
DupesCake - link
xxx - link
...
:[ Telefon: Galaxy Nexus | root+unlocked | fw: android 4.0.1 | recovery: ClockworkMod | ]: <v^> Reveal the mistery of four arrows on DDR.POCITAC.COM

ge0rge
Droid
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ge0rge » čtv 28. kvě 2009 21:19:14

je hezke ze vyhledavani je numero uno, nebo melo by byt ... ale tento system tomu moc nepomaha. Vezmeme si jako priklad wiki.answers.com , tam pri pokladani dotazu (obdoba zakladani noveho vlakna) nejdrive system automaticky prohleda a nabidne mozne vysledky, teprve uplne dole muzete pokracovat v zalozeni noveho dotazu (vlakna) ... diky tomu zadna pravidla nepotrebuji, proste to funguje prirozene prave tak jako by melo a uzivatele to vede spravnym smerem ... phpbb bohuzel neni tak daleko a dokonce i jeho vyhledavani stoji rekneme, za malo :-) ... snad by bylo uzitecne do zacatku vyhledavaci policko hledani trochu zvyraznit a pouzit nejaky Google Custom Search (schvalne si porovnejte vysledky) namisto integrovaneho vyhledavani fora. GCS to teoreticky muze vzit i napric wiki a dalsimi zdroji. Co myslite , nebyla by spis tohle cesta k celkove naprave zvyklosti uzivatelu nez latra pravidel ktera budeme do zblbnuti vtloukat kazdemu do hlavy ? Kdyz se muze prizpusobit system, je to vzdy vyhodnejsi nez prizpusobovat systemu kazdeho navstevnika fora, zvlast pokud je to technicky tak snadne...

ge0rge
Droid
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ge0rge » čtv 28. kvě 2009 21:28:07

jinak osobne si myslim ze reseni neporadku ve foru je wiki a vhodne propojeni treba hned pomoci vyhledavace... forum vzdy bude zanesene duplicitami, tomu se proste nevyhneme, nejde to. Je to zkratka dan za to ze je tu zivo, a kazdy se tu svymi slovy vyjadruje ke vsemu ... naproti tomu wiki vzdy heslovite popisuje aktualni stav veci a duplicity tam nemaji misto , tim muze zive forum perfektne doplnovat. Mozna tudy vede cesta.

- uzivatel ktery vsoupi poprve na wiki ziska perfektni prehled o podstatnych vecech a dale si rozsiruje obzor na foru
- naopak pokud se na foru diskutuje o necem co nezna muze si pomoci propojeni s wiki bleskove doplnit znalosti bez komplikovaneho prochazeni starsich vlaken

Alias75
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alias75 » sob 30. kvě 2009 12:10:10

Řekl bych že to ge0rge trefil naprosto přesně.Duplicita prostě patří k tomu jak jsou fóra stavěná. Skoro si říkám , že by někdy bylo vhodné některé příspěvky rozdělit. S vhodným nadpisem by byli užitečnější než tak jak jsou. Už jsem mnohokrát našel (příklad) odpověď na nastavení browseru v tématu Dotaz na plochy. Je to o moderátorech a jejich času a chuti (možnostem) .
S Wiky tu je šance na ucelený a hodnotný web.
Největší životní moudro:Vědět na koho se VYSRAT a před kým POSRAT .

HTC Wildfire, 2.3.3, CyanogenMod 7.0.0, ADW Launcher 1.3.6

HentaiRush
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Prestigio PAP5503DUO
Tablet: Prestigio PMP810TF3GBS

Příspěvek od HentaiRush » sob 19. zář 2009 11:49:19

Aktuálně se tato věc řeší na jiném fóru..

Co takhle udělat takovou věc, že se pro zakládání nového threadu musel ten užvatel napsat třeba 20 příspěvků?
Případně u newbíků udělat takovou věc, že by se při zakládání threadu uživatelem pod 20 příspěvků musel thread odsouhlasit adminem?
Slave of great Prestigio.

Ertu
Nové Androidě

Příspěvek od Ertu » sob 19. zář 2009 13:16:18

HentaiRush píše:...
Rozhodně se mi líbí ta věc s odsouhlasení adminem, přece jen úplně eliminovat nováčky, kteří potřebují poradit nejvíc je nesmysl a adminům to zabere asi 10 minut denně odsouhlasit pár postů, případně poslat hromadnou zprávu s manuálem k tlačítku Hledej.

ge0rge
Droid
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ge0rge » sob 19. zář 2009 13:46:33

to snad ne,... odkud se jen ty diktatorske a regulacni choutky porad berou ... berte to trochu realisticky, jestli chcete aby forum obsahovalo za vsech okolnosti jen relevantni prizpevky a nula duplicit, garantuju ze tim nejen klesne postaveni fora ve vyhledavacich (ony totiz ty duplicity se z pohledu SEO staraji o vyplneni univerza klicovych slov pro dany problem ci tema, nikdy to totiz neni jen plana duplicita, je to jen stejne tema popsane jinymi slovy a z jineho uhlu pohledu , o provazovani temat se staraji sami prizpevovatele pomoci linkovani coz pomaha sledovat pozadovanou logickou linku), ale take to dopadne tak ze se budou uzivatele muset lustrovat a merit jim IQ nez se vubec budou moci na neco zeptat a tim zcela pochopitelne mnoho z nich odradime zcela ... vzdyt je to absurdni, je to spatny pristup.

pouzivejte vyhledavani ... a bude to fajn, nemusi se preci hned priklanet k regulaci a nutit kazdeho cist latra nudnych reguli ktera jen neefektivne lepi trhliny v nevyladenem systemu a spolehlive odradi novacky ...

... pokud system sam umi v pravou chvili zaklepat na rameno a upozornit "hele nechces mrknout na tyhle vysledky vyhledavani nez se na to zeptas ?", bylo by to daleko cistsi a lepsi reseni. Cele toto tema by tak mohl vyresit jen pouhy jednoduchy naseptavac vyhledanych vysledku pod polickem do ktereho zadava dotycny tema sveho noveho prizpevku
a pokud by se nechtelo delat s naseptavacem, uplne bohate by stacilo jen barevne rozblikat policko hledej v okamziku kdy uzivatel zacne psat do formulare novy dotaz ... jsou to detaily, ale TY casto vedou k reseni, a resenim rozhodne neni komplikovat vstup novackum. ... dovedete si predstavit jaka by byla popularita facebooku kdyby pri registraci nutil uzivatele cist regule a souhlasit s nimi ? :-) NULA - zadny facebook bysme ani neznali, za takovych okolnosti. Bohuzel tehle chyby - kdy nekolik privilegovanych se ruznymi zpusoby vozi zbytecne po novaccich - se dopousti spousta jinak docela nadejnych portalu .. ceska wikipedia, napriklad, nebo treba ceske torrent servery, kdo znate, vite co myslim ...

d750
Kyborg

Příspěvek od d750 » sob 19. zář 2009 14:57:49

Co třeba vytvořit novou položku například poradna kde by se mohl každý zeptat na cokoliv ohledně telefonu a nikdo by ho nemohl za to kamenovat.

ge0rge
Droid
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ge0rge » sob 19. zář 2009 15:03:47

hm, cele forum je poradna.. co radsi schovat kameny kdekoliv na foru ? ;) aby pak lidi nemuseli chodit jen do "poradny" kde se k nim chovaji slusne ... :help: tenhle smer reseni mi pripada jako slepa ulicka.

Case
Kyborg
Typ mobilu / ROM: Vodafone 845 - ZTE Blade - Samsung Galaxy S
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Case » sob 19. zář 2009 15:20:41

HentaiRush píše:Co takhle udělat takovou věc, že se pro zakládání nového threadu musel ten užvatel napsat třeba 20 příspěvků?
Případně u newbíků udělat takovou věc, že by se při zakládání threadu uživatelem pod 20 příspěvků musel thread odsouhlasit adminem?
Párkrát jsem podobné věci viděl v praxi a věř, že je to cesta do pekel. Zejména to první.

tomtomas
Robot
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S II
Twitter: tomtomas99911
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tomtomas » sob 19. zář 2009 16:19:28

no tka ten clovek by napsal 20 prispevku typu : ano taky si myslím ,souhlasím,atd....

HentaiRush
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Prestigio PAP5503DUO
Tablet: Prestigio PMP810TF3GBS

Příspěvek od HentaiRush » sob 19. zář 2009 17:01:42

To schvalování témat adminem je třeba na denním pořádku na fóru CPF.. www.candlepowerforums.com

A rozhodně se mi nezdá, že by tam byl nějákej bordel..
Slave of great Prestigio.

ramon.dexter
Moderátor
Reputace: 46
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi 9/stock ROM
Tablet: huawei mediapad 8.3 - stock

Příspěvek od ramon.dexter » sob 19. zář 2009 18:35:57

K tomu schvalování témat adminem: V případě nepuštění tématu by bylo dobrý, kdyby admin uved proč ho nepustí.
Jinak mi to přijde jako celkem dobrej nápad. Admini jsou většinou lidi, který fórum znají a ví co je kde, jestli ten danej problém už tam neni někde řešenej a tak.

Možná by nebylo na škodu zavést tohle moderování alespoň u sekcí kde se řeší technický věci, čili root a všechno kolem.

Mě osobně přijde lepší moderovaný fórum s kvalitním obsahem než nemoderovaný kde vládne anarchie a neni možný tam najít nějakou odpovídající informaci.
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)

ge0rge
Droid
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ge0rge » sob 19. zář 2009 20:14:47

snazime se tu hledat reseni pro problem ktery neexistuje, znovu si overte nektera zde omylana dogmata

a/ tvrzeni ze "ve foru, ktere neni prisne moderovane nelze nic najit" je typicky nepodlozeny blud .... zkuste si neco vyhledat, treba to tak neni, a uz samotny podnet pro tyto zcela zbytecne silne restrikce je nesmyslny uz od zakladu, zvlast pokud vyhledavac zohlednuje i relativne lepe udrzovany encyklopedicky obsah na wiki ...
b/ pokud uzivatel zjisti ze jeho prizpevek podleha schvalovacimu rizeni a musi cekat den-dva nez se vubec objevi, ... muzeme o nej dost dobre prijit, to je jednoducha cesta do pekel o ktere se zminil Case ... dodatecne moderovani fora pak imho uplne staci a neubere foru nic na jeho hlavni prednosti - a sice ze je to predevsim ZIVA komunikace, ihned dostupna komunikace
c/ opravdu si myslite ze admini budou jako stroje kazdy den prohrabovat nove prizpevky a kazdy den je rucne schvalovat ? no to je preci uplna ... utopie, at pouziju slusny termin :-)

Supík
Admin - ten hodnej
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Supík » sob 19. zář 2009 21:05:20

Jen podtrhuju to co říká Ge0rge, osobně jsem proti zbytečným restrikcím. Věřím, že bude stačit lidi navést správně voleným textem (mimochodem se zkuste podívat na nový návodný nadpis nad formulářem při zakládání nového vlákna). Další informativní vylepšení jsou na cestě :)
Jsem třeba rád, že stále zachovávám možnost napsat příspěvek neregistrovaným v sekci Pokec. Přestože do pokecu může psát každý náhodný návštěvník, tak tam není v poměru k ostatním sekcím příliš mnoho témat.
Mimochodem věděli jste, že 10 minut denně 365x za rok je ve výsledku 2,5 dne? 8-) A ono to není jen 10minut..
Osobně se tedy přimlouvám aby jste, pokud narazíte na nevhodné téma, napsali mne nebo nějakému z moderátorů aby se na to podívali. Přirozené mechanismy komunikace jsou uvnitř komunity vždy ty nejlepší :) Nechme si čas na řešení problémů a ne na schvalování z velké většiny korektních témat která občas i spěchají a nebo jsou velmi aktuální.
Pokud vám AndroidForum pomohlo, tak jej prosím sdílejte a lajkute na FB a dalších sociálních sítích. A nebo ho třeba i podpořte vypnutím adbloku a nebo pošlete donation ..viz pravý sloupec. AF to potřebuje. Díík

ronny
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: iOS

Příspěvek od ronny » sob 19. zář 2009 21:14:15

Osobně bych ten nový text při zakládání topicu vrazil mezi předmět a textové pole, protože takto nahoře sem si toho skoro nevšiml :-)
T-Mobile G1 [White]

paul
Stálý androiďák

Příspěvek od paul » sob 19. zář 2009 22:13:41

udelejte chat a tim jse vyresi polovina problemu lidi kolikrat zakladaj topiki aby jse na neco zeptali ......topiki bych nechaval toho typu : aplikace,hra,widget atd..... .......a ne ve stylu: nefungujou mi tlacitka co mam delat ??? nebo nejde mi tady to tamhle to od to ho byl dobry prave CHAT kde by jse lidi ptali (byl by z pametí prispevku treba tejden a potejdnu by jse mazala historie (v pripade kdy by byla moznost chatu vyhledavani prispevku )) ....omlouvam jse za cz .....diz tak odpovedi mi piste do SZ rad vysvetlim jak to mam na mysli

Supík
Admin - ten hodnej
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Supík » sob 19. zář 2009 22:15:48

paul píše:udelejte chat a tim jse vyresi polovina problemu
http://wiki.androidforum.cz/index.php/A ... abber_chat
;)

Odpovědět

Zpět na „O tomto fóru“