O tomto fóruAndroid Bazar

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Supík
Admin - ten hodnej
Reputace: 250
Typ mobilu / ROM: MI9 + HTC G1
Kontaktovat uživatele:

Android Bazar

Příspěvek od Supík » ned 04. led 2009 15:00:14

Na adrese http://bazar.androidforum.cz jsem zrovna rozběhnul android bazar. Bazar je to velmi jednoduchý, ale snad bude ku prospěchu. Ješte k němu přidělám rss feed a umístění nejčerstvějších inzerátů někam na vhodné místo na homepage androidforum.cz
Myslim, že do budoucna bude vhodné mít oddělené fórum od inzerce.
Ještě budu ladit vzhled a přidávat postupně funkce. Připomínky a náměty k bazaru prosím sem :)

Pokud vám AndroidForum pomohlo, tak jej prosím sdílejte a lajkute na FB a dalších sociálních sítích. A nebo ho třeba i podpořte vypnutím adbloku a nebo pošlete donation ..viz pravý sloupec. AF to potřebuje. Díík

Návštěvník

Re: Android Bazar

Příspěvek od Návštěvník » ned 04. led 2009 19:25:06

pozor ať se web moc koncepčně nerozbije :-)

mě se líbí kategorie bazar/inzerce v diskusi, moc ji přece nechybí? když to postnu do fóra, každý kdo fórum sleduje, nebo jeho rss se o tom hned dozví, když to postnu na bazar. tak to v rss nebude ani v nejnovějších vláknech na titulce, volba se tak zda jasná, ve neprospěch novinky ... já bych to moc nerozbíjel, to by mohla být škoda.

Autor tohoto vlákna
Supík
Admin - ten hodnej
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Supík » ned 04. led 2009 21:55:34

Návštěvník píše:pozor ať se web moc koncepčně nerozbije :-)

mě se líbí kategorie bazar/inzerce v diskusi, moc ji přece nechybí? když to postnu do fóra, každý kdo fórum sleduje, nebo jeho rss se o tom hned dozví, když to postnu na bazar. tak to v rss nebude ani v nejnovějších vláknech na titulce, volba se tak zda jasná, ve neprospěch novinky ... já bych to moc nerozbíjel, to by mohla být škoda.
Je mi uplně jasný jak to myslíš a souhlasím s tebou že je potřeba na to myslet jako na celek. Osobně se mi zdá že výhody odděleného bazaru postupně převáží. Ono totiž svádí diskutéry komentovat nabídky a plnit tak diskuzi zbytečnou vatou. Prostě chci aby hledající návštěvník (nemyslím teď tebe ;) ) nenacházel zbytečná vlákna na prodej/koupi, která by mu plnila hledací result nerelevatními příspěvky.
Aktuální položky z bazaru budou dobře viditelné i na fóru... (plánuju i že nejčerstvější inzeráty budou barevnbě zvýrazněny) a to v postraní liště kterou mám v plánu zavést pro aktuální zprávy např z mujandroid.cz android-google.cz (pokud mach4 bude chtit) a podobně.

Bazar má i výhodu v tom, že odděluje poptávku a nabídku. Má samostatné vyhledávání. (tedy zase v bazaru se do vyhledáváni nemíchají nebazarové příspěvky) Dále má komfortní upload obrázků, snadné a okamžité smazání inzerátu + automatickou expiraci inzerátu.

Jinak budu rád, když to co jsem teď napsal podrobíš kritice... pokud to budeš ty a ostatní vidět jako zbytečnost, tak se bez problémů nechám přesvědčit pro jiné řešení. :)
Pokud vám AndroidForum pomohlo, tak jej prosím sdílejte a lajkute na FB a dalších sociálních sítích. A nebo ho třeba i podpořte vypnutím adbloku a nebo pošlete donation ..viz pravý sloupec. AF to potřebuje. Díík

vlk
Androiďák!
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: xperia z2

Příspěvek od vlk » ned 04. led 2009 23:16:49

ja si myslim tiez ze je to zbytocnost (aspon zatial). ani tento bazar nejak velmi nieje vyuzivany, tak pochybujem ze niekto bude tamten viac vyuzivat.
a nemam co ktomu viac povedat :)

Autor tohoto vlákna
Supík
Admin - ten hodnej
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Supík » pon 05. led 2009 0:31:47

vlk píše:ja si myslim tiez ze je to zbytocnost (aspon zatial). ani tento bazar nejak velmi nieje vyuzivany, tak pochybujem ze niekto bude tamten viac vyuzivat.
a nemam co ktomu viac povedat :)
Ja to vim ze to ted neni potreba. Udelal jsem to pro strejcka androida a taky abych mel na cem testovat tu novou postrani listu kterou mam rozdelanou + testuju si na tom nejake xml exporty/importy.

BTW: to je snehu ;)

vlk
Androiďák!
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: xperia z2

Příspěvek od vlk » pon 05. led 2009 1:29:32

Sup píše:BTW: to je snehu ;)
i ja chcem! pridem sa lyzovat :DD

Autor tohoto vlákna
Supík
Admin - ten hodnej
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Supík » pon 05. led 2009 7:15:38

vlk píše:
Sup píše:BTW: to je snehu ;)
i ja chcem! pridem sa lyzovat :DD
Prijd ..pomuzes mi :) rano jsem odhazoval hodinu snih .. a pro jistotu jsem se vyskrabal na altan a shazel snih z nej .. psovi z pristresku taky (i kdyz psa se stejne vali doma pred krbovkama az se z ni kouri) uz se to prohejbalo. Snehu mam na zahrade presne 38cm a to bydlim prosim v nizine. ;)
Jezis to jsem zase OT :roll:

Duxford
Nové Androidě
Reputace: 0

Příspěvek od Duxford » čtv 05. úno 2009 14:26:14

Sup píše:Ja to vim ze to ted neni potreba. Udelal jsem to pro strejcka androida
Nenech se odradit, je to dobrej pocin.
Stesti preje pripravenym ;)

ZeeRaX
Stálý androiďák
Reputace: 0

Příspěvek od ZeeRaX » pon 20. dub 2009 16:36:47

Dovolil bych si navrhnout menší úpravu k bazar.androidforum.cz
Vzhledem k tomu, že se nechystám koupit android nový, ale použitý. Tak na bazar koukám docela často a musím říct, že mi velmichybí např. informace o místě, kde ho daný nabízející prodává.

Bylo by možné do formuláře přidat u tuto položku?
Pravda někteří tu uvedou do inzerátu i tak, ale spousta jich na to ani nepomyslí. Navíc, posílat si přes zásilkovou službu králíka v kloubouku není zrovna to pravé ořechové :)
FW: "?? May 09">>CRB43>>CRC37>>CRC1[CM 4.0.4]>>DRC83[CM 4.2.15.1]
HBOOT: ??>>1.33.2005
RADIO: ??>>2.22.19.26I>>2.22.23.02
RC: CM-rec1.4 >>AmonRa 1.7.0

Autor tohoto vlákna
Supík
Admin - ten hodnej
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Supík » pon 20. dub 2009 17:04:14

dobry napad :) provedu! ;)

Odpovědět

Zpět na „O tomto fóru“