O tomto fóruOficielní nástěnka o změnách na fóru.

Zamčeno

Autor tohoto vlákna
Supík
Admin - ten hodnej
Reputace: 250
Typ mobilu / ROM: MI9 + HTC G1
Kontaktovat uživatele:

Oficielní nástěnka o změnách na fóru.

Příspěvek od Supík » stř 24. zář 2008 9:41:29

Toto vlákno bude sloužit pro oznámení adminů a moderátorů o změnách na fóru.

První změna: Aktivoval jsem možnost vkládání příspěvků i bez registrace (je tam antispam captha a omezení na vkládání příloh) Cílem je i kolejdoucím umožnit snadnou možnost diskutovat.

Pokud vám AndroidForum pomohlo, tak jej prosím sdílejte a lajkute na FB a dalších sociálních sítích. A nebo ho třeba i podpořte vypnutím adbloku a nebo pošlete donation ..viz pravý sloupec. AF to potřebuje. Díík

Autor tohoto vlákna
Supík
Admin - ten hodnej
Kontaktovat uživatele:

Re: Oficielní nástěnka o změnách na fóru.

Příspěvek od Supík » ned 28. zář 2008 10:42:12

Právě jsem implementoval několik rozšíření fóra (SEO,RSS,LAST POST IN TOPICS and RECENT TOPICS) Pokud najdete něco co nefunguje prosím pošlete mi PM. Děkuji
Pokud vám AndroidForum pomohlo, tak jej prosím sdílejte a lajkute na FB a dalších sociálních sítích. A nebo ho třeba i podpořte vypnutím adbloku a nebo pošlete donation ..viz pravý sloupec. AF to potřebuje. Díík

Autor tohoto vlákna
Supík
Admin - ten hodnej
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Supík » pát 07. lis 2008 18:57:14

Právě jsem aktivoval medals mod který umožní udělovat alespoň virtuální ocenění těm kteří si to zaslouží. Prozatím jsem vytvořil medaily pro zakládající členy android fora. Udělil jsem jí 4 nejaktivnějším uživatelům: ge0rge, monikag08, RedDragCZ, s0uky tímto jim blahopřeji :lol:

Já vím, že to je možná směšné ale tímhle časem půjde označovat uživatele, kteří jsou komunitě nejprospěšnější. Součástí modu je možnost navrhovat kohokoli na jakékoli ocenění. To bude mít časem určitě prospěšný význam. Pokud přijdete na nějakou chybu tak prosím o PM.

Autor tohoto vlákna
Supík
Admin - ten hodnej
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Supík » úte 18. lis 2008 1:00:25

O víkendu jsem zmigroval databázi na scsi raid1 15000ot/min diskové pole. Zároveň jsem provedl upgrade php z verze 5.1.6 na 5.2.6 a vyzkoušel synchronizaci záloh databáze a enginu z ostréhona založní server (20mbits fullduplex na 100km vzdálené lokaci). Data androidfora se na záložní server odlévají 5x denně. Výsledkem by mělo být že při případné fatální chybě HW či datacentra se během hodiny převede provoz na záložní server (přehozením DNS A záznamu .. to jsem také úspěšně vyzkoušel) ( Dis.Rec. plán pro případ nouze je hotov :))
Zároveň se nahoře v hlavičce zobrazují aktuální novinky z mujandorid (další zajímavé zdroje snad přibudou časem)

Autor tohoto vlákna
Supík
Admin - ten hodnej
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Supík » stř 24. pro 2008 17:44:07

Právě jsem s ohledem na dvě bezpečnostní chyby phpbb, provedl upgrade fora z verze 3.0.2 na 3.0.4 Pokud narazíte na nějakou chybu prosím napište mi zprávu. Děkuji.

Autor tohoto vlákna
Supík
Admin - ten hodnej
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Supík » stř 24. čer 2009 1:34:03

Právě jsem provedl upgrade androidfora na verzi 3.0.5 a hlavně zcela vyměnil seo plugin za jiný. Upgrade přinese opravu chyb, které do systému vnesl nekvalitní seo plugin.
Hlavní změnou by mělo být spolehlivé vytváření url adres z nadpisů vláken obsahujících diakritiku. Je proto možné, že bude potreba upravit některé odkazy vedoucí do fóra.

Zároveň prosím, aby jste mi pokud možno přes PM psali jakékoli bugy které objevíte. Testování nové verze proběhlo úspěšně. Děkuji androiďákům: Xsoft ,DeToX a Klubru za pomoc při testování , pár drobností díky nim opraveno, přesto je možné že něco uniklo bez povšimnutí. Pokud na nějaký bug narazíte tak mne na něj přes PM nebo prostřednictvím tohoto vlákna prosím upozorněte. Díky!

Zamčeno

Zpět na „O tomto fóru“