O tomto fóruPlacky / tricka - Soutěž o nejlepší návrh trička :)

fabian
Stálý androiďák
Reputace: 0
Twitter: fabiancz
Kontaktovat uživatele:

Re: Placky

Příspěvek od fabian » úte 20. led 2009 9:17:45

wolfy2k píše: A zde přidávám k návrhům triček moji práci :D :
Tak tohle tricko je opravdu pekne! To bych chtel hned:)

Už mě to flashování nebaví tak, jako dřív ..

Yamanouchi
Robot
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yamanouchi » úte 20. led 2009 9:33:05

wolfy2k píše:A zde přidávám k návrhům triček moji práci :D :
Pěkné tričko, to bych bral, ale podle mě je lepší mít tam napsáno "Odpor je marný" ;) Asi jsem moc velký nacionalista :DD

Možná bych ještě dal někam větu "Budete asimilováni"
Miluji a žeru Jablíčka.
HTC Desire + 8GB

fabian
Stálý androiďák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fabian » úte 20. led 2009 10:05:13

Yamanouchi píše:
wolfy2k píše:A zde přidávám k návrhům triček moji práci :D :
Pěkné tričko, to bych bral, ale podle mě je lepší mít tam napsáno "Odpor je marný" ;) Asi jsem moc velký nacionalista :DD

Možná bych ještě dal někam větu "Budete asimilováni"
Ja jsem teda pro anglickej text.:)

ge0rge
Droid
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ge0rge » úte 20. led 2009 11:07:56

Také jsem pro anglický text , ... vytvoří to totiž takovou generační barikádu a někteří lidé nebudou tolik nechápavě zírat :-) Pochopí jen znalci a to je v pořádku. Zrovna tak angličtina zajistí že to všichni kolem vás nebudou číst podvědomě pořád dokola kdykoliv se na vás podívají, --- to pak může dopadnou tak že s někým vedete rozhovor on se na vás po deseti minutách podívá a pronese nepřítomě "odpor je marný", vy na to "co ?" a on "co ? kde to jsem ?" ... zkrátka angličtina ten nápis může vhodně "znenápadnit" a oběti si ho přelouskají nanejvýš jednou za den :-) - samozřejmě než půjde triko do pračky a nahradí jej "lidsko-telefonní-evoluce" :-).

Hledal jsem font Android loga, a narazil pouze na diskusní vlákno kde font patrně byl k dispozici a kvůli přepracovávání byl dočasně stažen ... to je pech. Bohužel archive.org tu stránku neindexuje takže nejsou k dispozici dřívější verze
Yamanouchi píše:Možná bych ještě dal někam větu "Budete asimilováni"
p.s.: "budete asi milováni" je pod logem androida (nebo vlastně čehokoli kromě symbolů bohatství a moci) dobrý fór sám o sobě :D nic dalšího by tam už ani být nemuselo

Supík
Admin - ten hodnej
Reputace: 250
Typ mobilu / ROM: MI9 + HTC G1
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Supík » úte 20. led 2009 12:30:59

Zamakal jsem na tom fontu a pokud se dohodneme, ze prvni tricko bude mit 3barevný potisk velikosti A4 tak by to mohlo byt asi takovehle:
Obrázek
na fontu jeste budu pracovat (je to fuska uz z toho silham) ...myslim ze ale pro nahled to staci ;)

ještě tu mám náhled placky:
Obrázek
Pokud vám AndroidForum pomohlo, tak jej prosím sdílejte a lajkute na FB a dalších sociálních sítích. A nebo ho třeba i podpořte vypnutím adbloku a nebo pošlete donation ..viz pravý sloupec. AF to potřebuje. Díík

Supík
Admin - ten hodnej
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Supík » úte 20. led 2009 12:51:46

wolfy2k píše:btw. na netu jsem našel již připravené předměty s logem Androida na http://www.cafepress.com/djtachyon
A zde přidávám k návrhům triček moji práci :D :
Ahoj .. díky za návrh! Ty nápisy a celková koncepce je fajn.. nápisy na boku a na zádech můžem zařadit do dalšího typu trička. Nejdřív si vyzkoušim tu reklamku co jsem si vyhledl na něčem méně náročném. ;)
Pokud vám AndroidForum pomohlo, tak jej prosím sdílejte a lajkute na FB a dalších sociálních sítích. A nebo ho třeba i podpořte vypnutím adbloku a nebo pošlete donation ..viz pravý sloupec. AF to potřebuje. Díík

wolfy2k
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: HTC Desire Z
Tablet: Iconia A500, Yarvik 264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wolfy2k » úte 20. led 2009 13:02:11

Fajn. Hele, proč máš pravý oko červený :) , má to nějaký skrytý význam?

Supík
Admin - ten hodnej
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Supík » úte 20. led 2009 13:16:53

wolfy2k píše:Fajn. Hele, proč máš pravý oko červený :) , má to nějaký skrytý význam?
Jo má ;) ..protože to lépe umožní cílit tu větu. Borgum občas různě svítila kukadla http://www.fazole.cz/pic/x1525.jpg

http://images3.wikia.nocookie.net/necyk ... 1_1280.jpg

Yamanouchi
Robot
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yamanouchi » úte 20. led 2009 16:50:10

Mě se zdá výtvor od wolfyho2k asi nejpovedenější a klidně tam přidělat červený světýlko (kromě Borgů můžete přirovnat ještě k T-800 :lol: ). V tom shopu je všechno na jedno brďo, prostě žádná špetka nápadu.
ge0rge píše:p.s.: "budete asi milováni" je pod logem androida (nebo vlastně čehokoli kromě symbolů bohatství a moci) dobrý fór sám o sobě :D nic dalšího by tam už ani být nemuselo
To se ti teda povedlo, já to naprosto přehlédl, čeština je krásná na dvojsmysly :DD :twisted: Třeba bych tam udělal polovičku mezery (ne plnou mezeru).
Miluji a žeru Jablíčka.
HTC Desire + 8GB

Supík
Admin - ten hodnej
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Supík » úte 20. led 2009 18:26:12

Yamanouchi píše:Mě se zdá výtvor od wolfyho2k asi nejpovedenější a klidně tam přidělat červený světýlko (kromě Borgů můžete přirovnat ještě k T-800 :lol: ). V tom shopu je všechno na jedno brďo, prostě žádná špetka nápadu.
ge0rge píše:p.s.: "budete asi milováni" je pod logem androida (nebo vlastně čehokoli kromě symbolů bohatství a moci) dobrý fór sám o sobě :D nic dalšího by tam už ani být nemuselo
To se ti teda povedlo, já to naprosto přehlédl, čeština je krásná na dvojsmysly :DD :twisted: Třeba bych tam udělal polovičku mezery (ne plnou mezeru).
Prosím o další názory.. či návrhy. Ta modrá varianta se tedy moc nelíbí? Kdyžtak z ní odstraním to červené očičko :)

ge0rge
Droid
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ge0rge » úte 20. led 2009 19:22:41

chtěl jsem se zdržet dalšího komentáře protože nemám výtky, zdá se mi to perfektní. Barva trika myslím není problém, modrá je dobrá černá by mohla být o chlup lepší ... ;) jinak perfektní

huskye
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: SE Xperia pro MK16i

Příspěvek od huskye » stř 21. led 2009 5:19:25

ge0rge píše:druhý motiv vypadá dobře ačkoliv bych dal osobně spíš přednost velmi decentní podpoře androida obecně ... v jednoduchosti vtipného nápadu je síla, například

tento motiv bez nápisu
nebo
změť různě tvarovaných androidů různých barev by na triku také nevypadala zle
Tvoje dva návrhy se mi líbí nejvíc a hlavně ten druhý :-)
Ale osobně nemám rád takové předměty, tak leda krom aut. To tričko ještě, ale placky mi přijde už moc :-) Ale asi jsem na to prostě starý :-P
Trochu jsem se té G1 bál, ale byla skvělá, neni nad hardwarovou klávesnici :-) a Xperia pro je pro mě další G1 ;-)

Supík
Admin - ten hodnej
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Supík » čtv 22. led 2009 21:26:58

Takže tohle tričko Obrázek je objednaný :) Objednal jsem 30 kusů, tak snad jich bude dost ;) Tedy 160gr místo 200gr. Ale je zima, tak se tlustší trička unosej :)
Co se tyče barvy trička tak bude modré v mírně jiném odstínu než je na obrázku. Zkusím mezitím zajistit nějakou fotku toho materiálu.
Problém je, že díky většímu motivu to vyjde cca o 30Kc dráž než jsem myslel. tedy cca 200Kč. Teoreticky bych mohl vzit triko z levnějšího materiálu, ale to se musím rozhodnout do zítřka poledne. V každém případě tyhle první trička rozešlu jen za výrobní náklady :)

Další tričko by mohlo už být podobné tomu co navrhoval wolf co říkate? Jinak budu pracovat jeste na návrhu toho "evolucniho tricka" Budu se snazit ho cilit na jednobarevnou variantu aby to bylo co nejlevnější.

Add stojánky, dneska jsem zjišťoval rozměry jiného stojánku a zas je to cca o dva milimetry užší :/ ach jo. (hledám dál)

wolfy2k
Stálý androiďák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wolfy2k » pát 23. led 2009 11:09:14

Super, jsem na něj zvědavej, až ho budeš mít, tak ho musíš vyfotit naživo ;) 30 triček? čekáš asi velkej nápor androiďáku od 31.ledna co? :D

Supík
Admin - ten hodnej
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Supík » pát 23. led 2009 11:19:06

wolfy2k píše:Super, jsem na něj zvědavej, až ho budeš mít, tak ho musíš vyfotit naživo ;) 30 triček? čekáš asi velkej nápor androiďáku od 31.ledna co? :D
30 kusu protoze jinak by to bylo dost drahy. ;) 30 tricek je tak akorat aby se postupne rozebrali. Ono zajistovat tricka po 5ti kusech by bylo na mrtvici. ;) A i kdyby mi ta tricka zustala, tak mi to zily neutrha ;)

PŘEDOBJEDNÁVKY prosím sem do tohoto vlákna. Napište i velikosti. :)

Edit objednano:
2x S
6x M
10x L
10x XL
2x XXL

Předobjednáno:
Fabian 1x XL
Ge0rge 1x XL + 1x L
Wolfy2k 1x M

fabian
Stálý androiďák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fabian » pát 23. led 2009 14:42:25

Sup píše:PŘEDOBJEDNÁVKY prosím sem do tohoto vlákna. Napište i velikosti. :)
Ja bych prosil XL:). DIk

ge0rge
Droid
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ge0rge » pát 23. led 2009 17:11:11

2x XL ko díky :-), jinak totéž pak u "evoluce"
klidně to převedu na účet předem :-)

co se týče kvality a počtu barev, nešetři ... radši lepší než špatný, radši víc barev než málo ... vždyť jen na poštovným když si kupujeme G1 dáme 4x tolik o cene G1 ani nemluvě :-) Co třeba mikinu s kapucí místo trika ? :-)

trademark propaguje především kvalita a kvalita , a zrovna u nas mi laciny triko baby neodpusti :-D, rozeberou mě při kafi na šrot :-) a tím pádem i chudáka androida

Já vím, namítnete jestli chci styl a kvalitu zpracování za každou cenu, mám jít do iPhonu ... jenže to bych nesměl být povoláním z IT oboru a s historií programátora .... v tom případě nutně musím chápat iPhone za pěknou zlatou cihlu, kterou bych si ale nepořídil, p..ač bych to prostě mezi svými nevyargumentoval :-)

mak
Androiďák!

Příspěvek od mak » pát 23. led 2009 17:56:02

1. chcete ty tricka delat u nas nebo v zahranici ? Celkem se mi osvedcilo vic zahranici, clovek si posle AI do usa a za 14 dnu mu prijdou velmi kvalitni potisky na velmi dobrych trickach. Tech sluzeb, je pomerne hodne, a vetsina presahuje kvalitu pripadne moznosti ceskych potisku (oemezni na pocet barev, ceny sitotisku, atd ... )

2. celkem dobrej vyber je zde: http://www.cafepress.com/djtachyon a je videt, ze v jednoduchosti je sila, ostatne tu bych doporucil placce, pokdu bych si mel vybrat (placky nenosim) tak bych vzal jen tu bez napisu.

Supík
Admin - ten hodnej
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Supík » pát 23. led 2009 20:51:18

ge0rge píše:2x XL ko díky :-), jinak totéž pak u "evoluce"
klidně to převedu na účet předem :-)

co se týče kvality a počtu barev, nešetři ... radši lepší než špatný, radši víc barev než málo ... vždyť jen na poštovným když si kupujeme G1 dáme 4x tolik o cene G1 ani nemluvě :-) Co třeba mikinu s kapucí místo trika ? :-)

trademark propaguje především kvalita a kvalita , a zrovna u nas mi laciny triko baby neodpusti :-D, rozeberou mě při kafi na šrot :-) a tím pádem i chudáka androida

Já vím, namítnete jestli chci styl a kvalitu zpracování za každou cenu, mám jít do iPhonu ... jenže to bych nesměl být povoláním z IT oboru a s historií programátora .... v tom případě nutně musím chápat iPhone za pěknou zlatou cihlu, kterou bych si ale nepořídil, p..ač bych to prostě mezi svými nevyargumentoval :-)
Tak abych pravdu rekl, tak jsem se snazil ta tricka vybrat co nejlepe. Takze jsou to tricka Adler 200gr. Dokonce i pocet barev potisku jsou tri :) . Jediny kompromis jsem musel udelat v barve tricek. Budou uplne tmave modra. Problem byl, ze odstin modre dle original loga nebyl dostupny a vsechny ostatni odstiny modre byly nevyhovujici co se tyce barevneho kontrastu.
Jinak pokud bude zajem, tak se odvazim poridit nejaky mikci nebo tak neco :)

Mimochodem: narazil jsem na stojanek do kterého se vejde G1. Je hlinikovy, eloxovany, a v nozickach ma gumicky aby nejezdil po stole. Cena by byla i s potiskem cca 100Kc.
Viz real foto: http://androidforum.cz/images/store/stojanek01.jpg http://androidforum.cz/images/store/stojanek02.jpg http://androidforum.cz/images/store/stojanek03.jpg
mak píše:1. chcete ty tricka delat u nas nebo v zahranici ?
2. celkem dobrej vyber je zde: http://www.cafepress.com/djtachyon
Diky za tip. Pokud to bude nekdy potreba tak o tom zauvazuju. Ted jsem vyuzil mistni reklamky co mam asi tak "co bych 65x kamenem dohodil" :) uvidim jak dopadne kvalita.

mak
Androiďák!

Příspěvek od mak » pát 23. led 2009 22:53:42

Super, skoda, ze nebudou BLACK ... ja zvazuju CERNE (v nicem jinem nechodim) ;) Pokud by byly, vemu klidne dve v xxl ;)

huskye
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: SE Xperia pro MK16i

Příspěvek od huskye » pát 23. led 2009 23:04:08

No černé nebo bílé bych taky bral... chodim převážně ve hnědé a někdy oranžové, ale tyhle dvě barvy bych taky ještě sladil :-P Modrou mi ale žena nechce dovolit :-D
Kdyby bylo černé a na tom evoluce... hmmmm :-)
Trochu jsem se té G1 bál, ale byla skvělá, neni nad hardwarovou klávesnici :-) a Xperia pro je pro mě další G1 ;-)

ge0rge
Droid
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ge0rge » sob 24. led 2009 10:38:37

jen malou upravu objednavky prosim ... misto dvou XL jen jedno XL a k nemu jedno L ... diky

wolfy2k
Stálý androiďák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wolfy2k » sob 24. led 2009 12:01:33

Rád bych teda jedno velikosti M a jako předobjednávku chci další M podle mého návrhu, nebo tvého podle toho s čím příjdeš... ;)

Supík
Admin - ten hodnej
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Supík » sob 24. led 2009 14:46:29

wolfy2k píše:Rád bych teda jedno velikosti M a jako předobjednávku chci další M podle mého návrhu, nebo tvého podle toho s čím příjdeš... ;)
Oki wolfy :) beru na vedomi ;)

Supík
Admin - ten hodnej
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Supík » pon 26. led 2009 15:24:59

Trička budou cca příští úterý.. Pokud by jste mel někdo nějaký nápad na zajímavý motiv, tak ho sem klidně napište.. zkusím ho zpracovat.

cmugy
Nové Androidě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cmugy » pát 30. led 2009 13:36:51

Sup píše:Trička budou cca příští úterý.. Pokud by jste mel někdo nějaký nápad na zajímavý motiv, tak ho sem klidně napište.. zkusím ho zpracovat.
ach jo, právě sem se dověděla že je zde zase jako vždy moc lidí co si frčí do grafiky...budu dělat uklízečku:D:D
no, ty placky...trashy poodle sou dobré, jen vím že tady kousek ode mě (bydlím 14 km od zlína) nějaký chlapík dělá placky myslím ještě za levnějc, možnost i stříbrno/černé, svítící, látkové...má toho moc a navíc dá na osobní kontakt což já taky:-)
http://nightmare.cz/
navíc trashy kradou nápady což se mi od nich silně nelíbí...ale co, každý chceme nějak vydělávat...:-)
můj muž se jmenuje G1orge...

Supík
Admin - ten hodnej
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Supík » pát 30. led 2009 13:56:18

cmugy píše: ...budu dělat uklízečku:D:D
jestli myslis, ze ja delam do grafiky tak me rovnou skrtej ;) ja kdyz chci nakreslit beranka, tak jedine ze nakreslim tu krabici co v ni je zavrenej ..chudacek chlupatej 8-)
a diky za tip na night plackala ;)

pete.vlk
Stálý androiďák

Příspěvek od pete.vlk » pát 06. úno 2009 17:12:28

chtěl bych placku,kdyby se něco opravdu rozjíždělo,tak hned beru a chci dvě :-) pro jistotu
kde že se to dá objednat?
Nokia 8800 Carbon Arte + T-Mobile G1 -už je pryč!
Nyní jedu na Apple iPhone 3GS.
Až budou vycházet aktualizace na Android tak často,aby systém nelagoval a byl něco k světu - vrátím se k této platformě zpět. Do té doby pápá :)

sup-na-dovolene

Příspěvek od sup-na-dovolene » pát 06. úno 2009 17:47:38

pete.vlk píše:chtěl bych placku,kdyby se něco opravdu rozjíždělo,tak hned beru a chci dvě :-) pro jistotu
kde že se to dá objednat?
Objednat si je muzes prave tim ze sem napises o svem zajmu o ne. Placky budu delat az dojdou tricka. Tricka maji zpozdeni..agentura omylem objednala gr160 misto 200 gramovych jak jsem chtel. Takze cekam az dodaji ty 200gr. Ty 160tky jsou fakt naprd. Takze prosim jeste vydrzte. :)

pete.vlk
Stálý androiďák

Příspěvek od pete.vlk » pát 06. úno 2009 17:50:23

díky za fofr rychlou odpověď,vydržím.
Nokia 8800 Carbon Arte + T-Mobile G1 -už je pryč!
Nyní jedu na Apple iPhone 3GS.
Až budou vycházet aktualizace na Android tak často,aby systém nelagoval a byl něco k světu - vrátím se k této platformě zpět. Do té doby pápá :)

Odpovědět

Zpět na „O tomto fóru“