O tomto fóruSmyčka při přihlášení, odhlašování a RSS

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
vjtz
Stálý androiďák
Reputace: 0

Smyčka při přihlášení, odhlašování a RSS

Příspěvek od vjtz » ned 06. led 2013 22:28:46

Průběžně se mi stávají dvě velmi nemilé věci: když se přihlásím, web mě posléze přesměruje zpět na přihlašovací stránku, kde se musím znovu přihlásit. Tohle se opakuje klidně několikrát za sebou. Používám Firefox vybavený doplňky typu NoScript, AdBlock a Cookie Monster, ale pro Androidforum mám povolené vše potřebné a na jiném webu se mi to nestává. V Opeře a mobilním Firefoxu se to stává také, ale o poznání méně. Také mě dostává, když odešlu příspěvek do diskuze a najednou vidím, že jsem odhlášen, přičemž u mého příspěvku svítí proužek, že jsem on-line. :-) Netušíte někdo, čím by to mohlo být?
Měl bych ještě jednu žádost na adminy, pokud to není velký problém. Nešlo by, prosím, zapnout RSS i pro jednotlivá témata? Našel jsem jen RSS vypisující všechny diskuze, ale zajímaly by mě RSS jen pro konkrétní modely apod.
Díky! :-)

korenisko
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Galaxy S6
Tablet: ZenPad Z380kl

Re: Smyčka při přihlášení, odhlašování a RSS

Příspěvek od korenisko » čtv 07. úno 2013 9:23:24

Toto sa mi stáva takisto. Používam Firefox 18.0.2 . Nemôžem sa prihlásiť. Po prihlásení som znova na prihlasovacej obrazovke. Čím to je?
Galaxy S6 & ZenPad Z380kl

StSv
Robot
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Xiaomi MI3 iPhone 5S nebo SGS3 podle nálady

Příspěvek od StSv » ned 24. bře 2013 9:19:27

Sice nerad oživuji stará témata, ale... to RSS jen pro jednotlivé kategorie (nebo ještě lépe jen pro jednotlivá témata) bych rozhodně moc uvítal!
/EDIT: Sorry, jsem slepej. Pro ostatní RSS sosáky:
Sup píše:Ano lze to: stačí do adresy feedu zadat číslo vlákna
pro SGS II je to např.:
http://androidforum.cz/feed.php?f=221

esence77
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Lenovo A660 [Prestigio 7777]

Příspěvek od esence77 » stř 05. úno 2014 12:24:26

Problem s prihlasenim/zacyklenim do tohoto fora jsem mel na nekterych PC taky. Pomohlo smazat cookies pro androidforum - ve Firefoxu nejrychleji prave mysitko na strance > Zobrazit informace o strance > Bezpecnost > Zobrazit cookies > Hledat androidforum.cz > Odebrat vsechny.
Zrejme se nejaky cookie 'zapomnel' kde nemel.

Odpovědět

Zpět na „O tomto fóru“