O tomto fóruProč je ramon.dexter moderátorem?

Zamčeno

Autor tohoto vlákna
Case
Kyborg
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Vodafone 845 - ZTE Blade - Samsung Galaxy S
Kontaktovat uživatele:

Proč je ramon.dexter moderátorem?

Příspěvek od Case » sob 14. srp 2010 13:16:33

Sice si to koleduje o flame a Sup z toho jistě nebude mít radost, jelikož mě žádal, ať si ho pokud možno nevšímám, ale mě už to fakt nebaví.

Proč je tu někdo jako ramon.dexter moderátorem, místo aby to byl řadový návštěvník s minimálně prvním varováním před banem? Je na lidi naprosto bezdůvodně hnusný tak, že i já, o kterém si většina lidí myslí, že je arogantní idiot, se chytám za hlavu, jeho rady jsou přinejmenším v polovině případů sice rychlé, ale úplně špatné, a když ho opravíte, tak po vás ještě plive.

Jsem si takřka jistý, že nejsem jediný, kdo s ním má takové zkušenosti. Vlastně spíš nevím, jestli s ním někdo má zkušenosti jiné.

A hlavní dotaz, na který mě už delší dobu opravdu velmi zajímá jednoznačná odpověď - je tedy s ohledem na to, že je stále moderátorem a stále s ním nikdo nic nedělá, takové chování vzorem toho, jak by to mělo tady na fóru vypadat? Stačí mi bohatě prosté ano/ne.

ramon.dexter
Moderátor
Reputace: 46
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi 9/stock ROM
Tablet: huawei mediapad 8.3 - stock

Re: Proč je ramon.dexter moderátorem?

Příspěvek od ramon.dexter » sob 14. srp 2010 13:36:37

A teď tu o perníkový chaloupce.
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)

spot
Androiďák!
Reputace: 0

Příspěvek od spot » sob 14. srp 2010 14:14:44

tuto otazku si kladiem aj ja... keby to bol moj web tak tu bude moderatorom do prveho prispevku... niekedy mam dojem ze jeho ulohou je odradit ludi od tohoto webu

d750
Kyborg
Typ mobilu / ROM: Dell Streak
Twitter: d750
Tablet: Asus EEE Pad

Příspěvek od d750 » sob 14. srp 2010 14:16:03

Mam nápad prodáme ho a koupíme si někoho jiného.

cryingfreeman
Droid

Příspěvek od cryingfreeman » sob 14. srp 2010 14:21:57

vcelku s Casom súhlasím, nevravím, že pri niektorých spameroch so zbytočnými otázkami by ani mne neušli nervy, ale zdrbať praktický každého není pre toto forum dobrá reklama... keď nechcem dotyčnemu poradiť, tak radšej nič nepíšem
Samsung GALAXY prvý na Slovensku , 8G internal memory, 16 gb micro SDHC card, t-mobile web´n walk 3 giga

Samsung Galaxy Tab 8.9 P7300 32 GB 3G

twitter: @cryingfreeeman

jonathanio
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Huawei Mate 10 Pro
Tablet: iPad Air 2

Příspěvek od jonathanio » sob 14. srp 2010 17:42:23

Já byl s jeho pomocí zatím vždycky spokojený. Sice jsem si potom většinou připadal jako malý harant, který dostal vynadáno, ale účel to splnilo, on pomohl a já se poučil.
Takže ve finále mi jako moderátor vůbec nevadí.

Petr117
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Motorola Milestone

Příspěvek od Petr117 » sob 14. srp 2010 18:18:28

Mě osobně ramon.dexter nevadí.. Ale jsou tu jiní šťouralové, kteří by si měli prvně uklidit svůj pokojíček a pak něco říkat o ostatních.. Vadí mě, že tu jsou někteří, kteří odpovídají tak, aby ukázali své super schopnosti a mohli se povyšovat nad ostatní..
To jestli je ramon.dexter moderátorem je věc adminů, kteří musí vědět s kým spolupracovat a s kým ne.. Mě osobně toto téma připadá naprosto zbytečné a poprosil bych o LOCK..
HTC Evo 3D

matata
Robot
Typ mobilu / ROM: GNEXUS

Příspěvek od matata » sob 14. srp 2010 19:05:55

Take souhlasim s Casem... resp. oba se chovate hrozne arogantne, ale Case ma alespon kupu znalosti. Celkove mi to projde skoda, protoze tim spoustu novacku odradite. Ja uz jsem si na to zvykl, ze od vas dvou se nejake mile odpovedi nedockate, ale u Case je to vykompenzovano tim, ze se dozvite spravnou odpoved, coz se u ramona bohuzel casto rict neda...

GMKcz
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: SGS2 + GTab 8.9
Twitter: http://www.twitter.com/GMKcz

Příspěvek od GMKcz » sob 14. srp 2010 19:14:26

matata píše:Take souhlasim s Casem... resp. oba se chovate hrozne arogantne, ale Case ma alespon kupu znalosti. Celkove mi to projde skoda, protoze tim spoustu novacku odradite. Ja uz jsem si na to zvykl, ze od vas dvou se nejake mile odpovedi nedockate, ale u Case je to vykompenzovano tim, ze se dozvite spravnou odpoved, coz se u ramona bohuzel casto rict neda...
Tak tak.. pod tohle se podepíšu :)
Obrázek

Autor tohoto vlákna
Case
Kyborg
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Case » sob 14. srp 2010 19:22:30

Petr117: Jenom technická - když už chceš kolem sebe mávat podobnými výpady, tak měj aspoň dost odvahy na to toho, o kom mluvíš, jmenovat konkrétně a neschovávej se za to trapné čecháčkovské "nebudu jmenovat, ale jsou tu tací..."

A samozřejmě, že je to věcí adminů. Taky moje dotazy směřovaly na ně a ne na tebe.

ipetr
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Desire Z
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ipetr » sob 14. srp 2010 19:26:24

GMKcz píše:
matata píše:Take souhlasim s Casem... resp. oba se chovate hrozne arogantne, ale Case ma alespon kupu znalosti. Celkove mi to projde skoda, protoze tim spoustu novacku odradite. Ja uz jsem si na to zvykl, ze od vas dvou se nejake mile odpovedi nedockate, ale u Case je to vykompenzovano tim, ze se dozvite spravnou odpoved, coz se u ramona bohuzel casto rict neda...
Tak tak.. pod tohle se podepíšu :)
Ano i já se pod tyto slova podepíšu. U pár reakcí mne přístup ramon.dextera opravdu překvapil. Ale nesuďme ho tak rychle, třeba má nějaký vnitřní problém a takto se s ním jen vyrovnává.
Nexus 5

yonah
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Nexus One
Twitter: http://twitter.com/yonah

Příspěvek od yonah » sob 14. srp 2010 19:28:03

Souhlas s Casem. ramon.dexter je přinejmenším drzý, na uživatele většinou ošklivý a jeho rady stojej za starou belu. Navrhuji alespoň odebrat práva moderátora. On se divně chová i jinde. Prostě mám z jeho psaného projevu tady i na Twitteru pocit, že neni zcela normální.
oblíbené aplikace a hry.

Elischka
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: HTC Wildfire
Twitter: http://twitter.com/Elischka001
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elischka » sob 14. srp 2010 19:33:57

ipetr píše:Ano i já se pod tyto slova podepíšu. U pár reakcí mne přístup ramon.dextera opravdu překvapil. Ale nesuďme ho tak rychle, třeba má nějaký vnitřní problém a takto se s ním jen vyrovnává.
Pokud má někdo vnitřní problém a musí to ventilovat takto, nemá moderovat fórum. IMHO.
TCDJTCJVDANCF

HTC Wildfire, Android 2.2.1

ramon.dexter
Moderátor

Příspěvek od ramon.dexter » sob 14. srp 2010 19:39:09

yonah píše: Prostě mám z jeho psaného projevu tady i na Twitteru pocit, že neni zcela normální.
´

Ano, to mi říká plno lidí ;)

Heh, fakt se mi líbí jak mě tady rozebíráte, co takhle založit nějakej fanklub, případně hateclub, co? Hele, už to tady zavřete, význam to nemá. POkusim se trošku poučit, přinejmenším se pokusim nereagovat na pitomce který nejsou schopný nahlídnout do manuálu.

Ale to jestli jsem nebo nejsem moderátor záleží na adminech. A jelikož mi nikdo z adminů za moje chování nedal za uši...Tak jim to asi nijak nevadí, nebo nemají potřebu to řešit.

Takže asi tak.
Naposledy upravil(a) ramon.dexter dne sob 14. srp 2010 19:41:14, celkem upraveno 1 x.

ipetr
Stálý androiďák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ipetr » sob 14. srp 2010 19:40:03

Elischka píše:
ipetr píše:Ano i já se pod tyto slova podepíšu. U pár reakcí mne přístup ramon.dextera opravdu překvapil. Ale nesuďme ho tak rychle, třeba má nějaký vnitřní problém a takto se s ním jen vyrovnává.
Pokud má někdo vnitřní problém a musí to ventilovat takto, nemá moderovat fórum. IMHO.
Ano, to sice mohou tušit nebo spíše o tomto mohou být přesvědčeni ostatní ale samotná osoba si toto většinou ani neuvědomuje. Je jen na jeho inteligenci a schopnosti přiznání a uvědomění si své chyby a následné chuti a hlavně síle toto řešit. Alkoholik kterému budeš tvrdit že je alkoholik nebude vyléčen dřív, než si uvědomí sám že je opravdu alkoholik a než nebude vnitřně přesvědčen že se chce vyléčit. To byl jen příklad který se nejspíš netýká ramon.dextera.
Nexus 5

Petr117
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Motorola Milestone

Příspěvek od Petr117 » sob 14. srp 2010 19:48:01

To Case : Dobře schovával jsem se.. ;) Já si vážím lidí, co umí poradit a to ty umíš, ale je hodně důležité, jakým stylem poradíš..
HTC Evo 3D

ipetr
Stálý androiďák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ipetr » sob 14. srp 2010 19:50:26

ramon.dexter píše:
yonah píše: Prostě mám z jeho psaného projevu tady i na Twitteru pocit, že neni zcela normální.
´

Ano, to mi říká plno lidí ;)

Heh, fakt se mi líbí jak mě tady rozebíráte, co takhle založit nějakej fanklub, případně hateclub, co? Hele, už to tady zavřete, význam to nemá. POkusim se trošku poučit, přinejmenším se pokusim nereagovat na pitomce který nejsou schopný nahlídnout do manuálu.

Ale to jestli jsem nebo nejsem moderátor záleží na adminech. A jelikož mi nikdo z adminů za moje chování nedal za uši...Tak jim to asi nijak nevadí, nebo nemají potřebu to řešit.

Takže asi tak.
Víš, tady nejde ani o to, že někdy chybně poradíš, nejsme stroje, jsme jen lidé. (K tomuto jen malé doplnění, už dávno jsem zjistil, že kvalita je lepší než kvantita, takže než radit blbě, tak raději neradit vůbec.) Tady se hlavně diskutuje neslušnost tvých reakcí a to, že i když jsou to otázky blbé, pro tebe k zasmání a pobuřují tě, neznamená, že máš reagovat neslušně. Víš kolikrát jsem jako admin už po telefonu radil, že když jim nejde přihlásit se, že stačí zapnout Num Lock, a když mi jedna uživatelka za den volala 4x, ani pak jsem jí neposlal do pr..le.
Nexus 5

Autor tohoto vlákna
Case
Kyborg
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Case » sob 14. srp 2010 19:53:06

Jenom abychom v tom měli jasno - smyslem založení tohohle vlákna NEBYLO to, aby ramon přišel o moderátorství. Spíš jsem (asi hodně naivně) doufal, že by ho mohlo trochu probrat. Situace, kdy ramon moderátorem zůstane a začne se aspoň trochu chovat jako myslící lidská bytost, je mi mnohem sympatičtější než situace, kdy to bude dál stejný idiot, akorát bez moderátorského postu...

Ano, jsem hodně naivní.

No a pak bych kromě toho rád znal odpovědi na těch několik prostých otázek, které jsem položil. Protože už chci konečně jasně vědět, na čem jsme.

ramon.dexter
Moderátor

Příspěvek od ramon.dexter » sob 14. srp 2010 19:59:53

Casi, pokud jsi to nepochopil, ano, nakoplo mě to. Představ si že jo. MInimálně tak že se nebudu projevovat tam kde nemám. A pokud se budu snažit radit, bude to (podle mýho nejlepšího mínění) jak nejlíp umím.

Stačí? Tuhle frašku by už bylo dobrý ukončit.
Naposledy upravil(a) ramon.dexter dne sob 14. srp 2010 20:03:02, celkem upraveno 2 x.

Autor tohoto vlákna
Case
Kyborg
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Case » sob 14. srp 2010 20:01:24

Ne, to jsem, přiznávám se, nepochopil.

ramon.dexter
Moderátor

Příspěvek od ramon.dexter » sob 14. srp 2010 20:02:44

A co jsi konkrétně nepochopil? To že se začnu chovat jako myslící lidská bytost? Nebo to že budu radit jenom tam kde mám co říct?

ipetr
Stálý androiďák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ipetr » sob 14. srp 2010 20:21:25

Navrhuji dodělat do fóra možnost označení příspěvku jako nesmyslu, neslušné reakce, nebo jen status dobrý příspěvek/špatný příspěvek. No a pokud bude mít osoba určitý poměr dobrých/špatných příspěvků, mohli by admini zakročit.
Pokud toto je už zapracováno omlouvám se že jsem to přehlédl.
Nexus 5

ramon.dexter
Moderátor

Příspěvek od ramon.dexter » sob 14. srp 2010 20:24:19

vedle tlačítka "citovat" je vykříčník v trojúhelníku, kterej slouží k nahlašování příspěvků

ipetr
Stálý androiďák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ipetr » sob 14. srp 2010 20:31:23

ramon.dexter píše:vedle tlačítka "citovat" je vykříčník v trojúhelníku, kterej slouží k nahlašování příspěvků
Ano, tam mohu nahlásit kde co, jenže já nechci nahlásit nelegální nebo pirátský sw, či další tři akce které se nabízejí.
Já chci ohodnotit kvalitu příspěvku a neboj, není to jen kvůli tobě, ono i některé otázky či reakce ostatních přispěvatelů stojí za ohodnocení.
Nexus 5

d750
Kyborg
Typ mobilu / ROM: Dell Streak
Twitter: d750
Tablet: Asus EEE Pad

Příspěvek od d750 » sob 14. srp 2010 20:50:07

Mam nápad složíme se na hitmana a bude po problémech.

-Pavel-
Kyborg
Reputace: 66
Typ mobilu / ROM: Galaxy S21 5G

Příspěvek od -Pavel- » sob 14. srp 2010 21:07:06

Já musím také něco přihodit. Ono spousta uživatelů přes 1000-2000 příspěvků se chová povíšeně k začátečníkům a mírně pokročilím. Četl jsem hodně povíšených odpovědí a děje se tak dnes a denně. Ono každý nějak začínal a to spousta těchto členů už zapoměla, bohužel. ;)
Samsung Galaxy S21 5G 128GB Phantom Gray - Spigen Liquid Air Black
Intel® Core™ i5-8300H 4GHz / Kingston 32GB DDR4 / NVIDIA® GeForce® GTX 1050 4GB / ADATA SSD 512GB / Seagate HDD 2TB - 1TB
24.5" Acer Predator XB253QGP / Acer Predator Cestus 350

Supík
Admin - ten hodnej
Reputace: 250
Typ mobilu / ROM: MI9 + HTC G1
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Supík » sob 14. srp 2010 21:24:03

Ramon.Dexter dostal zpetnou vazbu, ktera mu mozna schazela. Je videt, ze Ramon si to snad vzal k srdci a bude to uz ok. (Ramon ode mne dostane jeste PM)
Nebudu to ted dal rozpitvavat a beru to jako namet na intenzivni reseni.. prosim vsechny kdo se citi jednanim Ramona.Dextera pohorseni aby mi o tom napsali PM.

Jeste si neodpustim mozna zbytecnou vyzvu vsem androidakum: Prectete si prosim vsichni xsoftovo motto tohoto fora. Hodne veci je tim receno a pokud narazite na nejaky problem, piste to rovnou moderatorum nebo mne. Podivame se na to.

GMKcz mne uz pred casem navedl na nejaky system "podekovani" + a - u prispevku. Zatim jsem u nej narazil na kolizi s seo pluginem fora, takze jeste chvili potrva nez ho nasadim na forum. Urcite jsem ale vzdy radsi, kdyz si komunita dokaze nejaky problem vyresit sama .. zavadeni dohledovych systemu je cesta do pekel.
Pokud vám AndroidForum pomohlo, tak jej prosím sdílejte a lajkute na FB a dalších sociálních sítích. A nebo ho třeba i podpořte vypnutím adbloku a nebo pošlete donation ..viz pravý sloupec. AF to potřebuje. Díík

Zamčeno

Zpět na „O tomto fóru“