O tomto fóruNová verze AndroidFóra - informace o postupu a možné pomoci

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Supík
Admin - ten hodnej
Reputace: 250
Typ mobilu / ROM: MI9 + HTC G1
Kontaktovat uživatele:

Nová verze AndroidFóra - informace o postupu a možné pomoci

Příspěvek od Supík » pon 13. dub 2015 10:03:09

Už jsem na sklonku loňského roku ohlašoval přípravu přechodu AndroidFóra na novou verzi systému phpBB. Bohužel se tento proces zaseknul a to hlavně z důvodu nepřipravenosti oblíbené modifikace Reputačního systému.
Bohužel autor tohoto systém nemá čas na vývoj a dostupná verze není dostatečně připravena pro ostrý provoz. Nyní tedy zvažuji jak dál. Zda dále čekat a nebo se vrhnout do nové verze s tím, že reputační systém bude na pár měsíců zmražen nebo dostupný jen v omezené funkcionalitě. Pokud máte někdo možnost mi s tímto rozhodováním pomoci jak názorem tak pomocí při prácí s php kódem, tak si o tom povězme zde ve vlákně.

Nová verze phpbb je pro běh a rozvoj důležitá hlavně v absolutním oddělení všech modifikací ve fóru od samotného jádra systému. Tím se velmi zlepšují možnosti při ugradech a při vývoji. Proto teď sháním někoho kdo by mi byl schopen pomoci právě s tím reputačním systémem a po vyřešení několika zásadníh nedostatků jsem mohl přepnout fórum na novou verzi.

Co by přinesla nová verze fóra:
- vyladěnější vzhled a funkci fóra na tabletech a mobilech
- novou velmi vhodně vylepšenou šablonu prosilver
- nový systém notifikací
- možnost přihlašování přes sociální sítě (funguje to trošku jinak než je běžné.. fórum ani uživatele to nestaví do role závislosti na té sociální síti)
- podporu gravataru
- konec problému s posouváním času
- vylepšená práce s přílohami
- spousta drobných vylepšení
Celkově nová verze fóra nepřináší revoluci, ale pouze velmi zpříjemňuje požívání fóra a orientaci na něm.
Děkuji za všechny případné nabídky. Detaily když tak dořešíme přes PM.

Pokud vám AndroidForum pomohlo, tak jej prosím sdílejte a lajkute na FB a dalších sociálních sítích. A nebo ho třeba i podpořte vypnutím adbloku a nebo pošlete donation ..viz pravý sloupec. AF to potřebuje. Díík

pRo_lama
Moderátor
Reputace: 326
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8
Twitter: pRo_lama
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová verze AndroidFóra - informace o postupu a možné pomoci

Příspěvek od pRo_lama » ned 26. dub 2015 8:06:37

Treba si stanoviť nejaké podmienky a podľa nich to asi vyriešiť.

Ako dlho bude trvať to, aby si zmigroval súčasný systém reputácií do nového phpBB ? => Má zmysel zdržiavať celý presun kvôli reputáciám ? => Si si istý, že nájdeš niekoho kto ti s tým pomôže a či bude fungovať na novej verzii phpBB ? => Nie je možné spraviť to, že sa zaobstará nový systém a iba sa prekonvertujú body ? => Čo obnáša dočasné pozastavenie tohto systému ?

To sú také menšie myšlienky, ktoré ma napadajú. :)
MOBIL: Samsung Galaxy S8 (64 GB) | TABLET: Nexus 7 (2013)
GADGET: Samsung Gear S2 (SM-R720) + Samsung Gear Fit (SM-R350) + Sony SmartWatch 2

aldabubo
Moderátor
Reputace: 45
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7 PRO
Mobil 2 / ROM: Ulefone Power3, Samsung GalaxyNote3a4, Xiaomi Mi9T
Tablet: Huawei MediPad M5 10.8
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová verze AndroidFóra - informace o postupu a možné pomoci

Příspěvek od aldabubo » ned 26. dub 2015 8:11:57

Čekat s přesunem na reputační systém je zbytečné. Proč ? Bez reputací se obejdeme. Ano, potěší to, ale nepotřebuji to k životu. Peníze to nežere ani nevytváří, takže je to jen psychologická pomůcka. Jsem pro převod.
Čtení o základech Androidu, nastavení telefonu, kontaktů, zvonění atd. Hledej zde: Android Expert

Odpovědět

Zpět na „O tomto fóru“