O tomto fóruOdebrání práv členovi pRo_lama

Informace o tomto fóru a obecná oznámení. Diskuze a pripomínky k tomuto fóru.
Zamčeno
RychJ
Robot
Příspěvky: 901
Registrován: čtv 30. pro 2010 16:10:12
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10+ 128Gb black
Tablet: Samsung Galaxy Tab S3
Rom: Stock

Odebrání práv členovi pRo_lama

Příspěvek od RychJ »

Prosím hlavního admina aby prověřil a nejlépe odebral práva členovi pRo_lama.
To co předvádí v tématu Samsung S7 je už trošku moc!

Děkuji
Uživatelský avatar
pRo_lama
Moderátor
Příspěvky: 6424
Registrován: pon 06. pro 2010 7:41:23
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8
Twitter: pRo_lama
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Odebrání práv členovi pRo_lama

Příspěvek od pRo_lama »

Dvacáté:
VŽDY RESPEKTUJ ROZHODNUTÍ MODERÁTORA! Nesouhlasíš-li s jeho postupem, obrať se na administrátora fóra - vždy se dá najít oboustranně výhodné řešení. V žádném případě se však neuchyluj k nadávkám, jízlivým poznámkám, záměrnému porušování pravidel nebo k obcházení moderátorova rozhodnutí.

Odur už dostal BAN, za to že to potom zobral osobne cez PM.

Adminy: Supik | don_alex
MOBIL: Samsung Galaxy S8 (64 GB) | TABLET: Nexus 7 (2013)
GADGET: Samsung Gear S2 (SM-R720) + Samsung Gear Fit (SM-R350) + Sony SmartWatch 2
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: Odebrání práv členovi pRo_lama

Příspěvek od don_alex »

Ale ale, docela by mě zajímalo, copak tam pRo_lama předvádí? Možná špatně vidím, tak bych potřeboval trochu napovědět...
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
Uživatelský avatar
pRo_lama
Moderátor
Příspěvky: 6424
Registrován: pon 06. pro 2010 7:41:23
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8
Twitter: pRo_lama
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Odebrání práv členovi pRo_lama

Příspěvek od pRo_lama »

viewtopic.php?t=77863" onclick="window.open(this.href);return false;

Zvyšok v PM.
MOBIL: Samsung Galaxy S8 (64 GB) | TABLET: Nexus 7 (2013)
GADGET: Samsung Gear S2 (SM-R720) + Samsung Gear Fit (SM-R350) + Sony SmartWatch 2
RychJ
Robot
Příspěvky: 901
Registrován: čtv 30. pro 2010 16:10:12
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10+ 128Gb black
Tablet: Samsung Galaxy Tab S3
Rom: Stock

Re: Odebrání práv členovi pRo_lama

Příspěvek od RychJ »

Koukni se do sekce Samsung Galaxy S7, třeba do tématu Nougat 7....
Pokid.mu dojdou argumenty, téma zamkne. Nepřipustí jiný názor a jeho arogantní odpovědi snad stačí, ne?
Zamyka vše co se mu nehodí, viz toto vlakno.
DirtyKing
Stálý androiďák
Příspěvky: 229
Registrován: úte 03. kvě 2011 4:50:57
Typ mobilu / ROM: OnePlus 5T
Rom: Stock

Re: Odebrání práv členovi pRo_lama

Příspěvek od DirtyKing »

Omlouvám se, že vstupuji do tématu. Ale schválně jsem si pročetl témata v kategorii S7 a povýšené a arogantní jednání je z nich více než zřejmé. Pokud by se takto primitivně a arogantně chovalo více moderátorů, tak myslím, že sem moc lidí chodit nebude. Evidentně chování tohoto moderátora zde rozčiluje více lidí. To jen pohled nezaujatého člověka :roll:
RychJ
Robot
Příspěvky: 901
Registrován: čtv 30. pro 2010 16:10:12
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10+ 128Gb black
Tablet: Samsung Galaxy Tab S3
Rom: Stock

Re: Odebrání práv členovi pRo_lama

Příspěvek od RychJ »

DirtyKing: Diky za nazor, jsem rad, ze jeho chovani nevidim sam...
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: Odebrání práv členovi pRo_lama

Příspěvek od don_alex »

Pánové, to téma jsem si pročetl a arogantní příspěvky tam skutečně jsou, ale ne ty od pRo_lamy. To se na mě nezlobte, ale vždy reagoval věcně a bez urážení, zatímco někteří jiní se schylovali až k nadávkám, protože se jim jeho odpověď nelíbila. Takže toto téma bych oficiálně uzavřel a doporučuji, abyste se trochu zamysleli sami nad sebou.

Původní téma odemykám, protože je zbytečné, aby za hulvátství a neukočírované nervy některých jedinců pykali všichni ostatní, nicméně nedivím se, že po té smršti na jeho hlavu téma zamkl. Poprosil bych, aby se v tématu dále diskutovalo věcně a ideálně aby se zapojovali pouze ti, kteří N už mají nebo ho měli a z nějakého důvodu se vrátili zpět.

Ještě dodám, že konkrétně v uvedeném tématu pRo_lama nasbíral za své "arogantní" chování daleko víc (kladných) reputačních bodů, než všichni ostatní dohromady. Přesně 5:0....
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
RychJ
Robot
Příspěvky: 901
Registrován: čtv 30. pro 2010 16:10:12
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10+ 128Gb black
Tablet: Samsung Galaxy Tab S3
Rom: Stock

Re: Odebrání práv členovi pRo_lama

Příspěvek od RychJ »

Viz PM Supikovi...
Uživatelský avatar
unavix
Kyborg
Příspěvky: 8453
Registrován: stř 05. led 2011 20:56:35
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7 Pro 12/256GB, Android 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Odebrání práv členovi pRo_lama

Příspěvek od unavix »

Co se to tady rozmáhá za módu? Uživatelé si stěžují na moderátory a chtějí exemplární potrestání :DD No tak k tomu musím něco napsat.

TOHLE JE ČISTĚ MŮJ OSOBNÍ NÁZOR, NENÍ TO OFICIÁLNÍ STANOVISKO FÓRA!

Pro všechny stěžovatele - račte si laskavě vytáhnout hlavu z prdele! Návštěvnost na tomto fóru je čistě dobrovolná! Nikdo Vás sem nenutí chodit. Hlavně nikomu nevyhrožujte, že půjde jinam. Běžte, nikdo Vás tu nedrží. Pokud si myslíte, že jsou lepší fóra s lepšími informacemi a moderátory tak vpřed. Jestli hledáte nějakou LGBT komunitu genderově správně orientovanou na evropské hodnoty tak jste tu špatně.
Pokud sem chodit chcete, jste vítáni. V tom případě ale dodržujte psaná i nepsaná pravidla fóra! Jedno z nich je, že šéf je tu moderátor!
Na jiných webech to moderátoři berou u držky na první dobrou a nikdo si tam nedovolí ani pínout, protože by hned papal banán nejmíň na měsíc.
Tady je moc velká demokracie a tak tady furt někdo pindá.
Laskavě si uvědomte, že se moderátoři nepotýkají jen s extrémně vzdělanými uživateli, ale i s jedinci ducha mdlého a jejich práce je tudíž náročnější. Do jaké skupiny se zařadíte nechám čistě na vás.


Abych plačkům ušetřil práci, tak jsem svůj příspěvek rovnou nahlásil a požádal o exemplární potrestání.
Bůh odpouští, JÁ NE!
JirkaH76
Robot
Příspěvky: 737
Registrován: úte 31. kvě 2011 9:17:38
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy A40
Mobil 2 / ROM: HUAWEI Y3 II
Tablet: Sencor Element 10.1
Tablet 2 / ROM: Samsung Galaxy Tab E 9.6 SM-T560
Rom: stock

Re: Odebrání práv členovi pRo_lama

Příspěvek od JirkaH76 »

LGBT? Evropske hodnoty? Tobe koukam taky preskocilo?
Uživatelský avatar
Ekky
Androiďák!
Příspěvky: 318
Registrován: sob 09. dub 2016 18:19:26
Typ mobilu / ROM: BlackBerry
Mobil 2 / ROM: Asus ZenFone

Re: Odebrání práv členovi pRo_lama

Příspěvek od Ekky »

unavix píše:Co se to tady rozmáhá za módu? Uživatelé si stěžují na moderátory a chtějí exemplární potrestání :DD No tak k tomu musím něco napsat.

TOHLE JE ČISTĚ MŮJ OSOBNÍ NÁZOR, NENÍ TO OFICIÁLNÍ STANOVISKO FÓRA!

Pro všechny stěžovatele - račte si laskavě vytáhnout hlavu z prdele! Návštěvnost na tomto fóru je čistě dobrovolná! Nikdo Vás sem nenutí chodit. Hlavně nikomu nevyhrožujte, že půjde jinam. Běžte, nikdo Vás tu nedrží. Pokud si myslíte, že jsou lepší fóra s lepšími informacemi a moderátory tak vpřed. Jestli hledáte nějakou LGBT komunitu genderově správně orientovanou na evropské hodnoty tak jste tu špatně.
Pokud sem chodit chcete, jste vítáni. V tom případě ale dodržujte psaná i nepsaná pravidla fóra! Jedno z nich je, že šéf je tu moderátor!
Na jiných webech to moderátoři berou u držky na první dobrou a nikdo si tam nedovolí ani pínout, protože by hned papal banán nejmíň na měsíc.
Tady je moc velká demokracie a tak tady furt někdo pindá.
Laskavě si uvědomte, že se moderátoři nepotýkají jen s extrémně vzdělanými uživateli, ale i s jedinci ducha mdlého a jejich práce je tudíž náročnější. Do jaké skupiny se zařadíte nechám čistě na vás.


Abych plačkům ušetřil práci, tak jsem svůj příspěvek rovnou nahlásil a požádal o exemplární potrestání.
Co ti meleš za hovna? Jakej šéf moderátor?
Pokud moderátor nedokáže řešit problémy i pod tlakem tak pak nemá co moderátora dělat. A už vůbec ne si hrát na Bigbosse a tím svou hodnost nezneuzivat. Ano pravudla se mají dodržovat ale stejná pravidla platí i pro moderátory. To že je tu něco víc je jen vůle admina který mu důvěřuje že povede fórum v pořádku.
Pokud nakrmis někoho bananama hen proto že se o tebe otřel připomínkou nebo spochybnil tvé příspěvky,tak fakt bys moderovat neměl.
Dělám taky moderátora, vím jaký to je dokonce trocha ty arogance občas potřeba je. Ale určitě banány nerozdavam hned když se o mě jen slovem dotkne. To pak bych se mohl radit mezi ty pacose který tady ty zminujes. Ano sme něco víc ale pro chod fóra a ne abychom se chovaly jako někteří nastevnici,jak idioti.
Moderátor by měl mít hlavně navrch tím že dokáže řešit problém s chladbou hlavou a tím myslím řešit a ne se na to vysrat a vyřešit to banem. To je nesmysl.
A taky jdu teď nahlásit svůj příspěvek ať můžu dostat Ban. Jen diufam že bude dobré zdůvodněnej a budou pořízeny screeny. [emoji6]
Naše práce je udržet pořádek. Takže v takovém tématu zhodnotit vhodné a nevhosne popřípadě upravit nebo vymazat. Nebo přesunout do žumpy. Pak můžeš udělit napomenutí a pak banovat. A ne banovat za první náznak něčeho co může a nemusí vypadat....
Podle tvých slov by měl nastevnik držet hubu a krok. V nejlepším případě nevznaset žádné dotazy,poznámky nebo připomínky. Nejlépe jenom číst. Protože moderátor je King a může vše. Tak o tom to fakt není... To si zas uvědom ty co vlastně máš za funkci a k čemu slouží. Takže bys měla asi taky tu hlavu vytáhnout z prdele.
Naposledy upravil(a) Ekky dne stř 25. led 2017 19:56:25, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
unavix
Kyborg
Příspěvky: 8453
Registrován: stř 05. led 2011 20:56:35
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7 Pro 12/256GB, Android 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Odebrání práv členovi pRo_lama

Příspěvek od unavix »

Napsal sem, že s tím banováním se to neděje na androidforu. (mluvím čistě za sebe) Tak buď tak laskav a nepodsouvej slova. Vesměs s Tebou souhlasím. Jak to bude fungovat na fóru je čistě záležitost majitele. Případně po domluvě s adminem, kdy dají instrukce moderátorům jak to mají hrát. Na fóru kde moderuješ máš taky určitě pokyny co a jak a k tomu sadu pravidel co a jak. Prostě pokud není autokracie tak to nefunguje. A sám si psal, že je občas potřeba být arogantní aby to vůbec fungovalo. No a na druhé straně je uživatel, který ve své podstatě má právo tak akorát šoupat nohama a držet krok.
Naposledy upravil(a) unavix dne stř 25. led 2017 20:03:33, celkem upraveno 2 x.
Bůh odpouští, JÁ NE!
Uživatelský avatar
Ekky
Androiďák!
Příspěvky: 318
Registrován: sob 09. dub 2016 18:19:26
Typ mobilu / ROM: BlackBerry
Mobil 2 / ROM: Asus ZenFone

Re: Odebrání práv členovi pRo_lama

Příspěvek od Ekky »

Hele nestavim se teď na stranu moderátora ani nastevnika. Na fóru kde moderuju jsou pravidla ale ve směs mám volnou ruku,pac vkasrnik nemá čas. Takže ano ve směs tam jsem králem. Ale zas na druhou stranu to dokážu ukocirovat jen proto,že to forum není tak nastevovane jako třeba tohle. Jedná se o BlackBerry fórum. Ale jo i ty máš pravdu. Jen trochu by sme měly vážit slova i když jsme nasrany...
Ano arogantnost je občas potřeba ale musí se odhadnout kdy je vhodná a ne ji praktikovat na každého.
Ale zamknout téma jen proto že jeho názor nikdo jiný nezdily je prostě nesmysl.
Naposledy upravil(a) Ekky dne stř 25. led 2017 20:02:08, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Odebrání práv členovi pRo_lama

Příspěvek od LivArt »

Vono tu nepadlo to nejdůležitější - je rozdíl dělat moderátora na fóru, kam chodí 50 lidí denně a 5000 lidí denně. A holt když se na tom velkým chová někdo jak děcko, tak dostane přes prsty a žádná diskuze, na to není ani čas, ani prostor.
Uživatelský avatar
Ekky
Androiďák!
Příspěvky: 318
Registrován: sob 09. dub 2016 18:19:26
Typ mobilu / ROM: BlackBerry
Mobil 2 / ROM: Asus ZenFone

Re: Odebrání práv členovi pRo_lama

Příspěvek od Ekky »

Padlo... Zminuju to v příspěvku nad tím tvým... mám výhodu že na mnou moderovanem fóru není taková nastevnost.
Ale ok beru to a nehodlám duskutovat ani se hádat. Jen jsem měl potřebu se vyjádřit. Nic víc.
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: Odebrání práv členovi pRo_lama

Příspěvek od don_alex »

Myslím, že podstatu tohoto vlákna jsme už vyřešili, takže další diskuze je zbytečná. Zamykám.
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
Zamčeno

Zpět na „O tomto fóru“