O tomto fóruProblém s přihlášením na svět androida

Informace o tomto fóru a obecná oznámení. Diskuze a pripomínky k tomuto fóru.
Odpovědět
Fuzo
Stálý androiďák
Příspěvky: 92
Registrován: stř 28. pro 2011 10:20:28
Typ mobilu / ROM: Pixel 5

Problém s přihlášením na svět androida

Příspěvek od Fuzo »

Zdravím, nemůžu se přihlásit na svět androida. Po přihlášení zůstává přihlašovací obrazovka a když to odkliknu podruhé (to přihlášení) , objeví se chyba viz obr. A předpokládám že to není u mne Chrome i IE se chovají stejně a k většině článků nejsou diskuze, tak že týká se to více lidí.
Přílohy
Screen Shot 02-03-17 at 09.01 AM.PNG
Screen Shot 02-03-17 at 09.01 AM.PNG (15.76 KiB) Zobrazeno 11246 x
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: Problém s přihlášením na svět androida

Příspěvek od Jumbo78 »

A proč myslíš, že to vyřešíme my?
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
Fuzo
Stálý androiďák
Příspěvky: 92
Registrován: stř 28. pro 2011 10:20:28
Typ mobilu / ROM: Pixel 5

Re: Problém s přihlášením na svět androida

Příspěvek od Fuzo »

No jelikož jsem si myslel, že svět androida má svoje forum pod touto doménou, když je tam jako forum uvedeno přímo v navigaci stránky.. Že je to provázané. Jestli ne tak sorry a klidně to smažte.
Uživatelský avatar
mach4
Moderátor
Příspěvky: 618
Registrován: úte 18. lis 2008 13:37:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s přihlášením na svět androida

Příspěvek od mach4 »

Ano tyto dva projekty sice mají různé majitele, ale provázané jsou dlouhodobou spolupráci.
Škoda že k tomu Jumbo78 jakožto zdější moderátor přistupuje tímto způsobem.

A teď k odpovědi. Tato hláška se vám objeví v případě, že již přihlášený jste, jen cache prohlížeče brání v updatu stránky.
Řešení je jednoduché: stačí dát CTRL+F5, nebo kliknout na jinou stránku https://www.svetandroida.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Frčíme na novinkách ze Světa Androida :palec: Přidejte se k nám na SvetAndroida.cz :palec: vše přehledně na jednom místě ----------> Aktualizováno každý den
Uživatelský avatar
sagitarius
Stálý androiďák
Příspěvky: 204
Registrován: stř 27. dub 2016 19:23:50
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi Max 3
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi Max 2
Tablet: Lenovo tab2 A10-70 LTE
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s přihlášením na svět androida

Příspěvek od sagitarius »

Nikoliv, nic z toho nepomáhá. Mám totiž od začátku stejný problém. Velmi často se nedá přihlásit, a přesně tahle hláška mi vyskakuje. F5 nepomáhá, vymazání historie taky ne. Ale těch problémů je tam víc. Například se mi podaří přihlásit, ale po přechodu na další stránku jsem opět nepřihlášen. Nebo jsem přihlášen, ale při pokusu odeslat příspěvek v diskusi vyskočí hláška, že jsem nepřihlášený, i když vpravo je "přihlášen" a můj niock.
O těhle problémech tam už v různých diskuzích upozorňovalo více uživatelů, ale bez odpovědi. Mají v tom prostě nějaký chyby, a kašlou na to.
Navíc od včerejška je tam další chyba- vyskočí překryvný okno "přihlašte se k odběru novinek", a to okno nejde ničím shodit- ani návratem na předchozí stránku, ani F5, ani Esc...
Prostě ty stránky píše nějakej tydýt, kterej to neumí a fláká tam chyby.
Gatesovi a Jobsovi jsem dal sbohem. Linux a zelenej robot je to pravý.
Uživatelský avatar
Supík
Admin - kdysi hodnej
Příspěvky: 1809
Registrován: úte 23. zář 2008 13:07:22
Typ mobilu / ROM: MI9 + HTC G1
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s přihlášením na svět androida

Příspěvek od Supík »

sagitarius píše:Nikoliv, nic z toho nepomáhá.


Myslím že je prima, že to takto popisuješ. Mach4 to určitě už ve svém týmu řeší. AF se SA má navázanou dlouhodobou spolupráci. Jumbo by zrovna na podobný dotaz neměl reagovat tak stroze. Přeci jenom jsme Android komunita :)
Pokud vám AndroidForum pomohlo, tak jej prosím sdílejte a lajkute na FB a dalších sociálních sítích. A nebo ho třeba i podpořte vypnutím adbloku a nebo pošlete donation AF to potřebuje. Díík [/b]
sinco
Droid
Příspěvky: 2214
Registrován: stř 03. srp 2011 20:29:04
Typ mobilu / ROM: S20FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S9
Tablet: Ferguson S3
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s přihlášením na svět androida

Příspěvek od sinco »

A mame cervenec a problem s prihlasenim trva stale, vcetne te hlasky. Mach4 neco resi ale tento problem to urcite neni.
Obrázek
Naposledy upravil(a) sinco dne úte 11. črc 2017 16:52:19, celkem upraveno 2 x.
Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, Fitbit Versa 3, SGS7,SGS9, S20FE 5G
Uživatelský avatar
Supík
Admin - kdysi hodnej
Příspěvky: 1809
Registrován: úte 23. zář 2008 13:07:22
Typ mobilu / ROM: MI9 + HTC G1
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s přihlášením na svět androida

Příspěvek od Supík »

No já s Petrem budu počítám během týdne či dvou mluvit po telefonu. Tak mu to připomenu.
Pokud vám AndroidForum pomohlo, tak jej prosím sdílejte a lajkute na FB a dalších sociálních sítích. A nebo ho třeba i podpořte vypnutím adbloku a nebo pošlete donation AF to potřebuje. Díík [/b]
Odpovědět

Zpět na „O tomto fóru“