O tomto fóruNovinky v sekcích

Informace o tomto fóru a obecná oznámení. Diskuze a pripomínky k tomuto fóru.
Odpovědět
BloodyRoot
Účet zrušen
Příspěvky: 26
Registrován: pát 02. pro 2016 23:37:07
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia X Performance

Novinky v sekcích

Příspěvek od BloodyRoot »

Procházím fórum, hlavně sekce Nové telefony, Připravované Android telefony a Telefony. Celkem mě zaráží že zde nenacházím aktuální novinky jako jsou HTC 11, LG G6 nebo vlajkové lodě od Sony....ale co tu nacházím je Samsung nebo čínské šmejdy :D

Což mi vkrádá otázku do hlavy: Neupadá tohle fórum? Nedojelo na svůj pomyslný konec? Nebo majitel dostal nového sponzora?
Uživatelský avatar
Woytazer
Droid
Příspěvky: 2064
Registrován: ned 15. lis 2015 16:06:12
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi mix 2
Mobil 2 / ROM: Testovací P70-A, AICP V10 OC CG Lollipop

Re: Novinky v sekcích

Příspěvek od Woytazer »

Ne nedojelo

Majitel provozuje udržuje v chodu web ... Ne obsah .
Obsah sem dávají ostatní členové...

Čínské šmejdy?

Jestli máš potřebu rejpat .... tak tady to moc vhodné není...
BloodyRoot
Účet zrušen
Příspěvky: 26
Registrován: pát 02. pro 2016 23:37:07
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia X Performance

Re: Novinky v sekcích

Příspěvek od BloodyRoot »

Měli by se o to starat i Moderátoři, Admini by se měli starat o vytváření nových sekcí, správné řazení zařízení, dodání avatarů k jednotlivým zařízením.....ale tady se očividně na všechno čeká jak na smilování bóží......

Ano čínské šmejdy a jak tak koukám taky jeden vlastníš :D
Uživatelský avatar
Woytazer
Droid
Příspěvky: 2064
Registrován: ned 15. lis 2015 16:06:12
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi mix 2
Mobil 2 / ROM: Testovací P70-A, AICP V10 OC CG Lollipop

Re: Novinky v sekcích

Příspěvek od Woytazer »

Hmmm a proč to tam nepřidáš ty ? ?
Když je za to budeš platit :D
Dělají to lidi pro lidi ve svém volném čase... (Pokud vím tak zadarmo).

Hmmm čínský šmejd noo pokud se na to díváš takhle tak je i Huawei čínský šmejd že? Špička v bezdrátovým sítích první kdo rozjel LTE a 5G ... Staví i sítě v Evropě a tuším že něco i v USA...

A jaký je rozdíl mezi Čínou a Koreou? Huawei Lenovo vs LG Samsung.... A či je HTC? .... Kde se vše vyrábí....?
BloodyRoot
Účet zrušen
Příspěvky: 26
Registrován: pát 02. pro 2016 23:37:07
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia X Performance

Re: Novinky v sekcích

Příspěvek od BloodyRoot »

Hlídací psy na dodržování Pravidel dělají taky zadara, tak mohou to samé dělat pro vytváření obsahu.

Beru čínu a Čínu, něco bylo vymyšleno a vyrobeno v číně a něco bylo vyrobeno v Číně a vymyšleno jinde :D

EDIT:

Navíc obsah jsem sem dával a to pod jménem Cleric, ale pod tíhou okolností jsem dospěl do fáze banu a smazání profilu :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Woytazer
Droid
Příspěvky: 2064
Registrován: ned 15. lis 2015 16:06:12
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi mix 2
Mobil 2 / ROM: Testovací P70-A, AICP V10 OC CG Lollipop

Re: Novinky v sekcích

Příspěvek od Woytazer »

Tak pravidla sou základ .. pak obsah ... pravidla mají vždy nějaký důvod a buzerace to fakt není...
Hlídací pes mmmm jenže něco se dá řešit i sw ... A ten "pes" to pak řeší...

Čína a Čína mmm jenž nebejt výrobků vymyšlených a především vyrobených v Číně tak tady toho moc není .....
To že dokážou obvody zmenšit ó někdy i o ¼ a zachovat funkčnost (ověřeno na zakázce s dvb-t tunerem) rozhodně svědčí ó jejich hlouposti....
To že při masové výrobě je cena minimální je další věc...

Jj všiml jsem si ...

Jinak moderátor to tu může asi smazat ne ?... ;)
Uživatelský avatar
dvzd
Troll - nekrmte mě! :)
Troll - nekrmte mě! :)
Příspěvky: 4505
Registrován: pon 06. úno 2012 10:38:34
Typ mobilu / ROM: Flip3

Re: Novinky v sekcích

Příspěvek od dvzd »

BloodyRoot píše: sob 24. čer 2017 22:11:05 Celkem mě zaráží že zde nenacházím aktuální novinky jako jsou HTC 11, LG G6 nebo vlajkové lodě od Sony....
Prostě o ně není zájem, jsou to jen předražené krámy.
Uživatelský avatar
unavix
Kyborg
Příspěvky: 8453
Registrován: stř 05. led 2011 20:56:35
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7 Pro 12/256GB, Android 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky v sekcích

Příspěvek od unavix »

Cleric alias BloodyRoot atd. Copak že tu zase zasíráš ovzduší.
V Kolíně je nuda, nebo se Ti na jiných webech nepodařilo vyměnit či prodat Tvoje super značkové telefony od HTC, Sony, Samsungu atd. do kterých si nasypal tisíce? Jak sem Tě tak sledoval, tak Tě téměř všude poslali do zadele. A protože se s Tebou nechce nikde nikdo bavit ani na netu, tak si se rozhodl, že budeš prudit zase tady?
Když si myslíš, že tohle forum upadá, tak proč si neuděláš svůj web? Můžeš být lepší jak AF. Můžeš mu to natřít a všichni budou chodit k Tobě protože Tvůj web bude super aktuální.
Jenže Ty na to nemáš. Ty si jen taková malá bezvýznamná osina v prdeli. Ty musíš být hodně zoufalý a mít děsně smutný a nudný život když se na sebe snažíš upozornit tím, že se chováš jako debil.

­

Bůh odpouští, JÁ NE!
BloodyRoot
Účet zrušen
Příspěvky: 26
Registrován: pát 02. pro 2016 23:37:07
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia X Performance

Re: Novinky v sekcích

Příspěvek od BloodyRoot »

Jak vidíš tak jsem prodal svůj předražený krám a koupil zas jiný, takže o ně zájem je. Jen tady to prostě upadá nebo ta zařízení jsou prostě natolik dokonalá že se nemusí řešit drobné problémy.

unavix: v Kolíně už nééé, byla tu nuda už bydlím o kus vedle :D
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: Novinky v sekcích

Příspěvek od don_alex »

Cleric, ehm teď už vlastně BloodyRoot, je člověk, kterej v životě sám nic nedokázal. Nemá koule na to rozjet jakýkoli projekt a případně ho udržet v chodu. Za to má dost velký koule na to chodit a poukazovat na chyby u jiných. Uměle si tím navyšuje své ego a zlomyslně se mstí celému světu za to, že je natolik nechopný a bezvýznamný tvor. To je vše, nic víc v tom netřeba hledat...
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
Odpovědět

Zpět na „O tomto fóru“