O tomto fóruZměna hesla na AF

Informace o tomto fóru a obecná oznámení. Diskuze a pripomínky k tomuto fóru.
Odpovědět
Supík
Admin - kdysi hodnej
Typ mobilu / ROM: MI9 + HTC G1
Kontaktovat uživatele:

Změna hesla na AF

Příspěvek od Supík »

Vzhledem k tomu, že na fórum útočí boti, kteří se snaží napadat účty uživatelů s nekvalitními hesly, tak jsem aktivoval na fóru požadavek na změnu hesel starších 1rok a zároveň zvýšil požadavek minimální délky hesla ze 7 na 10 znaků a nutnost mít v hesle aspoň jedno velké písmeno. Doporučuji používat náhodně generovaná hesla nějakým správcem hesel. Určitě si revidujte i hesla používaná u jíných služeb. Nastala zjevně nová éra útoků na účty kdy se boti snaží vytvářet hesla z vašich nicků. Kedy pokud máte někde nick: Mirecek tak heslo typu: M1r3c3kCZ je blbý nápad.

Štve mne to stejně jako vás, ale holt pokrok nezastavíme :mrnus-huli:
Pokud vám AndroidForum pomohlo, tak jej prosím sdílejte a lajkute na FB a dalších sociálních sítích. A nebo ho třeba i podpořte vypnutím adbloku a nebo pošlete donation AF to potřebuje. Díík [/b]
Supík
Admin - kdysi hodnej
Kontaktovat uživatele:

Re: Změna hesla na AF

Příspěvek od Supík »

Tak jsem to zase vypnul. Mám hlášení, že ta změna hesla nějak blbne. Budu si tu funkci střídavě zapínat a vypínat a testovat to. Díky moc za trpělivost. V nejhorším mi pište přes kontaktní formulář: app.php/contactadmin
a neděste se na něm těch červených textů. Je to tam ze starých časů :)
Pokud vám AndroidForum pomohlo, tak jej prosím sdílejte a lajkute na FB a dalších sociálních sítích. A nebo ho třeba i podpořte vypnutím adbloku a nebo pošlete donation AF to potřebuje. Díík [/b]
šulda
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Poco M3 4/64GB

Příspěvek od šulda »

U mě už zase dobrý, zaslaný heslo sem si po přihlášení změnil a OK.
Marekmay
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: S24U
Mobil 2 / ROM: S9+

Příspěvek od Marekmay »

U mě jen i po resetu hesla, byla vyžadována změna hesla, i přesto, že splňovalo podmínky.
Supík
Admin - kdysi hodnej
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Supík »

To jsem z toho blázen. Zjevně je tahle funkce kontroly hesla dost blbě naprogramovaná. Ještě jsem se nedostal k testování.
....
Přes noc mi zhavarovala instalace VPS pro nový server (po instalaci jejich čistého image a provedeni update to padalo do kernel panic) a podpora u hostera to vyřešila až ráno po 9 hodině. Už se to stalo podruhé a zjevně ta firma má nějaký problém v infrastruktuře. Začínám přemýšlet o změně hostingu. Má někdo zkušenosti s VPS od Forpsi? Celkem mají pěkné ceny. Za lepší cenu bych tam měl 8cpu místo 4 jako teď.
Odpovědět

Zpět na „O tomto fóru“