O tomto fóruŘešení doublepostů

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Johny_G
Androiďák!
Reputace: 0

Řešení doublepostů

Příspěvek od Johny_G » čtv 09. pro 2010 11:20:17

Nedávno mě jeden moderátor upozornil na doublepost, ovšem vzhledem ke své programátorské činnosti je budu docela často potřebovat (ne každý update vyvolá diskuzi, ale chci oživit vlákno). Z jiných fór znám mody/hacky typu Double Post Merge (nevím, zda je to přímo on), které to řeší velmi elegantně. Sloučí oba posty do nového a starý odstraní. Tím se vlákno posune vzhůru, ale nevzniká zbytečné stránkování a zátěž databáze. Bylo by možné podobný hack zapnout i zde? Já bych to klidně dělal i manuálně, ale starou zprávu už smazat nemohu.

yxyxyx
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: SGS3
Kontaktovat uživatele:

Re: Řešení doublepostů

Příspěvek od yxyxyx » čtv 09. pro 2010 22:10:36

Tak přesně tenhle problém mě tady už taky napadl :-) Tohle by bylo velice elegantní, ale možná by stačilo, kdyby uživatel mohl smazat celý poslední příspěvěk, resp, aby se při editu vlákno posunulo nahoru - a nebylo by potřeba nějakého hacku....
Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy S2,Motorola Defy CM7, HTC Desire(prodáno), Acer S100 Liquid(prodáno), N85(prodáno), HP 114(prodáno)

jtoxx
Droid
Typ mobilu / ROM: Note 3
Twitter: Jiratoxx
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jtoxx » čtv 09. pro 2010 22:34:46

nejspis mas pravdu, ale dle me te nikdo nepotresta za ro ze ozivis vlakno. spis se to tyka doublepostu behem par minut.
Follow me on - twitter

Autor tohoto vlákna
Johny_G
Androiďák!

Příspěvek od Johny_G » pát 10. pro 2010 14:05:22

No ale tak pro jistotu - já se znám, a až mi za něco takového někdo udělí varování, tak se tak leda naseru a půjdu vést podporu na jiné fórum :-).

Odpovědět

Zpět na „O tomto fóru“