Prestigio Multipad PMP5570C - ROM/ROOT/FW[ROM] [4.1.2] CM10 - UNOFFICIAL

Moderátoři: negrbob, c.data, negrbob, c.data

vit.petrik
Nové Androidě
Příspěvky: 40
Registrován: ned 11. bře 2012 16:17:51
Typ mobilu / ROM: Motorola Moto G 16 GB
Rom: GPE 4.4.4

Re: [ROM] [4.1.2] CM10 - UNOFFICIAL

Příspěvek od vit.petrik »

Poukouším se nahidit tuhle romku, ale když.tablet zapnu tak se obrazovka zasekne na logu cyanogenmodu a už tam zůstane a dělá to i ta upravená rusácká romka. Netuší někdo v čem je chyba? předek díky
Uživatelský avatar
c.data
Moderátor
Příspěvky: 1334
Registrován: úte 04. led 2011 18:46:28
Typ mobilu / ROM: Nokia 6.1
Bydliště: Ostrava

Re: [ROM] [4.1.2] CM10 - UNOFFICIAL

Příspěvek od c.data »

No najeď do CWM a dej wipe :) prostě to musíš nahodit do továrního nastavení...
LG P500 - CM9 -> HTC one V - CM10 -> Honor 3C -> Nokia 6 -> Nokia 6.1
PavelCZ
Stálý androiďák
Příspěvky: 96
Registrován: stř 16. led 2013 12:42:39

Re: [ROM] [4.1.2] CM10 - UNOFFICIAL

Příspěvek od PavelCZ »

Cus vsem a rovnou preju i klidne prazdniny :D Pisu sem, aby nase sekce o prazdninach nezela prazdnotou a prikladam dotaz zda se neudalo neco noveho kolem naseho tabletu u Adfada ;-)
Uživatelský avatar
c.data
Moderátor
Příspěvky: 1334
Registrován: úte 04. led 2011 18:46:28
Typ mobilu / ROM: Nokia 6.1
Bydliště: Ostrava

Re: [ROM] [4.1.2] CM10 - UNOFFICIAL

Příspěvek od c.data »

Adfad se stěhuje, pro CM10.1 (android 4.2.2) vxtváří vlastní kernel podle zdrojáků k jinému tabletu. Ten originál nejde použít...jinak také všem pěkné prázdniny :)
LG P500 - CM9 -> HTC one V - CM10 -> Honor 3C -> Nokia 6 -> Nokia 6.1
status77
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 03. led 2013 12:14:48
Typ mobilu / ROM: Wildfire S

Re: [ROM] [4.1.2] CM10 - UNOFFICIAL

Příspěvek od status77 »

Zdravim,

nahodil som tuto ROMku podla navodu a vsetko prebehlo v "poriadku" no po prvom spusteni sa tocilo iba logo CM a dalej ani tuk tak som tablet rebootol do CWM spravil som kompletny wipe a skusil flashnut ROMku znova - ziadna zmena. Tak si hovorim nevadi, flashnem tam stock ROM a skusim znova no po pripojeni tabletu k PC mi RKAndroidTool zahlasil "No Found RKAndroid rock usb" tak som siel do device manageru, nasiel som tam "Unknown device", skusil som nahodit drivre manualne no vyskocilo mi toto:
Spoiler:
Obrázek
Ak pripojim tablet k PC ked som v CWM tak device manager hlasi nezname zariadenie N70 takze sa tam pravdepodobne nieco zle flashlo/neflashlo cez RKAndroidTool.

Napada vas nejake riesenie na tento problem ? Jedine co ma napadlo ale neviem ci by to fungovalo je obnovit backup vytvoreny v CWM, zial som lenivy a nespravil som si ho. :oops: Ak by sa tu teda nasla nejaka dobra dusa a uploadla by mi ho, bol by som velmi vdacny. Alebo by mozno slo vytvorit .zip z tych .img suborov co su k tomu RKAndroidTool, ale to neviem jak na to. :?

Za odpovede, navrhy, napady a pomoc vopred dakujem. Pekny den.
Uživatelský avatar
c.data
Moderátor
Příspěvky: 1334
Registrován: úte 04. led 2011 18:46:28
Typ mobilu / ROM: Nokia 6.1
Bydliště: Ostrava

Re: [ROM] [4.1.2] CM10 - UNOFFICIAL

Příspěvek od c.data »

No mi občas taky blbne, stačí jiná UBS zdířka...
LG P500 - CM9 -> HTC one V - CM10 -> Honor 3C -> Nokia 6 -> Nokia 6.1
status77
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 03. led 2013 12:14:48
Typ mobilu / ROM: Wildfire S

Re: [ROM] [4.1.2] CM10 - UNOFFICIAL

Příspěvek od status77 »

Dakujem za reakciu, zial je uplne jedno ci to dam do USB 3.0,2.0 dokonca je jedno na ktorom PC to skusam, stale je to v device manageri "Unknown device" a nedovoli mi to rucne nainstalovat drivre. Ak to pojde doma zachranit tak pravdepodobne len nejakym sposobom cez CWM. :x
Uživatelský avatar
c.data
Moderátor
Příspěvky: 1334
Registrován: úte 04. led 2011 18:46:28
Typ mobilu / ROM: Nokia 6.1
Bydliště: Ostrava

Re: [ROM] [4.1.2] CM10 - UNOFFICIAL

Příspěvek od c.data »

tak ještě jedna věc. Zkus dlouze podržet power (HW vypnutí tabletu) a pak teprve nahodit vol+ a USB...jinak podle bootloopu je tam nahozen špatný kernel přes RK tool ...
LG P500 - CM9 -> HTC one V - CM10 -> Honor 3C -> Nokia 6 -> Nokia 6.1
status77
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 03. led 2013 12:14:48
Typ mobilu / ROM: Wildfire S

Re: [ROM] [4.1.2] CM10 - UNOFFICIAL

Příspěvek od status77 »

Ano, to ma tiez napadlo. Mam to uz niekolko dni "rozbite". :D Teraz ma napadlo zohnat nejaky kernel na RK3066 flashnut ho cez CWM aspon nech pocitac spozna zariadenie a naflashovat tam nejaku ROMku pre 5570C. Idem googlit a skusit do, dam vediet.


////


Tak sa mi podarilo nainstalovat drivre podla tohoto navodu => http://www.youtube.com/watch?v=NM1MN8QZhnk. Prave flashujem ROMku, dufam ze to bude OK. :)

////

Funguje to ! Vdaka za pomoc. :)
PavelCZ
Stálý androiďák
Příspěvky: 96
Registrován: stř 16. led 2013 12:42:39

Re: [ROM] [4.1.2] CM10 - UNOFFICIAL

Příspěvek od PavelCZ »

Ahoj vsem,
v prve rade vam preju krasne ukonceni prazdnin a hlavne stastny navrat domu, pokud je nekdo na dovolene v zahranici. Pak bych se chtel zeptat, jak jsme na tom s nejakymi dalsimi verzemi ROM. Stava se mi ted dost casto (min. 1 denne) ze se tablet sam restartuje i bez zjevne priciny (spusteni app apod.). Chtel bych proto ROM znovu preinstalovat ale radeji bych uvital pouzit nejakou novejsi verzi, kterou bych mohl hned i testovat :)
S pozdravem
Pavel
Uživatelský avatar
c.data
Moderátor
Příspěvky: 1334
Registrován: úte 04. led 2011 18:46:28
Typ mobilu / ROM: Nokia 6.1
Bydliště: Ostrava

Re: [ROM] [4.1.2] CM10 - UNOFFICIAL

Příspěvek od c.data »

Adam se stěhoval a měl dost práce, ale už začal dělat na nové romce CM10.1 možná i 10.2. Problém je, že musí udělat vlastní kernel a k tomu našemu nejsou zdrojáky. Takže přebral s podobného a upravuje ho tak aby vše fungovalo. Ale dejte mu čas...

Adam ve 3 ráno plně zprovoznil HW video :-) čekám na další build

G+
"Prestigio PMP5570C owners (and owners of similar Rockchip rk3066 devices) some good news! I have finally fixed hardware video decoding in CyanogenMod 10.0, no more blocky distortions at the top of your videos!

The code needs to be cleaned up a bit and I need a rest after the hacking marathon, but look out for a new build from me in the next 24 hours."

EDIT by pRo_lama:
Nepíš dva a viac príspevkov za sebou, od toho máš tlačítko "Upraviť"! Prečítaj si prosím Ťa pravidlá fóra a dodržuj ich!
LG P500 - CM9 -> HTC one V - CM10 -> Honor 3C -> Nokia 6 -> Nokia 6.1
PavelCZ
Stálý androiďák
Příspěvky: 96
Registrován: stř 16. led 2013 12:42:39

Re: [ROM] [4.1.2] CM10 - UNOFFICIAL

Příspěvek od PavelCZ »

Skvela zprava! ;-) Posli mu za nas vsechny podekovani a ze se tesime na novy build az si da voraz :D
Uživatelský avatar
c.data
Moderátor
Příspěvky: 1334
Registrován: úte 04. led 2011 18:46:28
Typ mobilu / ROM: Nokia 6.1
Bydliště: Ostrava

Re: [ROM] [4.1.2] CM10 - UNOFFICIAL

Příspěvek od c.data »

Tak bohužel testy zatím dopadly špatně...
LG P500 - CM9 -> HTC one V - CM10 -> Honor 3C -> Nokia 6 -> Nokia 6.1
Uživatelský avatar
c.data
Moderátor
Příspěvky: 1334
Registrován: úte 04. led 2011 18:46:28
Typ mobilu / ROM: Nokia 6.1
Bydliště: Ostrava

Re: [ROM] [4.1.2] CM10 - UNOFFICIAL

Příspěvek od c.data »

No HW video stále odolává, ale pro ty kteří potřebují HDMI setings nebo ti kterým chyběl je tu nové sestavení :)
LG P500 - CM9 -> HTC one V - CM10 -> Honor 3C -> Nokia 6 -> Nokia 6.1
PavelCZ
Stálý androiďák
Příspěvky: 96
Registrován: stř 16. led 2013 12:42:39

Re: [ROM] [4.1.2] CM10 - UNOFFICIAL

Příspěvek od PavelCZ »

Tak jsem testoval v nove ROM to nastaveni HDMI a funguje to skvele. HDMI pouzivam na tomto tabletu relativne casto, takze to extra nastaveni, jako je Zoom, se mi libi :) Akorat se mi zda, ze to nastaveni rozliseni nema vliv na vysledny obraz. Zkousel jsem to na FullHD i HD televizi a obraz mel stejnou kvalitu/rozliseni. Vypada to, jako by furt bylo rozliseni v 1024*600 za vsech okolnosti. Napr. na mem Samsungu Galaxy SII je rozliseni taky nativni, tj. 800*480, ale kdyz spustim film, tak se automaticky spusti v max. moznem rozliseni, zpravidla ve FullHD. Jinak HDMI svoji praci plni na jednicku a jako doplnkovy multimedialni HW na cesty po hotelich je to proste bomba.
PavelCZ
Stálý androiďák
Příspěvky: 96
Registrován: stř 16. led 2013 12:42:39

Re: [ROM] [4.1.2] CM10 - UNOFFICIAL

Příspěvek od PavelCZ »

Cau,
chci se zeptat jestli se rysuje nejaky dalsi build ;) Tablet se mi totiz cim dal casteji zasekava a potrebuju tedy udelat reinstal. Kvuli chybejici HW podpore Videa premyslim ze bych sel zpet do stock ROM 4.1, ale radeji bych testoval neco novejsiho, stabilnejsiho :D
Predem diky za odpoved
Pavel
PavelCZ
Stálý androiďák
Příspěvky: 96
Registrován: stř 16. led 2013 12:42:39

Re: [ROM] [4.1.2] CM10 - UNOFFICIAL

Příspěvek od PavelCZ »

Zdravim,
tak jsem se dival na vysledky vasich testu z Antutu a v porovnani se stock je to cca 20% vykonu navic (graficky vykon je stejny, ale vykon CPU a RAM se dost zvysil). To stoji za zkousku, takze jdu do toho taky :D Jen se chci zeptat jestli jste meli, za dobu co tuto ROM pouzivate, nejake problemy (graficke chyby, spatna baterka, padani) apod.
Predem diky a odpoved
Pavel
Uživatelský avatar
c.data
Moderátor
Příspěvky: 1334
Registrován: úte 04. led 2011 18:46:28
Typ mobilu / ROM: Nokia 6.1
Bydliště: Ostrava

Re: [ROM] [4.1.2] CM10 - UNOFFICIAL

Příspěvek od c.data »

Tablet má artefakty při otáčení obrazu...pro malou mám stejně tablet uzamknut do jedné polohy...a jede tu už týden vlastně nonstop přes hdmi an tv a jede jen medvídek pů...už z něj blbnu :D
LG P500 - CM9 -> HTC one V - CM10 -> Honor 3C -> Nokia 6 -> Nokia 6.1
PavelCZ
Stálý androiďák
Příspěvky: 96
Registrován: stř 16. led 2013 12:42:39

Re: [ROM] [4.1.2] CM10 - UNOFFICIAL

Příspěvek od PavelCZ »

Super, jeste se chci zeptat z jakeho XDA Dev vlakna si prisel na tuto ROM ? Ja jsem googloval, ale nenasel :-(

EDIT by jumbo78:
Nezneužívej citaci! Přečti si prosím laskavě pravidla fóra a dodržuj je!
Uživatelský avatar
c.data
Moderátor
Příspěvky: 1334
Registrován: úte 04. led 2011 18:46:28
Typ mobilu / ROM: Nokia 6.1
Bydliště: Ostrava

Re: [ROM] [4.1.2] CM10 - UNOFFICIAL

Příspěvek od c.data »

Rusové :-)

Send from HTC One V
LG P500 - CM9 -> HTC one V - CM10 -> Honor 3C -> Nokia 6 -> Nokia 6.1
Odpovědět

Zpět na „Prestigio Multipad PMP5570C - ROM/ROOT/FW“