Prestigio Multipad PMP5570C - ROM/ROOT/FW[!] 4.1.1 JB (ofic. ROM 1.1.9) - Bugy

Moderátoři: negrbob, c.data, negrbob, c.data

dog.big
Nové Androidě
Příspěvky: 43
Registrován: pát 22. bře 2013 8:21:25
Typ mobilu / ROM: HTC Desire C
Tablet: Prestigio Multipad 7.0 Pro DUO

Re: [!] 4.1.1 JB (ofic. ROM 1.1.9) - Bugy

Příspěvek od dog.big »

Problém s revertováním klávesnice zmizel po prvním restartu s využitím aplikace Keyboard Picker.Ty peníze se za to vyplácí utratit - žádné další nervy :)-
dog.big
Nové Androidě
Příspěvky: 43
Registrován: pát 22. bře 2013 8:21:25
Typ mobilu / ROM: HTC Desire C
Tablet: Prestigio Multipad 7.0 Pro DUO

Re: [!] 4.1.1 JB (ofic. ROM 1.1.9) - Bugy

Příspěvek od dog.big »

- wifi padá (ztráta komplet signálu - nutno resetovat wifi) při provozu na sítích s radius serverem a často na wifi hotspotech s provozem 5ghz a 2,4ghz kde je vícero hotspotů..
dog.big
Nové Androidě
Příspěvky: 43
Registrován: pát 22. bře 2013 8:21:25
Typ mobilu / ROM: HTC Desire C
Tablet: Prestigio Multipad 7.0 Pro DUO

Re: [!] 4.1.1 JB (ofic. ROM 1.1.9) - Bugy

Příspěvek od dog.big »

- chybí položka Používání v nastavení sítí, též nemožno konfigurovat to, který hotspot je tetherovaným hotspotem (např. pro sdílení internetu z tel.)
newwes
Stálý androiďák
Příspěvky: 155
Registrován: úte 11. zář 2012 1:06:47
Typ mobilu / ROM: LG G2

Re: [!] 4.1.1 JB (ofic. ROM 1.1.9) - Bugy

Příspěvek od newwes »

Bug s klávesnicí jsem vyřešil odinstalováním té androidí. Používám SwiftKey Tablet Keyboard. Na co mít v tabletu 2 klávesnice

Edit: tak po čase je bug zpět. Asi teda vyzkouším Keyboard Picker.
Naposledy upravil(a) newwes dne pon 13. kvě 2013 8:43:44, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
triss
Stálý androiďák
Příspěvky: 68
Registrován: ned 28. říj 2012 23:16:18
Typ mobilu / ROM: LG L90 D405N Rooted
Tablet: PRESTIGIO MultiPad PMP5570 Rooted

Re: [!] 4.1.1 JB (ofic. ROM 1.1.9) - Bugy

Příspěvek od triss »

Ahoj..Mám také tento tablet a naprostá spokojenost.Vyzkoušel jsem vše co se hned objevilo Root RU,CWM,4.1.1 prostě vše dostupné co vyšlo na tomto foru a díky za to.Ale teď přišel tento tablet i mému kolegovi duben 2013 uz s 4.1.1 a nejde na něm udělat vúbec nic.Pokaždé to skončí black screenem a jediné co jde udělat je flash original firmwaru přes RK z ofic. stránek.Vyzkoušel jsem vše co tu je a naprosto stejný konec tablet nenajede do recovery a ani nejde zapnout.Po všech těch pokusech co jsem na něm provedl, musím napsat , že je tento tablet snad nesmrtelný :-)Osobně si myslím, že udělali na posledních modelech nějaký zásah, který znemožňuje root apod. Tak se chci zeptat jestli náhodou nemá někdo podobnou zkušenost.Díky za jakoukoli radu..

Před chvilkou jsem obdržel SZ, kde má člověk z tohoto fora s tímto tabletem nové várky, naprosto stejný problém.
Falcon
Nové Androidě
Příspěvky: 26
Registrován: pon 06. srp 2012 21:34:19
Typ mobilu / ROM: HTC Desire 820
Twitter: https://www.twitter.com/StJancik
Tablet: ASUS MeMO Pad HD 7 ME173X

Re: [!] 4.1.1 JB (ofic. ROM 1.1.9) - Bugy

Příspěvek od Falcon »

Ahoj, nemá někdo tušení, jak dlouho bude trvat vyřešení problémů s odpojováním wifi? Vydá Prestigio nějakou opravu? Už mě dost štve, že jak doma, tak v práci jsem na internetu v kuse 5-10 minut, pak se wifi odpojí a zase sama připojí, nebo odpojí, já ji musím restartovat a připojit ručně, nebo se vypne tak, že nejde zapnout a tablet musím restartovat kompletně. Je to poměrně dost zásadní problém a tablet mi neplní jeden z hlavních účelů, kvůli kterým byl pořízen a začíná mi docházet trpělivost s čekáním na řešení a čím dál tím více začínám koketovat spíše s možností reklamace a žádostí o vrácení peněz. Přitom je to škoda, tabletu bych jinak víceméně neměl, co vytknout. :(
hannys85
Nové Androidě
Příspěvky: 31
Registrován: pon 11. bře 2013 6:51:54
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S4 mini
Tablet: Asus MemoPad HD 7 ME173X

Re: [!] 4.1.1 JB (ofic. ROM 1.1.9) - Bugy

Příspěvek od hannys85 »

Přesně..Ta padající wifina je fakt na zabití...Ještě mi vadí nízká hlasitost při přehrávání...Jinak je to super tablet..Pokud s tou wifinou něco neudělají, tak budu muset jít taky do jiného tabletu, ale jaký v této podobné cenové kategorii do 4 000, aby byl stejně dobrý jak prestigio a navíc měl v pohodě wifinu a vyšší hlasitost..napadá vás nějaká náhrada ?
PavelCZ
Stálý androiďák
Příspěvky: 96
Registrován: stř 16. led 2013 12:42:39

Re: [!] 4.1.1 JB (ofic. ROM 1.1.9) - Bugy

Příspěvek od PavelCZ »

Vypada to, ze se na nas Prestigio vykaslalo a zamerilo se na nove kousky :(
Uživatelský avatar
c.data
Moderátor
Příspěvky: 1334
Registrován: úte 04. led 2011 18:46:28
Typ mobilu / ROM: Nokia 6.1
Bydliště: Ostrava

Re: [!] 4.1.1 JB (ofic. ROM 1.1.9) - Bugy

Příspěvek od c.data »

Na ruském foru udělal někdo opravu Wi-Fi :) pokusím se u něho vyloudit zip pro CWM :)

tak nic...

hele zkuste tohle: https://play.google.com/store/apps/deta ... pfix&hl=en
LG P500 - CM9 -> HTC one V - CM10 -> Honor 3C -> Nokia 6 -> Nokia 6.1
Falcon
Nové Androidě
Příspěvky: 26
Registrován: pon 06. srp 2012 21:34:19
Typ mobilu / ROM: HTC Desire 820
Twitter: https://www.twitter.com/StJancik
Tablet: ASUS MeMO Pad HD 7 ME173X

Re: [!] 4.1.1 JB (ofic. ROM 1.1.9) - Bugy

Příspěvek od Falcon »

Bojím se, že nám na Prestigiu bude k ničemu, to, co ta apka chce, nemůže ani v tomhle tabletu najít... Nemá někdo tušení, na který mail technické podpory Prestigio napsat? Mají tam x různých kontaktů na stránkách... Dám tomu ještě měsíc, pak jde tablet na reklamaci se žádostí o vrácení peněz...
Uživatelský avatar
c.data
Moderátor
Příspěvky: 1334
Registrován: úte 04. led 2011 18:46:28
Typ mobilu / ROM: Nokia 6.1
Bydliště: Ostrava

Re: [!] 4.1.1 JB (ofic. ROM 1.1.9) - Bugy

Příspěvek od c.data »

Adfadd666 aplikoval opravu i na CM10 .... navíc to vypadá, že by jsme mohly udělat i CM10.1 :)
LG P500 - CM9 -> HTC one V - CM10 -> Honor 3C -> Nokia 6 -> Nokia 6.1
Odpovědět

Zpět na „Prestigio Multipad PMP5570C - ROM/ROOT/FW“