Lenovo A760 - Obecná diskuzeMass storage...

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
denisacka
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 26. čer 2014 9:09:49
Typ mobilu / ROM: Lenovo A760

Mass storage...

Příspěvek od denisacka »

Dobrý den, mám takový menší problém. Aktualizovala jsem si telefon Lenovo A760 a hodil se mi do čínštiny ( to není ten největší problém, zapnula jsem si angličtinu, takže to je v pohodě )... jen se mi ztratil google play a když chci zapnout nějakou aplikaci od googlu, tak mi to napíše něco ve smyslu omlouváme se, ale služby google play nejsou k dispozici nebo nějak tak. Chtěla jsem si přehrát romku, ale to mi nejde, protože můj počítač nevidí telefon a píše unknown device, takže přes PC nejde romka nahrát. Nějaké řešení ? Děkuji moc za odpovědi :)))
ondra1
Stálý androiďák
Příspěvky: 95
Registrován: pon 24. zář 2012 14:48:08
Typ mobilu / ROM: Nexus 5 + Lenovo A760

Re: Mass storage...

Příspěvek od ondra1 »

Ahoj, na needrom na adrese http://www.needrom.com/phone-roms/lenovo/serial-a/a760/ jsou romky pro a760. Stáhni si Lewa OS, kde je návod na flashnutí. Buď tam dej přímo tu Lewu nebo tu Lenovo A760 co má flag "custom". Více méně je to tak, že dáš ten framaroot, flashify a romku na SD kartu a pak uz jen spouštíš všechno z té karty, takže připojení k PC by nemělo být ani potřeba.
Když se rozhodneš pro tu druhou romku, stejně to raději udělej podle toho nívodu pro Lewu...
Obrň se velkou dávkou trpělivosti, pokud něco podobného děláš poprvé....
denisacka
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 26. čer 2014 9:09:49
Typ mobilu / ROM: Lenovo A760

Re: Mass storage...

Příspěvek od denisacka »

Teď jsem zjistila, že SD kartu nepřipojím přes adapter do noťasu... ani žádný zvuk... s noťasem to nehne... asi mě z toho všeho praští
ondra1
Stálý androiďák
Příspěvky: 95
Registrován: pon 24. zář 2012 14:48:08
Typ mobilu / ROM: Nexus 5 + Lenovo A760

Re: Mass storage...

Příspěvek od ondra1 »

Starší NTB který nečte SDHC třeba? Zkus novější čtečku. Jinak asi nepomůžu...
denisacka
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 26. čer 2014 9:09:49
Typ mobilu / ROM: Lenovo A760

Re: Mass storage...

Příspěvek od denisacka »

Děkuji a můžu se ještě zeptat, co to je ten framaroot ? Spíše jak s ním pracovat... moc jsem to nepochopila :) Děkuji
ondra1
Stálý androiďák
Příspěvky: 95
Registrován: pon 24. zář 2012 14:48:08
Typ mobilu / ROM: Nexus 5 + Lenovo A760

Re: Mass storage...

Příspěvek od ondra1 »

Nevím, jestli to máš teďka rootlé....(plná práva k systému - superuser, sudo, root...). Pokud ne, nainstaluješ framaroot, spustíš a vybereš Gandalf.
denisacka
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 26. čer 2014 9:09:49
Typ mobilu / ROM: Lenovo A760

Re: Mass storage...

Příspěvek od denisacka »

Joooo ! Povedlo se ! :D Moc děkuji za pomoc ;) Jinak jsem se chtěla ještě zeptat, jestli nevíš proč mi pořád vyskakuje okénko - Služby google play bohužel přestaly pracovat. Nevíš prosím Tě co s tím ? Děkuji :)
ondra1
Stálý androiďák
Příspěvky: 95
Registrován: pon 24. zář 2012 14:48:08
Typ mobilu / ROM: Nexus 5 + Lenovo A760

Re: Mass storage...

Příspěvek od ondra1 »

V té romce je asi nějaký problém s googleApps.... někdo psal, že když se po flashnutí udělá reset na tovární nastavení, přestane to dělat. ně osobně to nepíše moc často, takže to neřeším.
Odpovědět

Zpět na „Lenovo A760 - Obecná diskuze“