iNew V3 - Obecná diskuzeiNew V3 Plus - uživatelská mini recenze

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
anttonio
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: stř 19. bře 2014 8:36:19
Typ mobilu / ROM: Xiaomi MI2 - MIUI V4 CZ
Mobil 2 / ROM: Inew V3 Plus

iNew V3 Plus - uživatelská mini recenze

Příspěvek od anttonio »

Objednal jsem si iNew v3 plus z http://www.coolicool.com z EU skladu. Doručení proběhlo za 4 pracovní dny od zaplacení. DPH ani CLO v tomto případě nebylo. Lze objednat i čínského skladu o 32 dolaru levneji. Níže si můžete přečíst mé hodnocení tohoto telefonu.

Krabička telefonu byla zabalena do pěnové folie a vložena do sáčku. Dle mého, byl telefon zabalen dostatečně a nehrozilo poškození přepravou.

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek





Obsah balení:
1x mobilní telefon
2x baterie 1850 mAh
1x EU usb nabíječka 700mAh
1x usb kabel
1x stručný obrázkový návod instalace sim karet
1x pouzdro (knížka)
1x folie

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek

Specifikace
iNew v3 plus má osmijádrový procesor MTK6592- 1.4GHz, 2GB RAM a 16 GB pro ukládání. 5 palcový displej s rozlišením 1280 x 720, technologie IPS nám dává velký zorný úhel. Displej je chráněn Gorilla Glass 2. Hmotnost telefonu je pouze 128 g. I když se jedná o 5“ telefon, bez problémů se vejde do kapsy. Krásně padne přímo do ruky, tloušťka je jen 6,5mm v nejužším místě, skutečná tloušťka je kolem 7,5mm, jeho design je inovativní. Obrazovka je téměř k okraji. Rozměry přístroje jsou na 5“ displej přijatelné rozměry 142.5 x 70.8 x 6.5 mm.
Přístroj je Dual SIM (SIM1 mini, SIM2 micro), podporue sítě GSM 850/900/1800/1900MHZ a WCDMA 850/2100MHz. Je třeba poznamenat, že pouze jedna SIM může běžet na 3G. Lze vybrat SIM1 nebo SIM2.

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek



Výkon
Antutu benchmarku
Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek

Mobilní telefon má octacore CPU MTK6592 (8 × 1,4 GHz), a grafický čip Mali 450. Vzhledem k předchozí generace iNev V3, by mohl spustit pokročilejší typ hry, bez jakýchkoliv problémů. Otevření všech aplikací je rychlé, není zde žádné zpoždění. Obrazovka přesně přijímá příkazy a reakce je vynikající i přes fólii jsou lehké doteky pěkně rozpoznány. Benchmark Výsledkem je něco málo přes 20 000.

BATERIE
Baterie 1850mAh přináší minimální zvětšení oproti předchůdci s 1830mAh. V praxi to znamená, že přes noc bude mobil v nabíječce. Bežně jsem na mobilu fungoval ráno v 6:00 100% a večer ve 22:00 byla 20-30%. Po celý den puštěna wifi nebo data pro facebook a whatsapp. Sem tam brouzdání na webu. Nějaký hovor a sms. Spotřeba telefonu je opravdu minimální a baterie je pro tento mobil dostačující. Pokud by někdo přemýšlel o větší baterii doporučuji hledat na Gogolu „thl w8 battery inew v3“ a po menší úpravě baterie zvedneme výdrž na 2000mAh. V případě nouze, lze snadno přehodit druhou baterii nebo pořídit powerbank.

DISPLEJ
Obrazovka IPS má velké množství barev, díky vysokému rozlišení 720p jsou filmy skvělé vidět i na slunci je velmi dobrá viditelnost. Ve skutečnosti je to mnohem lepší, než jsem viděl i u slavných značek. Gorilla Glass 2 znamená, že obrazovka má pevnější konstrukci, je odolný proti poškrábání, což je velká výhoda.
Reproduktor je opravdu dobrý, zvuk je čistý, rozsah je velký. Zvuk mi přišel naprosto dostačující, žádný plechový efekt jsem nezaznamenal.

Obrázek Obrázek

Obrázek


GPS, WI-FI
Přístroj má Bluetooth, které funguje normálně, WIFI, jehož signál je ve srovnání s jinými telefony silnější, GPRS / HSPA / EDGE funguje na všechny operátory mobilních sítí. Tady vem te na vědomí, že 3G funguje pouze v jedné ze dvou SIM karet a druhá je pouze 2G.

Teď, jedna věc, která jistě potěší, je GPS.
První test GPS jsem provedl na balkóně a mobil nalezl satelity za cca 15 sekund s přesností 1-3m. GPS je velmi přesná, navigace mi ukazuje polohu na silnicích a neskáču po polých :-). I v uzavřeném bytě je možné nalézt některé satelity. Pokud hodně cestujete a potřebujete spolehlivý mobilní telefon s dobrou GPS doporučuji tento telefon. Pro práci s kompasem nemusí být iNew v3 plus na rovném povrchu, což je velká výhoda pro někoho, kdo chodí na túry.
Obrázek Obrázek

OTG:
OTG je funkce, která nám umožní připojit USB flash disk, myš nebo klávesnice na iNew s OTG kabelem. To funguje v pohodě, zkoušel jsem 16gb flash disk a bez problému fungoval.

Kamera
18Mpx fotoaparát a FullHD video je fascinující. Fotografie jsou plné barev, detaily, obrázky přátel ve tmě jsou dobré, ale nečekejte kvalitu blesku jako na skutečným fotoaparátu. Měl jsem problém, když jsem psal recenzi, protože počasí bylo zataženo, ale bez ohledu na dobu obrázky jsou skvělé a světlé což je velká výhoda. 1080p video (FullHD), je ve stejné kvalitě, automatické zaostřování je plynulé a zvyšuje ostrost. Blesk je naprosto dostačující. Výrobce uvádí, že je kamera od Sony, v praxi to znamená, že je větší zorné pole, hrana nebude odříznuta, videa a obrázky jsou větší.
Přední 8 Mpx fotoaparát je výborný pro Skype konverzace a čím dál více populární Selfie.
Zde je několik příkladů z fotografií pořízených Inew v3:

foto 1
foto 2
foto 3
foto 4
foto 5
foto 6
foto 7
foto 8-panorama



Závěr
iNew v3 plus předčil všechna moje očekávání. Perfektní 5“ displej, tloušťka 8 mm a hmotnost 128 g. Jeho design je elegantní a velmi dobře sedí v ruce. Kryt je velice dobře slícovaný a nikde nevrže ani nevyčnívá. Kamera a GPS je jen jedním z mnoha výhod tohoto mobilního telefonu. Nevidím důvod platit velké peníze za telefon od světových značek, protože můžu mít všechno za 150-200 dolarů.

Martin Koška

slevový kod:
CICV3PLUS na 7$ Inew V3 Plus
Odpovědět

Zpět na „iNew V3 - Obecná diskuze“