iNew V3 - Obecná diskuzeInew V3 - bez twrp, bez přístupu k flashtool

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
DannyAnders
Nové Androidě
Příspěvky: 14
Registrován: pát 16. kvě 2014 5:36:55
Typ mobilu / ROM: iNew V3
Bydliště: Kojetín
Kontaktovat uživatele:

Inew V3 - bez twrp, bez přístupu k flashtool

Příspěvek od DannyAnders »

Zdravím... Celkem zásadní problém. Po výměně základní desky mi nešlo nahrát IMEI přes MTKdroidTools. Zkusil jsem i hkhk3646633khkh, bez úspěchu. Zkoušel jsem nahrát druhou ROM přes Recovery, taky se nepovedlo. Zkusil jsem nahrát TWRP z needrom od Bastilose, ale neúspěšně (od té doby se do recovery nedostanu). V PC s Windowsama 8.1 BING se mi jenom přihlašuje a odhlašuje, takže nejde ani nahrát přes Flashtool druhá ROM, natož nahodit novy TWRP...
Nějaky rady jak oživit telefon?
DannyAnders
Nové Androidě
Příspěvky: 14
Registrován: pát 16. kvě 2014 5:36:55
Typ mobilu / ROM: iNew V3
Bydliště: Kojetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Inew V3 - bez twrp, bez přístupu k flashtool

Příspěvek od DannyAnders »

Jooo a ještě jedno: Tlačítka hlasitosti jsou taky dead - po výměně ZD jsem ulomil kontakty - čekám na druhé...
omart
Nové Androidě
Příspěvky: 47
Registrován: sob 11. led 2014 21:25:49
Typ mobilu / ROM: Elephone p6000 PRO 3GB
Tablet: MK809IV TV Stick

Re: Inew V3 - bez twrp, bez přístupu k flashtool

Příspěvek od omart »

Ahoj,
nevím jestli úplně poradím, ale nemůže být přihlašování/odhlašování hw v systému způsobeno tím, že nemáš ovladač a nepodepsaný nelze naistalovat?
Zkus postup na instalaci nepodepsaného ovladače http://www.1u.cz/2014/01/29/jak-nainsta ... ndows-8-1/ a pak by se Ti telefon mohl připojit do systému normálně...
jjur
Androiďák!
Příspěvky: 269
Registrován: pát 21. úno 2014 9:10:19
Typ mobilu / ROM: Elephone P9000
Kontaktovat uživatele:

Re: Inew V3 - bez twrp, bez přístupu k flashtool

Příspěvek od jjur »

Pripájanie a odpájanie je normálne a deje sa to aj keď sú ovládače nainštalované. Treba pozrieť do spráca zariadení, či je pri je zariadenie rozoznané, bude stále blikať (pripájať/odpájať) Po spustení procesu flashovania automaticky prestane.
Jedinečný portál zaoberajúci sa novinkami zo sveta čínskych zariadení - http://fonyzciny.sk
Odpovědět

Zpět na „iNew V3 - Obecná diskuze“