LG Etna (GW620) - Obecná diskuzeServis LG

Moderátor: IQLogic

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
KrystofJ
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: LG GW620

Servis LG

Příspěvek od KrystofJ » pát 14. led 2011 17:57:46

Dobrý den,
chtěl bych Vás poprosit o vaše zkušenosti se servisem LG v ČR.
Včera se mi zničehonic objevil na displeji horizontální černý pruh, přibližně uprostřed displeje. Nevidím jinou možnost než reklamaci (samozřejmě pokud by Vás něco napadlo, moc bych to ocenil), ale mám na telefonu nainstalovaný neoficiální rom OpenEtna. Jak velký problém je reklamovat telefon s neoficiálním ROM? Myslíte, že s tím v servisu budou mít problém, přesto, že jde očividně o hardwarovou závadu?
Děkuji moc.

u.david
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Optimus One
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis LG

Příspěvek od u.david » pát 14. led 2011 18:41:09

Já bych se vsadil, že servisákům bude neoficiální ROM určitě vadit. V záručních podmínkách ti ukáží odstavec o neoprávněném zásahu a vykašlou se na tebe. Velice rád bych se ale mýlil. Asi záleží na koho narazíš.

Proč tam nedáš originální FW, abys měl klid a záruční opravu jistou?
Také jsem pro případ reklamace hledal originální FW pro svůj Optimus One, našel jsem a uveřejnil info v tomto příspěvku.
http://androidforum.cz/fw-pro-eske-oper ... t9313.html
Tobě by měl pasovat tento FW (jediný "czech ACZEBB", který jsem tam našel).
http://csmg.lgmobile.com:9002/swdata/WE ... 10E_00.kdz
Na fóru najdeš postup, jak FW do telefonu nahrát. Vše samozřejmě děláš na vlastní nebezpečí, ale jestli jsi už úspěšně nahrál ROM, tak máš určitě nějaké zkušenosti.

xHarry
Androiďák!
Reputace: 4
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S4 Black Mist
Rom: Stock 5.0.1

Re: Servis LG

Příspěvek od xHarry » ned 01. kvě 2011 13:08:52

Tento problém jsem měl také na své GW620, ale naštěstí se mi to stalo, když jsem používal ještě oficiální verzi OS pro LG Etna/Eve. Reklamaci mi uznali. Jinak nevím mno, myslím si, že když se jedná o HW vadu a ne SW, mohli by Ti to příjmout.
Siemens A55 -> Siemens A60 -> Siemens CT65 -> Sony Ericsson D750i -> AnyCool i89 -> éra Androidu: LG GW620 -> Google Nexus S -> Samsung Galaxy S4

Odpovědět

Zpět na „LG Etna (GW620) - Obecná diskuze“