Ostatní telefony SamsungProblikavajici fotka

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Cuile
Nové Androidě
Reputace: 0

Problikavajici fotka

Příspěvek od Cuile » pon 28. led 2019 12:13:15

Zdravim, par dni se mi na Samsung galaxy A6+ 2018 deje to, ze mi z niceho nic zacne na displayi problikavat fotka.
Je jedno, co v tu dobu delam, proste se mi otevreny aplikace minimalizuji, display se jakoby vypne a zacne problikavat fotka z galerie. Vzdycky se objevi, pak to zas zcerna a zase ta fotka. Kdyz to zcerna, tak dole v rohu bezi kolecko nacitani.
Telefon v tu dobu nereaguje na zadny povely, zkousela jsem ho zamknout. Zamkne se, ale ta fotka tam problikava dal.

Ted jsem danou fotku presunula, a misto fotky mi zacalo problikavat "nebyl vybran zadny obrazek".

Telefon nekolikrat zkontrolovan antivirem (mam eset), bez vysledku.

Jeste jsem nasla na netu info o tom, ze nektere samsungy samy odesilaji fotky kontaktum. Kazdopadne zatim me nikdo neinformoval, proc mu posilam divny fotky :D
Zakazala jsem ve zpravach pristup do galerie apod. Zatim se nic nedeje. Ale to neznamena, ze za par hodin se to nestane zase.

Pokud by nekdo vedel, cim to muze byt, budu vdecna za odpovedi.

wallin
Robot
Reputace: 15
Typ mobilu / ROM: Taimen_Panda / A.10

Re: Problikavajici fotka

Příspěvek od wallin » úte 29. led 2019 2:25:11

začal bych odinstalováním poslední nainstalované aplikace a pokračoval bych odinstalováním Eset a aletrnativní aplikace na fotografie, kterou určitě máš.
Pokud se problém nevyřeší, určitě pomůže obnova továrního nastavení.

Raider
Androiďák!
Reputace: 25
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10+
Tablet: Vodafone Smart Tab N8

Příspěvek od Raider » úte 29. led 2019 7:31:54

ESET je zbytečný pokud si do telefonu nestahuješ aplikace z neznámých zdrojů... Zkusil bych ještě vymazat data galerie a pokud bude problém přetrvávat, tovární nastavení...
Tlačítkáče -> Nokia N86 8MP -> Samsung Nexus S -> Samsung Galaxy S3 -> Samsung Galaxy S4 -> Samsung Galaxy Note 2 -> Samsung Galaxy S6 Edge -> Samsung Galaxy S7 Edge -> Samsung Galaxy S8 -> Samsung Galaxy S9+ Coral Blue -> Samsung Galaxy S10+ Prisma Green

robertBA
Androiďák!
Reputace: 13
Typ mobilu / ROM: Y300
Rom: AOSP_MOD_209

Příspěvek od robertBA » úte 29. led 2019 10:31:29

Samsung sa dá spustiť v nejakom *bezpečnom režime*, keď sa pri štarte spustia iba systémové aplikácie. Budeš vedieť, či máš problém v systéme, alebo nejaká app.

­    

policak
Robot
Reputace: 57
Typ mobilu / ROM: Vernee Apollo X

Příspěvek od policak » úte 29. led 2019 13:03:31

Zapíná se ti spořič obrazovky, který je nastavený na fotku z galerie, ale tu nenašel, proto ta hláška. Vypni ho v nastavení.
Podpis...to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní telefony Samsung“