Ostatní telefony SamsungSamsung A50 - vypadok prijatia, uskutocnenia hovoru

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Odpovědět
patrick.j
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 16. kvě 2013 17:45:08
Typ mobilu / ROM: Samsung A50

Samsung A50 - vypadok prijatia, uskutocnenia hovoru

Příspěvek od patrick.j »

Zdravim, chcel by som sa spýtať. Včera som si kúpil nový mt samsung a50. Mám problém že po nejakej dobe, alebo možno nejaká aplikácia mi spôsobí, že sa mi nedá dovolať a ani hovor neuskutočnim. Zaujímavosť že mobilné dáta fungujú. Teraz premýšľam či ide o závadu MT alebo to spôsobuje android. Keď MT resetnem tak zas všetko funguje. Skusal som aj google ale nikde som sa nestretol s mojim problémom. Ešte premýšľam že skúsim tovarenske nastavenie. Nemáte nejakú radu alebo skúsenosť? ďakujem vopred :idea: :idea:
gerremi
Stálý androiďák
Příspěvky: 208
Registrován: sob 13. říj 2012 16:43:10
Typ mobilu / ROM: Z3c
Tablet: Lenovo Yoga Tablet 2 Pro 13"

Re: Samsung A50 - vypadok prijatia, uskutocnenia hovoru

Příspěvek od gerremi »

No ono tych moznosti moze byt viac. Osobne by som skúsil inu sim kartu, (mal som podobny problem a bola to sim karta) mozno ineho operatora, iba na par hodin ci sa chyba znova prejavi, napriklad vymen karty s priatelkou, manzelkou, z niekym z blízkym. Kľudne to moze byt chyba v smartfone, tovarenske urcite skusit, a ked nie tak reklamacia.
Mam A50 a toto sa mi nestalo ani raz
Samsung Galaxy A50
deglaser
Androiďák!
Příspěvky: 250
Registrován: sob 04. zář 2010 8:36:48
Typ mobilu / ROM: Samsung S20 G980F
Bydliště: Praha 4

Re: Samsung A50 - vypadok prijatia, uskutocnenia hovoru

Příspěvek od deglaser »

Manželce sem ji taky koupil a nemá žádný problém taky. ;)
dtatko
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 15. říj 2015 12:33:37
Typ mobilu / ROM: acer e700

Re: Samsung A50 - vypadok prijatia, uskutocnenia hovoru

Příspěvek od dtatko »

patrick.j píše: stř 17. dub 2019 17:24:41 Zdravim, chcel by som sa spýtať. Včera som si kúpil nový mt samsung a50. Mám problém že po nejakej dobe, alebo možno nejaká aplikácia mi spôsobí, že sa mi nedá dovolať a ani hovor neuskutočnim. Zaujímavosť že mobilné dáta fungujú. Teraz premýšľam či ide o závadu MT alebo to spôsobuje android. Keď MT resetnem tak zas všetko funguje. Skusal som aj google ale nikde som sa nestretol s mojim problémom. Ešte premýšľam že skúsim tovarenske nastavenie. Nemáte nejakú radu alebo skúsenosť? ďakujem vopred :idea: :idea:
tento isty problem som mal ja na samsung A40 operator 4KA nevyriesene telefon isiel papa
Odpovědět

Zpět na „Ostatní telefony Samsung“