Ostatní telefony SamsungSamsung Galaxy A3 (2016) - Stazeni souboru pres Safe Mode

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Cest5
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG Galaxy A3

Samsung Galaxy A3 (2016) - Stazeni souboru pres Safe Mode

Příspěvek od Cest5 » ned 04. srp 2019 14:06:08

Ahoj,
Potreboval bych poradit prosim. Muj telefon je zablokovanej Essetem (licence vyprsela, email kod nefunguje) navic mi spadl do vody (uplne mrtvej). Vymenil jsem baterku a display. Ted telefon otevru pouze v bezpecnostnim rezimu, kde nemohu odinstalovat Esset (ikona je cernobila se znakem SD). Takze Esset mi nedovoli otevrit telefon, ale take ho nemohu nalezt v telefonu v bezp. rezimu pro odinstalaci (SD karta v telefonu nikdy nebyla). Takze se snazim svoje fotky z cestovani vytahnout pres bezpecnostni rezim, ale tam to po me chce nejaky lazeni USB, coz se mi uplne nedari. Muzete mi prosim dat nejakou radu k cemukoliv z uvedeneho co by mi pomohlo pretahnout soubory do PC? Asi primarne to lazeni USB s cimz by mi asi pomohl nejaky servis ... rad bych to ale udelal sam.

Diky Moc Cesta

Papooch
Androiďák!
Reputace: 28
Typ mobilu / ROM: Samsung S5 Neo (Stock + Root)

Re: Samsung Galaxy A3 (2016) - Stazeni souboru pres Safe Mode

Příspěvek od Papooch » ned 04. srp 2019 20:08:57

Režim ladění USB (USB debugging) zapneš tak, že půjdeš do nastavení -> o telefonu -> informace o software a desetkrát ťukneš na číslo sestavy (build number). Pak se ti v nastavení odemče nová položka "Vývojářské možnosti", kde je mimo jiné volba USB Ladění.

Ale zajímalo by mě, co přesně myslíš tímto:
ale tam to po me chce nejaky lazeni USB, coz se mi uplne nedari
Kde to na tebe vyskakuje či co?
Na poděkování slouží palec u příspěvku

Autor tohoto vlákna
Cest5
Nové Androidě

Příspěvek od Cest5 » pon 05. srp 2019 14:26:46

Ahoj,

dekuju moc za ochotu, ale uz jsem to vyresil. No puvodne kdyz jsem pripojil phone k pc tak jsem ho tam vubec nevidel. Potom se mi tam objevilo nejak dialogove okno, kde jsem mohl tento konkretni phone pridat jako externi zarizeni. I po zadani jsem nevidel phone v pc, tak jsem v ovladacich panelech a v zarizenich nasel telefon,ale ze ma nejakou poruchu. Potom jsem si doinstaloval ovladac nebo co to bylo a uz to slo bez problemu. Na Essetu mi poradili ze mi data muze stahnout jakykoliv servis a to lazenim USB pokud by byly komplikace ze se nemuzu ani pripojit k PC. Tak jsem myslel ze to je ono a jelikoz se mi nedarilo vyvolat puvodni okno se zpravou o pridani ext. zar., tak jsem porad myslel ze musim zjistit to lazeni jako prvni.
Kazdopadne dekuji za ochotu. Mimochodem odemknout telefon nebo odinstalovat Esset se mi stale nedari...nemas k tomu nejakej napad, nebo ten telefon ma proste uz dost.

Jeste jednou dekuji
Cesta

Papooch
Androiďák!
Reputace: 28
Typ mobilu / ROM: Samsung S5 Neo (Stock + Root)

Příspěvek od Papooch » úte 06. srp 2019 15:22:38

Odinstalovat by to mohlo jít přes adb. (tzn zapnout usb debugging a připojit k počítači s nainstalovaným adb)
Na poděkování slouží palec u příspěvku

Autor tohoto vlákna
Cest5
Nové Androidě

Příspěvek od Cest5 » čtv 08. srp 2019 12:04:55

A jak to udelam? to mi dovoli jeste neco nainstalovat kdyz jsem v bezpecnostnim rezimu?
Diky Cesta

Odpovědět

Zpět na „Ostatní telefony Samsung“