Lenovo S660 - obecná diskuzeLenovo S660 recenze

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Uživatelský avatar
Tomáš Kubec
Moderátor
Příspěvky: 4566
Registrován: sob 21. srp 2010 12:18:30
Typ mobilu / ROM: Mlais MX Base
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Lenovo S660 recenze

Příspěvek od Tomáš Kubec »

To není vůbec pravda. Ještě jsem neměl v ruce MTK telefon, kde nechodí 3G na obou kartách :DD Samozřejmě, že ne najednou.
Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o, MNShop.cz - Náhradní díly, příslušenství, servis Čínských i ostatních telefonů - podpořte MNShop na Facebooku. Aplikace MNShop ke stažení na Google Play
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Lenovo S660 recenze

Příspěvek od rbarat »

Tomas, teda si potvrdil, co som napisal, tak som to myslel. Pre istotu som teda moj prispevok upresnil.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
Uživatelský avatar
Tomáš Kubec
Moderátor
Příspěvky: 4566
Registrován: sob 21. srp 2010 12:18:30
Typ mobilu / ROM: Mlais MX Base
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Lenovo S660 recenze

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Prostě funguje na obou a přepíná se v menu na které zrovna poběží.
Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o, MNShop.cz - Náhradní díly, příslušenství, servis Čínských i ostatních telefonů - podpořte MNShop na Facebooku. Aplikace MNShop ke stažení na Google Play
lubu
Nové Androidě
Příspěvky: 43
Registrován: stř 29. úno 2012 13:20:55
Typ mobilu / ROM: ANDROID HD2000 Acer Liquid Jade S55
Mobil 2 / ROM: Lenovo S660 Huawei P8Lite
Tablet: prestigio pmp5780D Huawei MediaPad10Link

Re: Lenovo S660 recenze

Příspěvek od lubu »

Zdravím mam tento telefón ešte len 5 dní aj keď som nemal takésšťastie ako po niektorí zže zaplatil som clo.
K tomu tel môžem povedať len že zspokojnosť pekný displej pekný telefón svižný ešte mi nesekol mam originál rom čiže angličtina a čínsky jazyk
baterka ze po dvoch dňoch problém doraziť a druhy deň som začínal na 60 % bol som v tatrach ze GPSffoťák hudba bežala večer okolo ôsmej keď som prišiel domov 17% a viac ako hodina na wifi a stále ešte nepiplo že je slabá
zvuk celkom spoko a nfs mostwanted nádherné ide
mínus ma že ma problém s SD kartu a nemá USB host čo je dosť veľké mínus
Google nejde vôbec ani YouTube síce neviem či by som to nemal dať do plus :-)
klávesnica kameňuúrazu swiftkey jedine zatiaľ čo som našiel a ze ide aj slovenský
že zatiaľ tak by som povedal ze na 70% som spokojný dajú EÚrom a bude taka dobra ako ttáto tak im dám aj 90% :-D
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: Lenovo S660 recenze

Příspěvek od Jumbo78 »

Clo jsi určitě neplatil... Platil jsi DPH

Edit: občas by to chtělo použít interpunkci (čárky a tečky větách), aby se to dalo číst...

@phablet ;)
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Lenovo S660 recenze

Příspěvek od rbarat »

Presne tak, clo na fony je podla Taricu 0%, aha:
http://ec.europa.eu/taxation_customs/dd ... ngDescr=cs
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
randompct
Stálý androiďák
Příspěvky: 126
Registrován: stř 14. lis 2012 14:21:55
Typ mobilu / ROM: Zuk Z2. Samsung S5. iPhone 5c. Nokia 5230
Tablet: Nexus 7 2, Onda V919

Re: Lenovo S660 recenze

Příspěvek od randompct »

Ja sa pridavam k majitelom tohto telefonu, dovolil som si spravit aj kratku recenziu :

http://home.hwworld.sk/hw/tl/lenovo-s660

Budem sa snazit ju udrziavat a doplnat tam aj dalsie skusenosti. Vseobecne zatial spokojnost ( aj ked je co zlepsovat ).
Phone : iPhone 5C,Zuk Z2,Samsung S5,Note 3 Pro 2/16GB,TLC 5022D,Lumia 535,Nokia 5230
Tablet :Nexus 7 2013, Onda V919
Others :Xiaomi Mi Band 1/1A/1S, MiKey, PB 10.400mAh
Previous :Redmi Note 4G (1/8GB + 2/16GB ),Cubot X17, Note 2 2/16GB, Elephone M2
gladipl
Stálý androiďák
Příspěvky: 150
Registrován: úte 07. úno 2012 15:25:41
Typ mobilu / ROM: Lenovo K6

Re: Lenovo S660 recenze

Příspěvek od gladipl »

Ma tento fon notifikacnu ledku? Ak ano, kde presne? Dakujem.
kakamil
Stálý androiďák
Příspěvky: 95
Registrován: stř 19. pro 2012 7:00:20
Typ mobilu / ROM: OnePlus X CM 13.0

Re: Lenovo S660 recenze

Příspěvek od kakamil »

Má, je umístěná v pravo nahoře kousek od mřížky reproduktoru, je tříbarevná - zelená, červená, modrá.
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Lenovo S660 recenze

Příspěvek od rbarat »

Kup si rovno THL 5000, ten ma baterku 5000mAh a fantasticku vydrz.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
madforit
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: pon 13. říj 2014 18:30:05
Typ mobilu / ROM: Moto 4G

Re: Lenovo S660 recenze

Příspěvek od madforit »

ahoj, mohl by mi někdo z vás, kdo používá telefon podobně, přiblížit reálnou výdrž S660 při tomto vytížení:
min. 4-5 hodin mobilní data + wifi
1 hodina navigace
1 hodina bluetooth
4 hodiny poslech hudby
sem tam video + pár fotek apod.

dostanu se na dejme tomu 20-24h ?

Díky.
Stanly13
Nové Androidě
Příspěvky: 33
Registrován: úte 12. bře 2013 15:47:19
Typ mobilu / ROM: N73
Tablet: Prestigio PMP5570C

Re: Lenovo S660 recenze

Příspěvek od Stanly13 »

Ahoj,
mohu se někoho z majitelů zeptat, jak je to s OTG? Podporuje nebo ne? Přehrává filmy z Flash disku?

Jaký je problém s paměťovou kartou? Čte bez problémů všechny typy karet? Do uvedených 32 GB?

Díky za odpovědi

Standa
petr856
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 21. říj 2014 19:49:17
Typ mobilu / ROM: nokia52

Re: Lenovo S660 recenze

Příspěvek od petr856 »

kisond: kdyz mas ted zkusenosti s P770 a S660, kdyby jsi se ted mel rozhodnout, jaky by jsi si z techto dvou vybral?
pistabb
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 08. pro 2011 22:23:25
Typ mobilu / ROM: HTC Desire HD

Re: Lenovo S660 recenze

Příspěvek od pistabb »

Da sa cez otg pripojit USB kluc, alebo nebodaj externy disk?
Kde na Slovensku ste kupovali?
Chcem aby to malo vyladenu slovencinu...

Niekde som cital ze po prechode na android 4.4 uz nebol podporovany slovensky jazyk - ma s tym niekto skusenosti?
Da sa bez rootu ostat na androide 4.2.2 bez toho aby ma neotravoval s aktualizaciou systemu?
Tomzx9r
Stálý androiďák
Příspěvky: 60
Registrován: pát 12. pro 2014 8:17:33
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia M5
Mobil 2 / ROM: Lenovo S660,Doogee X5 Pro,Nomu S10,LG D160,Alcatel
Bydliště: Třebíč

Re: Lenovo S660 recenze

Příspěvek od Tomzx9r »

Zdravím,
tento tel. mám cca půl roku.A jsem z něj takový rozpačitý.Je to můj první smart s Androidem a porovnávat můžu jen s Nokií N95-97.

Konstrukce: Vzhledem k tomu,že to není žádný obr,ale zlatý střed,tak bych čekal,že něco vydrží.Po pár týdnech začal vrzat zadní kryt kamkoli jsem zatlačil nebo ho pevněji chytil a boční rámeček je taky jak z bláta,ale to není nic nového.Po půl roce každodenního používání (volání,sms,net,fb,skype,focení a filmy) jsem zjistil,že se dá s telefonem kroutit.Mám trošku obavy o dispej,když je samotná konstrukce taková vachrlatá.Navíc vzhledem k tomu,že je kryt hladký,tak se mi mockrát stalo,že mi vylítl z ruky.Asi by to chtělo protiskluzovou úpravu.Tak co se týče krytu bych to hodnotil spíš bídně.
Ve škole by to byla 4.

Displej: 4,7 je poměrně slušná velikost na filmy a net.I koukání z úhlů a na slunci je dobré.Tady toho na výtky moc není,takže dobrý.Ve škole by to byla 2.

Ovládání: Boční tlačítka jsou hrůza...Výše jsem psal,že mi tel mnohdy vylítl z ruky.To hlavně kvůli zamykacímu tlačítku.Můj názor je ten,že horní zamykání je lepší(mají to tak moje děcka a přijde mi to praktičtější).Nebo by mohlo být šoupací (N97).X-krát se mi stalo,že jsem tel.vytáhl odemčený nebo už přijatý hovor.Hlasitost se mi taky hůř ovládá,protože mi tlačítka přijdou nevýrazná.Tlačítka menu na displeji mají též nedostatky.Poměrně rychle zhasínají a pak při neostražitosti se návrat na předchozí stranu stane přesunem na hlavní stranu telefonu.Samotné dotykové ovládání na displeji újde.Ikdyž jsem se párkrát rozčílil,že jsem některou ikonu musel máčknout 2-3x.Ve škole by to byla 3-.

Rychlost: Rychlost je slušná,stejně tak i odezva.Tam bych dal 2.

Foťák: To je asi největší zklamání...Fotky jsou fakt strašný.Celková vybavenost hovadin je výborná (panorana,různe typy fotek,atd.).Dioda taky újde.Ale s fotkou jsem nespokojen.Na N97 s 5Mpix to nemá.Tady bych dal 4-.

GPS: To je další velké zklamání,ikdyž si nejsem jist jestli je to problém HW nebo SW,Používám Sygic Aura a funkčnost je bídná.Při zapnutí aplikace čekám 5-10 min na signál GPS.A často vypadává.Jinou apku na navigování jsem nezkoušel,protože mě žádná nezaujala.Na Play Store jich je dost,jenže u každé je psáno v recenzích,že je super,což je i u Sygicu.Opět v porovnání s N97 (používal jsem Sygic Mobile) je to hrůza.Taky dávám 4-.

Navíc se celkem pereme s MicroSD kartami.16GB jede bez problémů,ale 32 GB nechce jet.Zkouším už druhou a ne a ne fungovat.

To by bylo hodnocení základních funkcí.Celkově jsem spíš zklamán.Někdo může namítnout,že od telefonu za 4 litry nemůžu čekat zázraky a to ani nečekám,ale funkčnost základních věcí by měla být dobrá ne-li slušná.Nicméně,co se nelíbí mě,může se líbit druhému.
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Lenovo S660 recenze

Příspěvek od LivArt »

Tak když ti nevyhovuje, tak ho vrať a přijď se sem poradit, pomůžeme ti vybrat něco lepšího. ;-)
Tomzx9r
Stálý androiďák
Příspěvky: 60
Registrován: pát 12. pro 2014 8:17:33
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia M5
Mobil 2 / ROM: Lenovo S660,Doogee X5 Pro,Nomu S10,LG D160,Alcatel
Bydliště: Třebíč

Re: Lenovo S660 recenze

Příspěvek od Tomzx9r »

Polopravd a zkreslených recenzí je plný internet.Tak jsem napsal co si myslím.Kdyby se mi chtělo něco vybírat,tak jsem to dávno udělal a tento přístroj vyměnil,navíc si myslím,že je to všechno na jedno brdo-v této ceně.Jenže nemám čas ani chuť zase něco vybírat.
prasil
Robot
Příspěvky: 943
Registrován: stř 30. led 2013 9:18:55
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 SE Crdroid
Tablet: Smart Tab4 LTE CM11
Tablet 2 / ROM: MiPad 64G
Bydliště: Mělník

Re: Lenovo S660 recenze

Příspěvek od prasil »

Tak to je dobře, že máš aspoň chuť a čas sem napsat :palec:
Tomzx9r
Stálý androiďák
Příspěvky: 60
Registrován: pát 12. pro 2014 8:17:33
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia M5
Mobil 2 / ROM: Lenovo S660,Doogee X5 Pro,Nomu S10,LG D160,Alcatel
Bydliště: Třebíč

Re: Lenovo S660 recenze

Příspěvek od Tomzx9r »

To už ne ní o chuti,ale spíš o nechuti.Jistě sis všiml,v kolik hodin jsem ten příspěvek psal.Po 3 hodinách přemisťování ten vergl zapípal,že musel odpojit kartu a už jsem neusnul .A když na tom telefonu už zase něco nefunguje,tak se rád o svou zkušenost podělím.Na místo rýpáni a prdelolezectví. :evil:

Edit by rbarat: Nezneužívaj citáciou. Posledný príspevok sa podľa pravidiel fóra necituje (opravil som).
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Lenovo S660 recenze

Příspěvek od LivArt »

Za 4k se dají koupit daleko lepší telefony. Ale když si myslíš, že tomu rozumíš, tak my tě v tom necháme...
Tomzx9r
Stálý androiďák
Příspěvky: 60
Registrován: pát 12. pro 2014 8:17:33
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia M5
Mobil 2 / ROM: Lenovo S660,Doogee X5 Pro,Nomu S10,LG D160,Alcatel
Bydliště: Třebíč

Re: Lenovo S660 recenze

Příspěvek od Tomzx9r »

Koukám,že místo recenzí se sem píše kdeco....Ale že mě to udivuje.Jdu radši do garáže,povrtat se ve 4kolkách,to bude asi rozumnější.
prasil
Robot
Příspěvky: 943
Registrován: stř 30. led 2013 9:18:55
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 SE Crdroid
Tablet: Smart Tab4 LTE CM11
Tablet 2 / ROM: MiPad 64G
Bydliště: Mělník

Re: Lenovo S660 recenze

Příspěvek od prasil »

Nenapsal jsi, jestli jsi zkoušel jinou ROM, respektive jaká stock tam byla... Zkoušel jsi jiný foťák? Srovnávat jakýkoliv android s Nokií se Symbianem je dost mimo...
Tomzx9r
Stálý androiďák
Příspěvky: 60
Registrován: pát 12. pro 2014 8:17:33
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia M5
Mobil 2 / ROM: Lenovo S660,Doogee X5 Pro,Nomu S10,LG D160,Alcatel
Bydliště: Třebíč

Re: Lenovo S660 recenze

Příspěvek od Tomzx9r »

Jinou ROM ani foťák jsem nezkoušel.Jaká je stock taky nevím,snad S660_ROW_S116_140423.Toto je záležitost,který moc nerozumím.Proto koupím tel. a buď funguje k mojí spokojenosti nebo ne.Tento bohužel ne.A Nokia se Symbianem není úplně mimo mísu,je to taky smart,ikdyž za zenitem,ale ve své době byla nejlepší.Spíš se mi jedná o to,že to byla poctivá práce,oproti dnešním našlápnutým pádlům.
Odpovědět

Zpět na „Lenovo S660 - obecná diskuze“