Lenovo S660 - obecná diskuzeNotifikační LED dioda u S660

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Latimerix
Nové Androidě
Příspěvky: 32
Registrován: pát 02. bře 2012 8:06:34
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi 4X - MIUI 8 5 4 0
Tablet: Lenovo A7

Notifikační LED dioda u S660

Příspěvek od Latimerix »

Zdravím. Předevčírem jsem v Here-Shopu koupil nové Lenovo S660 (předtím jsem měl Lenovo A789). S mobilem jsem zatím velice spokojen, líbí se mi na něm skoro všechno, jen mám problém s notifikační diodou. Ať dělám s nastavením co můžu, nedaří se mi mobil přimět k tomu, aby dioda blikala a signalizovala smsky a maily. Pouze když nabíjím, svítí červeně a po nabití zhasne. Kde se dalo (v nastavení mobilu i v jednotlivých aplikacích), jsem nastavil, aby dioda byla zapnutá, ale marně. Nevíte, čím by to mohlo být? V mobilu je od prodejce upravená česká ROM VIBEUI_V2.0_1437_7.3.1_ST_S660_baralajbi - Android 4.4.2.

Závěr: Nakonec to nějak začalo samo blikat. Použil jsem aplikaci "Správce LED", možná pomohlo, že jsem všude nastavil jen modrou barvu (Lenovo S660 prý umí svítit jen červeně při nabíéjení a modře pro všechno ostatní). Díky za radu.

Myslel jsem, že je problém vyřešen, ale beru to zpět. Notifikační dioda funguje podle své nálady a já do toho nemám moc co mluvit. :-( Spolehlivě funguje, pokud používám vestavěnou aplikaci pro SMSky, ale když používám GoSMSPro, na kterou jsem zvyklý z předchozího telefonu, bliká to jen někdy. Kdybyste někdo měl řešení, dejte vědět...
Naposledy upravil(a) Latimerix dne stř 06. kvě 2015 11:00:12, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Tomáš Kubec
Moderátor
Příspěvky: 4566
Registrován: sob 21. srp 2010 12:18:30
Typ mobilu / ROM: Mlais MX Base
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Notifikační LED dioda u S660

Příspěvek od Tomáš Kubec »

V mobilu není upravená ROM od prodejce, ale je tam ROM od mého Maďarského kamaráda Baralajbiho. Měl bys to rozchodit pomocí Light Flow.
Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o, MNShop.cz - Náhradní díly, příslušenství, servis Čínských i ostatních telefonů - podpořte MNShop na Facebooku. Aplikace MNShop ke stažení na Google Play
Tomzx9r
Stálý androiďák
Příspěvky: 60
Registrován: pát 12. pro 2014 8:17:33
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia M5
Mobil 2 / ROM: Lenovo S660,Doogee X5 Pro,Nomu S10,LG D160,Alcatel
Bydliště: Třebíč

Re: Notifikační LED dioda u S660

Příspěvek od Tomzx9r »

Zdar,mám ho taky,akorát mi blikají 3 barvy,červená,modrá,zelená,fungují všechny podle typu upozornění.Android 4.2.2.
Dominikaanovakova
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: ned 21. čer 2015 15:16:54
Typ mobilu / ROM: samsung

Re: Notifikační LED dioda u S660

Příspěvek od Dominikaanovakova »

můžu se zeptat,Gosmspro nabízí posílání sms zdarma,jakto,že mě to nefunguje?
Latimerix
Nové Androidě
Příspěvky: 32
Registrován: pát 02. bře 2012 8:06:34
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi 4X - MIUI 8 5 4 0
Tablet: Lenovo A7

Re: Notifikační LED dioda u S660

Příspěvek od Latimerix »

Dominikaanovakova: Je mi líto, ale nepoužívám to a nemám to s kým vyzkoušet. Podle mne to funguje jen při wifi připojení, nebo ne?
Odpovědět

Zpět na „Lenovo S660 - obecná diskuze“