T-Mobile Pulse rootObnovení práv" SU"

Huawei

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Uživatelský avatar
stm01
Androiďák!
Příspěvky: 424
Registrován: sob 05. pro 2009 11:25:26
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Pro 4GB 128GB
Tablet: Asus Slider EE
Bydliště: Most

Obnovení práv" SU"

Příspěvek od stm01 »

Hledal jsem nějakou diskusi o tomto problému ,ale nikde jsem nic nenašel.
Již třikrát během posledních 10 dní se mi stalo,že mi přestaly fungovat aplikace potřebující povolení "su".Před 4 dny jsem si nahodil ROM FLB 1.0 mod.Vše udělal od začátku,update HU,suerboot,recovery,wipe a nakonec nová ROM.Udělal jsem si komplet zálohu nastaveného telefonu,s aplikacemi a povolením "su".Potom v rámci úspory místa v telefonu jsem přesunul dalvik-cache na kartu a udělal opět komplet zálohu.Dneska v noci jsem se marně snažil zprovoznit můj telefon s DroidExplorerem,no a jedna z věcí byla že jsem provedl instalaci busyboxu podle návodu zde:http://de.codeplex.com/wikipage?title=H ... umentation.Na foru jsem se dočetl ,že prý se to má udělat.Tak jsem to provedl a telefon zůstal vyset při bootování.Proto jsem najel do recovery a dal restore systemu,ale když jsem telefon spustil tak jsem zjistil ,že aplikace co potřebují "su" oprávnění nejdou,ale superuser ukazuje v povoleních,že aplikace jsou povolené.Čím to může být,že v záloze nefunguje již oprávnění "su"? Nebo je nějaká jednoduchá manipulace v telefonu přes adb,aby vše chodilo bez kompletního nahrávání nové ROm opět od začátku? Má někdo takovou zkušenost? ;)
Mi MIX 6GB/256GB, Slider EEpad tablet, Lenovo Miix 10
Uživatelský avatar
d750
Kyborg
Příspěvky: 3799
Registrován: pát 20. úno 2009 5:28:37
Typ mobilu / ROM: Dell Streak
Twitter: d750
Tablet: Asus EEE Pad

Re: Obnovení práv" SU"

Příspěvek od d750 »

Zkontroluj jestli máš zaplí USB ladění a pak dalvika bych na kartu nedával ale přesunul spíše některé velké aplikace.
Uživatelský avatar
stm01
Androiďák!
Příspěvky: 424
Registrován: sob 05. pro 2009 11:25:26
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Pro 4GB 128GB
Tablet: Asus Slider EE
Bydliště: Most

Re: Obnovení práv" SU"

Příspěvek od stm01 »

Ladění mám trvale zapnuté.Co se týče přesunu na kartu,tak udělám si na co najdu nějaký rozumný návod a ten přesun byl i vypsán na stránkách Modaca u té ROM,ale jinak to není můj obor co se týče terminálu,adb a příkazů. :) Zkusil jsem nahodit znovu čistou ROM a superuser funguje ,potom zálohu a superuser nejde,ale přitom jsem dělal zálohu plněfunkčního systému a s těmi právy.Tak fakt nevím :cry:
Mi MIX 6GB/256GB, Slider EEpad tablet, Lenovo Miix 10
Nesquik27
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: úte 23. bře 2010 16:34:04
Typ mobilu / ROM: T-Mobile Pulse FLB1.2

Re: Obnovení práv" SU"

Příspěvek od Nesquik27 »

Ahoj, při přesunu dalvik-cache na kartu mi terminal na posledním řádku hodí chybu: Ext partition not mounted.
Mám Root a FLB-Mod 1.2. Poradil by mi někdo kde by mohl být zakopán pes?
acacgolf
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: pon 11. črc 2011 10:32:10
Typ mobilu / ROM: dfsd
Twitter: fsdfsd

Re: Obnovení práv" SU"

Příspěvek od acacgolf »

stm01 píše:Ladění mám trvale zapnuté.Co se týče přesunu na kartu,tak udělám si na co najdu nějaký rozumný návod a ten přesun byl i vypsán na stránkách Modaca u té ROM,ale jinak to není můj obor co se týče terminálu,adb a příkazů. :) Zkusil jsem nahodit znovu čistou ROM a superuser funguje ,potom zálohu a superuser nejde,ale přitom jsem dělal zálohu plněfunkčního systému a s těmi právy.Tak fakt nevím :cry:
Res mi je všeč ta izdelek, se počutim zelo zadovoljni!




____________

Discount Golf
Odpovědět

Zpět na „T-Mobile Pulse root“