Lenovo S850 - ROM/ROOT/FWLenovo s850 po flash ROM hlásí že není SIM a nenachází síť

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
bege
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: stř 10. srp 2016 7:24:53
Typ mobilu / ROM: Lenovo s850
Rom: S850_ROW_S216_150206

Lenovo s850 po flash ROM hlásí že není SIM a nenachází síť

Příspěvek od bege »

Po flash rom v SP Flash jsem přišel o imei, Zálohu nvram jsem neudělal.. Imei jsem znal a zadal ho v tom problém není. Problém je v tom že ikdyž mám imei telefon hlásí že není vložena žádná SIM a že mobilní síť je nedostupná. Vyzkoušel jsem už vše možné, telefon byl i v servisu (technik na něm strávil dva dny a vylámal si zuby), závadu nenašel a nic si neúčtoval.
Problém je podobný, né-li totožný s tímto problémem, ten se ale týká Lenovo S660:
http://androidforum.cz/adny-signal-neni ... 45702.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Zkoušel jsem postup z tohoto vlákna, ale nepomohlo, taky jsem stále nepochopil co je "BackupFlag, RestoreFlag" ve složce NVRAM.
Orientuje se někdo v tomto, může mi někdo poradit? Zahryzl jsem se do toho, nespím, nejím... :-)
prasil
Robot
Příspěvky: 943
Registrován: stř 30. led 2013 9:18:55
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 SE Crdroid
Tablet: Smart Tab4 LTE CM11
Tablet 2 / ROM: MiPad 64G
Bydliště: Mělník

Re: Lenovo s850 po flash ROM hlásí že není SIM a nenachází síť

Příspěvek od prasil »

Zkus flešnout znovu, nebo servis uživatele mrnus :yes:
bege
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: stř 10. srp 2016 7:24:53
Typ mobilu / ROM: Lenovo s850
Rom: S850_ROW_S216_150206

Re: Lenovo s850 po flash ROM hlásí že není SIM a nenachází síť

Příspěvek od bege »

Tak jsem to nakonec vyřešil, vygooglil jsem si na netu nvram.img pro Lenovo s850. Přes SP Flash tool jsem pouze tu nvram do telefonu flashnul. A potom už jen své imei a jede. První věc co jsem potom udělal byla ta, že jsem si zazálohoval NVRAM. :-)))))
Odpovědět

Zpět na „Lenovo S850 - ROM/ROOT/FW“