Lenovo S860 - obecná diskuzeLenovo S860 bootloop

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
EgoBrain
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: stř 08. čer 2011 5:58:08

Lenovo S860 bootloop

Příspěvek od EgoBrain »

Přeji hezký den, mám menší problém s tímhle telefonem. Jak jsem zjistil po prohledání několika fór asi nejsem jediný, ale bohužel jsem se nedopátral řešení, tak to zkusím zde, třeba se najde nějaká chytrá hlava, která dokáže poradit.

Telefon se jednoduše zasekne v načítací obrazovce a tím to hasne, již to udělal několikrát, poprvé mi stačil wipe a telefon bežěl několik měsíců bez problémů dál. Tak jsem si řekl, že problém je snad vyřešen, bohužel se zasekl znova, tak jsem si řekl, že ho zase wipnu a až se načte zkusím nainstalovat nějakou custom rom popřípadě přeinstalovat tu oficiální. Bohužel telefon vyhodil hlášku "system clean failure" A při opětovném restartu se objeví úvodní obrazovka, následně telefon automaticky skočí na obrazovku která se zobrazí při wipu telefonu a hodí opět "system clean failure" a takhle pořád dokola, tím páden se do něj nedá nahrát jiná rom, protože se nelze připojit k PC, pokud by s tím měl někdo zkušenosti, popřípadě věděl co a jak, budu rád za každou radu, protože už opravdu nevím co s tím.
Vojta_L
Robot
Příspěvky: 938
Registrován: pon 26. říj 2015 9:19:15
Typ mobilu / ROM: Lenovo

Re: Lenovo S860 bootloop

Příspěvek od Vojta_L »

Nebyl telefon rootlý? Obnovení do továrního nastavení nepomůže?
EgoBrain
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: stř 08. čer 2011 5:58:08

Re: Lenovo S860 bootloop

Příspěvek od EgoBrain »

Telefon rootlý nebyl, ale už se mi podařilo přes flash tool naflashovat offfiko romku, říkal jsem si, že je vyhráno, telefon běží, až na "malou" drobnost, nedaří se mi zapsat IMEI, tudíž není připojen k síti a nedá se z něj volat, prolezl jsem snad všechno našel dost návodů jak na to, ale neustále neplatné IMEI, nevíte jestli by pomohlo nainstalovat neoffiko romku, popřípadě jakou, offiko už jsem zkoušel několikrát flashnout ale stále je IMEI neplatné.
Elis89
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: pát 22. bře 2013 11:37:09
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S

Re: Lenovo S860 bootloop

Příspěvek od Elis89 »

Ahoj, mam podobny problem. Mam tam taky smycku. Nacte se logo a pak recovery - system is cleaning a uprostred takovy velky zeleny kruh a pak se to vypne a zas nanovo. Telefon je od zname a urcite nemela ani root a podobne custom rom. Da se jeste spravit? Nereaguje ani na takovou malou flashku ktera umi prepnout rovnou do recovery systemu.
Diky za pomoc.
Odpovědět

Zpět na „Lenovo S860 - obecná diskuze“