Lenovo S860 - obecná diskuzeVýdrž baterie

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
BimboCZ
Stálý androiďák
Příspěvky: 55
Registrován: stř 22. úno 2012 16:06:17
Typ mobilu / ROM: LENOVO S860

Výdrž baterie

Příspěvek od BimboCZ »

Je normální že baterie třeba dlouhou dobu drží na 80% a pak za minutu spadne na 64% .Toto se mi v poslední době stává často . Přes noc mi spadla kapacita o 30% a to mám nastaven nouzový režim kde vlastně fungují jenom volání a sms a všechny aplikace na pozadí jsou vypnuty . Telefon mám krátce . Neříkejte mi že by baterie odešla po tak krátké době . Ještě k tomu je vestavěná,takže člověk nemá šanci si to ověřit . Ze začátku klidně 4 dny na nabití ,teď je to sotva den a půl. Stává se to taky někomu?
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Výdrž baterie

Příspěvek od rbarat »

V poslednej dobe sa množia podobné ohlasy od užívateľov vysokokapacitných batérií v čínskych telefónoch s čipom MTK. V diskusii o THL 5000, ktoré má baterku 5000mAh sa pár ľudí sťažovalo na rovnaké správanie batérie. Má to zrejme dve príčiny.

Prvou je, že kvalita čínskych batérii v poslednej dobe klesla.
Druhá vec je, že niekde na ruskej diskusii som čítal, že všetky čínske telefóny s KitKatom na MTK čipoch majú v systéme chybu v riadení správy napájania. Pre THL rusi pripravili Power Patch fix, ktorý toto kolísanie u väčšiny vyriešil. Pár ľuďom nepomohol, tí majú asi naozaj vadnú baterku.
Tie power fix patchy sú tu: http://4pda.ru/forum/index.php?showtopi ... ry34354181

Pozor sú ušité priamo pre rôzne ROM pre THL 5000, takže priamo ich nemôžeš použiť. Možno sa ale nájde niekto, kto ich upraví pre Lenovo.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
BimboCZ
Stálý androiďák
Příspěvky: 55
Registrován: stř 22. úno 2012 16:06:17
Typ mobilu / ROM: LENOVO S860

Re: Výdrž baterie

Příspěvek od BimboCZ »

Děkuji . Tak mi nezbývá než čekat a když se to bude zhoršovat, tak asi reklamace . I když si nejsem jist zda by to vyřešila jestli je to globální průser .
Odpovědět

Zpět na „Lenovo S860 - obecná diskuze“