Samsung Galaxy S5 - ROM/ROOT/FWODIN MOD stále dokola

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Odpovědět
Svrbinek
Nové Androidě
Příspěvky: 17
Registrován: stř 27. lis 2013 12:59:55
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 3

ODIN MOD stále dokola

Příspěvek od Svrbinek »

Zdravím. Dnes jsem zkoušel podle tohoto návodu https://www.youtube.com/watch?v=uKuCCFf12EI dostat do S5 Android 9, ale stalo se to, že po restartu neustále najede obrazovka s robotem a názvem Downloading ... a nahoře vlevo je napsáno Could not do normal boot. ODIN MODE a na spodním řádku je červeně ještě UDC START. Zkoušel jsem prohledat internet ale nenašel jsem nic, co by mi pomohlo. Mohl by prosím někdo pomoci? PC přes ODIN se spojí s telefonem, mohu nahrávat. Také mohu přistupovat na SD kartu, ale ať udělám cokoliv, stále je tam ODIN MODE. Telefon nemá ROT.
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: ODIN MOD stále dokola

Příspěvek od don_alex »

A zkoušel jsi flashnout stock rom?
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
Svrbinek
Nové Androidě
Příspěvky: 17
Registrován: stř 27. lis 2013 12:59:55
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 3

Re: ODIN MOD stále dokola

Příspěvek od Svrbinek »

Právě jí stahuji ze sammobile. (stáhnout jinak než bez zaplacení asi jinde možné není že? Už jsem zaplatil na 30 dnů, tak je to teď jedno, ale pro příště). No a pokud tam dostanu zpět tu stock, jak tam dostanu pak jinou verzi než Android 6? Potřebuji to kvůli aplikaci Live Cam Synology.
-Pavel-
Kyborg
Příspěvky: 4700
Registrován: pon 31. kvě 2010 19:08:18

Re: ODIN MOD stále dokola

Příspěvek od -Pavel- »

Stáhni si zdarma SamFirm_v0.3.6.zip a stahuj full rychlostí a zdarma firmware ze Sammobile.

Svrbinek
Nové Androidě
Příspěvky: 17
Registrován: stř 27. lis 2013 12:59:55
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 3

Re: ODIN MOD stále dokola

Příspěvek od Svrbinek »

Takže Stock funguje zdá se. Ještě nenaběhla ale aspoň tam není dokola odnim mode. Tak teď tedy prosím o radu, jak tam dostat ROM s Androidem vyšším jak 6. Když bude poslední, zlobit se nebudu.
Svrbinek
Nové Androidě
Příspěvky: 17
Registrován: stř 27. lis 2013 12:59:55
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 3

Re: ODIN MOD stále dokola

Příspěvek od Svrbinek »

Tak už to je vyřešeno. Chyba je nejspíš ve verzi neoficiální ROM z prosince. Ta samá ale říjnová funguje a možná jsem nemusel ani instalovat Stock verzi. Děkuji za pomoc a rady :-) Hezký víkend
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy S5 - ROM/ROOT/FW“