LG Optimus L7 (P700) - Obecná diskuzeuse genuine battery

Moderátoři: IQLogic, IQLogic

Odpovědět
kockopes
Nové Androidě
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 24. dub 2014 19:30:34
Typ mobilu / ROM: Huawei P8 Lite

use genuine battery

Příspěvek od kockopes »

Ahoj,
koupil jsem si novou ORIGINÁLNÍ baterii pro P710. Při nabíjení a i po něm to neustále hlásí tuto hlášku. Na webu jsem našel tipy, jak obejít tuto chybu v servisním menu, ale ani tyto rady nepomohly. Po naběhnutí se objeví tato hláška a telefon se vypne nebo restartuje. Jen doplním, že s původní baterií HW běží bez problému.
Díky za odpověď. Hezký den.
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: use genuine battery

Příspěvek od ludekbrno »

kockopes:

Jen pro zajímavost, kdes tu baterii koupil, že máš takovou jistotu, že je to "originál"? ;-)
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
kockopes
Nové Androidě
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 24. dub 2014 19:30:34
Typ mobilu / ROM: Huawei P8 Lite

Re: use genuine battery

Příspěvek od kockopes »

jako originál je prodávaná a upřímně, nezjistím to. Nicméně na tomto eshopu jsem již několikrát nakupoval a vždy bez problémů: http://www.amio.cz/mobilni-telefony-a-p ... 78993.html
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: use genuine battery

Příspěvek od ludekbrno »

Problém je, že u baterií se to pozná těžko, zvláště u baterií čínských značek. Dokonce do velkých e-shopů už párkrát pronikly padělky. Asi ti nezbyde nic jiného, než baterii reklamovat. Pokud to s jinou funguje normálně, tak asi nic nenaděláš.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
kockopes
Nové Androidě
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 24. dub 2014 19:30:34
Typ mobilu / ROM: Huawei P8 Lite

Re: use genuine battery

Příspěvek od kockopes »

no, myslel jsem si, že bude chyba v baterii. Každopádně, díky za reakci :)
Odpovědět

Zpět na „LG Optimus L7 (P700) - Obecná diskuze“