LG Optimus 4X HD (P880) - Obecná diskuzeZaseknutí aktualizace

Moderátoři: IQLogic, IQLogic

Odpovědět
reibl97
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: ned 04. srp 2013 0:23:27
Typ mobilu / ROM: LG Optimus 4X HD
Tablet: ASUS Transformer Infinity

Zaseknutí aktualizace

Příspěvek od reibl97 »

Prosím o pomoc, při aktualizaci mého nového LG Optimus 4X HD se zasekla aktualizace v programu LG User Support Tool při instalaci aktulalizace na 10% procentech, při dalším pokusu na 11% (pak znova při 10, neroste to s pokusi).Telefon na obrazovce ukazuje S/W Upgrade Please wait while upgrading... Takto vydržel už několik hodin. Na klasický restart nereaguje, při výjmutí baterie se telefon vypne, ale při zapnutí automaticky naskočí tato hláška, i přes to, že není připojený k wifi, nebo PC. Telefon mám den a verze androidu byla 4.0.3, proto jsem aktualizoval. Budu rád za jakékoliv rady.
Uživatelský avatar
zemaniel
Moderátor
Příspěvky: 806
Registrován: úte 07. čer 2011 21:09:41
Typ mobilu / ROM: ACER Liquid ZEST Plus
Mobil 2 / ROM: XIAOMI Redmi 5 Plus
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Zaseknutí aktualizace

Příspěvek od zemaniel »

Vypadá to na chybu v archivu s ROM (špatně stažený, neplatný crc, už se mi také stalo při instalaci 20B, stáhl jsem znovu z jiného zdroje a OK)
Použij LG FlashTool and Accessories, linky najdeš na XDA nebo možná zde, nástroj obsahuje vše potřebné, jen si ještě připrav kdz s firmware JB http://lg-phone-firmware.com/tool.php?idclick=3658
Pokud budeš potřebovat, rád poradím.
Zenfone 2 ZE551ML>Elephone P8000>THL 5000>HUAWEI P6>THL W100S>ZOPO ZP980 2/32>GoClever Fone 570Q>LG P880 Optimus 4X HD>HTC EVO3D>Huawei U8800>VF945>WM éra
reibl97
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: ned 04. srp 2013 0:23:27
Typ mobilu / ROM: LG Optimus 4X HD
Tablet: ASUS Transformer Infinity

Re: Zaseknutí aktualizace

Příspěvek od reibl97 »

Začal jsem tedy stahovat, ale problém je i v tom, že telefon je v podstatě seknutý, jako kdyby se právě aktualizoval, i když není vůbec k ničemu připojen. A když ho připojím k PC nereaguje na nic. Je možné ho v nehorším případě ho donést do O2 kde by mi pomohli? Protože nevím, zda se tímto vůbec zabývají (i když jsem jejich zákazník).

Edit: Poprosil bych o odkaz na ten LG FlashTool and Accessories nikde jsem ho nenašel.
Edit 2: zkoušel jsem tento postup: http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=2069723 ,ale většinou telefon nevyhledá a pokud ano, tak se instalace nedokončí.
Uživatelský avatar
zemaniel
Moderátor
Příspěvky: 806
Registrován: úte 07. čer 2011 21:09:41
Typ mobilu / ROM: ACER Liquid ZEST Plus
Mobil 2 / ROM: XIAOMI Redmi 5 Plus
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Zaseknutí aktualizace

Příspěvek od zemaniel »

Zakladem je abys ve spravci zarizeni mel lg modem, ktery nasledne zakazes. Telefon spustis bez baterky podrzenim Volume - a pripojenim USB k pc. V tu chvili by melo dojit k detekci HW-modemu a melo by to nainstalovat ovladace. Jaky os pouzivas? Me to bez problemu bezelo na w8 x64. Za chvili budu na pc, ted to mastim na founu.
Zenfone 2 ZE551ML>Elephone P8000>THL 5000>HUAWEI P6>THL W100S>ZOPO ZP980 2/32>GoClever Fone 570Q>LG P880 Optimus 4X HD>HTC EVO3D>Huawei U8800>VF945>WM éra
reibl97
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: ned 04. srp 2013 0:23:27
Typ mobilu / ROM: LG Optimus 4X HD
Tablet: ASUS Transformer Infinity

Re: Zaseknutí aktualizace

Příspěvek od reibl97 »

mám w7 x64 a furt mi to okamžitě po naskočení píše S/W upgrade i po výše zmíněném postupu, ovladače se asi neinstalují
Edit: teď se mi podařilo kousek upgradovat a rozsvítil je i displej a zmizlo tam to S/W.... , ale teď instalace nechce pokračovat, zde odkaz logu: https://www.dropbox.com/s/5jdjym7bifzc1yq/upgrade.log

EDIT by jumbo78:
Nezneužívej citaci! Přečti si laskavě pravidla fóra a dodržuj je!
Uživatelský avatar
zemaniel
Moderátor
Příspěvky: 806
Registrován: úte 07. čer 2011 21:09:41
Typ mobilu / ROM: ACER Liquid ZEST Plus
Mobil 2 / ROM: XIAOMI Redmi 5 Plus
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Zaseknutí aktualizace

Příspěvek od zemaniel »

Kamaráde, končíš na 5ti procentech. To je divné. V žádném případě by neměl zmizet screen SW upgrade. Buď ti můžu poslat nějaké další postupy nebo mi poskytni přístup přes TViewer a já se ti na postup mrknu.(Neboj, jsem profík - DeCe COMPUTERS Děčín, nikam ti nepolezu ;))
Zenfone 2 ZE551ML>Elephone P8000>THL 5000>HUAWEI P6>THL W100S>ZOPO ZP980 2/32>GoClever Fone 570Q>LG P880 Optimus 4X HD>HTC EVO3D>Huawei U8800>VF945>WM éra
reibl97
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: ned 04. srp 2013 0:23:27
Typ mobilu / ROM: LG Optimus 4X HD
Tablet: ASUS Transformer Infinity

Re: Zaseknutí aktualizace

Příspěvek od reibl97 »

ok, poslal jsem ti to do soukromých zpráv
mereksk
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: ned 06. pro 2015 16:23:46
Typ mobilu / ROM: LGE460 optimus L5

Re: Zaseknutí aktualizace

Příspěvek od mereksk »

Zdravíčko snád tu niekto ešte odpíše i ked je to staršia téma. Mne sa pri inovacii systemu zasekol podobne a teraz i ked to opakovane skúšam cez lg mobile support tool tak sa to zasekne pri 4% a koniec. Na mobile mi už tri dni pri zapnuti svieti len lg logo a download mode. Čo z tým ? jedná sa o LGE460 optimus II
Odpovědět

Zpět na „LG Optimus 4X HD (P880) - Obecná diskuze“