LG Optimus 4X HD (P880) - Obecná diskuzeZaseklé zapínání Wifi

Moderátoři: IQLogic, IQLogic

Odpovědět
reibl97
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: ned 04. srp 2013 0:23:27
Typ mobilu / ROM: LG Optimus 4X HD
Tablet: ASUS Transformer Infinity

Zaseklé zapínání Wifi

Příspěvek od reibl97 »

Před cca týdnem jsem pro úsporu baterie vypnul po delší době wifi. Po pár hodinách jsem ji zkoušel zapnout, ale jakoby byla seklá. V nastavení se ukazovalo "Zapínání Wifi." To bylo ale vše. Posuvný přepínač nefunguje a v nastavení je hodně možností co se týče wifi zamknuto, jelikož wifi víceméně vypnutá, aspoň tak se to chová. Mám Cyanogen mod 11 už delší dobu a tento problém se mi nikdy nestal. Dokonce se to nestalo ani při změně verze. Zkoušel jsem asi 3 poslední, které v telefonu mám, ale nepomohlo. Restarty ani tovární nastavení taky ne. Chci se zeptat, zda se tento problém dá vyřešit nějakým restartováním wifi modulu, nebo aspoň servisem.

Děkuji předem za rady.
Uživatelský avatar
SXP
Androiďák!
Příspěvky: 456
Registrován: úte 19. úno 2013 14:19:12
Typ mobilu / ROM: LG G2 Resurrection remix N

Re: Zaseklé zapínání Wifi

Příspěvek od SXP »

Takže to asi nebude tou wifinou, když tam máš furt zapínání wifi, že? Zkus flashnout ROM přes recovery, pokud si to nedělal...
2006-2008 Nokia 1100, 2008-2012 Nokia 5310, 2012-2013 Sony Xperia P, 2013-2015 LG 4x HD, 2015-? LG G2
SXP
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Zaseklé zapínání Wifi

Příspěvek od ludekbrno »

reibl97:

To vypadá jako konečná. Wifi modul nekomunikuje se zbytkem telefonu. Můžeš zkusit dát stock ROM, ale nejspíš to nepomůže. A celkem jistě to neudělá ani servis, ale za zeptání nic nedáš.

píšu z mobilu
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
reibl97
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: ned 04. srp 2013 0:23:27
Typ mobilu / ROM: LG Optimus 4X HD
Tablet: ASUS Transformer Infinity

Re: Zaseklé zapínání Wifi

Příspěvek od reibl97 »

Problém se nějakým zázrakem vyřešil. Po několika restartech do recovery wifi sama naběhla. Neumím si to vysvětlit, zkoušel jsem to týden, ale nic. Každopědně děkuji za radu.
Uživatelský avatar
karel743
Stálý androiďák
Příspěvky: 69
Registrován: pát 01. úno 2013 13:17:44
Typ mobilu / ROM: LG Optimus 4x HD P880
Rom: CM13
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: Zaseklé zapínání Wifi

Příspěvek od karel743 »

Tak toto jsem zažil se stock, s CM už ne, ta má fluktuační různost :-)
Odpovědět

Zpět na „LG Optimus 4X HD (P880) - Obecná diskuze“