LG Prada 3.0 - Obecná diskuzeLg Prada zapoměl jsem heslo k uzamknutí obrazovky

Moderátoři: IQLogic, IQLogic

Odpovědět
JirkaMorgan
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pon 17. pro 2012 13:54:32
Typ mobilu / ROM: Lg Prada 3.0

Lg Prada zapoměl jsem heslo k uzamknutí obrazovky

Příspěvek od JirkaMorgan »

Ahoj dal jsem si jako zamknutí obrazovky pin a nemužu si vzpomenout jaká kombinace to bylo a když to zadám třeba 30 špatně tak to nechce g mail nic jen čekat 30 vteřin už nevím co stím :?
Uživatelský avatar
ramon.dexter
Moderátor
Příspěvky: 12740
Registrován: pon 04. kvě 2009 18:04:58
Typ mobilu / ROM: Poco x3 pro/stock ROM
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7/stock
Bydliště: Kozolupy

Re: Lg Prada zapoměl jsem heslo k uzamknutí obrazovky

Příspěvek od ramon.dexter »

Dej si pár facek. Pak se zamysli nad tím, že je občas dobrý si některý věci pamatovat.

No a pak si vezmi manuál a najdi si, jak se dělá reset do továrního nastavení.
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)
JirkaMorgan
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pon 17. pro 2012 13:54:32
Typ mobilu / ROM: Lg Prada 3.0

Re: Lg Prada zapoměl jsem heslo k uzamknutí obrazovky

Příspěvek od JirkaMorgan »

jj díky moc..
Uživatelský avatar
ramon.dexter
Moderátor
Příspěvky: 12740
Registrován: pon 04. kvě 2009 18:04:58
Typ mobilu / ROM: Poco x3 pro/stock ROM
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7/stock
Bydliště: Kozolupy

Re: Lg Prada zapoměl jsem heslo k uzamknutí obrazovky

Příspěvek od ramon.dexter »

Čekáš, že tě budeme litovat? Když si něco zabezpečím pinem, tento si někam napíšu. Jinak jsem hlupák a holt to uslyším.

If the phone is totally unresponsive, even after a reboot, then try the following methods.

2) While the phone is turned off, press and hold the Volume Up and Volume Down buttons together. Then, while holding these, press and release the Power button (keep holding the volume buttons). The phone should turn on and a menu will appear. Press the Volume down button to navigate to the Recovery option. Press the Volume Up to select (if that doesn't work, use the Power button to select). A yellow triangle and an Android logo will appear. Press the Volume Down and Volume Up button together and a recovery menu should appear. Use the Volume buttons to move to the Wipe data/Factory reset option and then press Power to select. Again, use the Volume Down key to choose Yes and press the Power button again to select.

3) While the phone is turned off, press and hold the Volume Down button. Then, while holding, press and release the Power button. A menu should appear. Use the Volume down key to go to Clear Storage. Use the Power button to select the option. Then when asked to confirm, press Volume Up for Yes.

4) While the phone is off, press and hold down Volume Up + Home + Power buttons at the same time. Then release the buttons when you see the Logo. Use the Volume Down button to go down and the Home or Power key to select. Choose the Wipe data/Factory reset option. Then Select Yes to delete all user data. Then choose to reboot the phone.

5) A final method is to enter the code into your phone's dialer: *2767*3855# This method will not give you an option to reverse the process, so be careful! This method will only work if you can boot into your phone.
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)
erinya
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 20. říj 2016 10:41:48
Typ mobilu / ROM: Evolveo StrongPhone Q8 LTE

Re: Lg Prada zapoměl jsem heslo k uzamknutí obrazovky

Příspěvek od erinya »

Mám podobný problém se svým starý telefonem (LG Prada). Zapomněla jsem gesto, chce to po mě gmail (který si už taky nepamatuju), ale potřebovala bych se dostat k datům, takže reset nepřipadá v úvahu. Dostanu se nějak do toho telefonu přes počítač? :help: :help: :help: :help:
Uživatelský avatar
ramon.dexter
Moderátor
Příspěvky: 12740
Registrován: pon 04. kvě 2009 18:04:58
Typ mobilu / ROM: Poco x3 pro/stock ROM
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7/stock
Bydliště: Kozolupy

Re: Lg Prada zapoměl jsem heslo k uzamknutí obrazovky

Příspěvek od ramon.dexter »

Ne, nedostaneš.
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Lg Prada zapoměl jsem heslo k uzamknutí obrazovky

Příspěvek od ludekbrno »

erinya:

No je to zabezpečení právě proto, aby se ke tvým datům nedostal nikdo, kdo nezná heslo. Jinak by takové zabezpečení bylo k ničemu. Takže smůla, důležitá data se musí zálohovat a zabezpečovací kódy pamatovat.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Odpovědět

Zpět na „LG Prada 3.0 - Obecná diskuze“